0

@Messibestplayerintheworld no i co na Nico wystawisz młodego Forta?

0

@Hindus to zawodnik do rozwoju z bardzo dużym potencjałem, w presezonie jak grał to był jednym z najlepszych na boisku. Oczywiście nie grałby w pierwszym składzie ale teraz by się bardzo przydał jako zmiennik

0

No to jeszcze sprzedamy Erica i tyle będzie z bogactwa w obronie. Teraz zostaje Inigo, Cubarsi i..... Lenglet xd. Dobrze że jest jeszcze Faye.... a nie czekaj.

0

@nuevojugador koniec umowy z Nike chyba się zbiega z końcem kadencji Laporty więc jest szansa że ktoś poważny by mógł negocjować

0

@Gaz bo Lewy ma lepszą karierę. Więcej nagród indywidualnych, więcej trofeów klubowych i lepsze liczby

3

Ja bym przeczekał ten kontrakt i podpisał z kimś nowym np. Puma albo Adidas

0

@Pawel13sz super

0

@PIWOSZ89 Faye.... a nie czekaj

1

@45M4R Ferran nie odejdzie bo jego kwota amortyzacji jest narazie za duża, ktoś musiałby wyłożyć ok. 40mln na co nie ma szans więc narazie nie ma szans że odejdzie

0

@abram3k klubem zarządzają niekompetentni ludzie więc zero zdziwienia

0

@Kilotopy i kupić Leao :D

2

4

Jak już sprzedaliśmy Faye to Eric powinien zostać. Jako zmiennik będzie bardzo przydatny, nie łapie praktycznie wogóle kontuzji i zabezpieczy 2 pozycje. Sezon jest długi i musimy mieć w miarę szeroki skład

7

Super że docenili Raphinhe, widać było w ostatnim czasie że wyrósł na jednego z liderów zespołu

0

@mate92 to nie Laporta nas wyciągnął tylko ludzie którzy przyszli z nim, a ich już tutaj dawno nie ma bo nie chcieli wiązać swojego nazwiska z tym cyrkiem Laporty, w ich miejsce wziął rodzinę, znajomych i byłych graczy.... wszyscy bez kompetencji.
Wotum nie przejdzie nawet jeśli zbiorą podpisy bo Laporta ma swój twardy elektorat omamiony propagadna i będzie faworytem w następnych wyborach niestety..... oby nie wygrał bo to będzie katastrofa

0

@mate92 czyli lepiej żeby Laporta dokończył kadencję w której nas dobije? Super myślenie, pasowałbyś do tego betonu wyborczego

0

@mate92
,,Według jego informacji wspomniana grupa ma już pewne 5000 podpisów. Należy jednak pamiętać, że są to nieznane źródła, a oficjalne grupy kibicowskie nie wydały żadnych komunikatów. XD info z maja a mamy koniec sierpnia coś słabo idzie zbieranie podpisów" pamiętasz może kiedy ostatnio komuś udało się w tak krótkim czasie zebrać podpisy 15% socios? To jest bardzo trudne, wręcz niewykonalne tym bardziej że nie gramy na Camp Nou więc twój ,,argument" trafia do kosza.
Skąd wiesz że Lewy odejdzie za rok? Na ten moment wszystko wskazuje że jego kontrakt z automatu będzie przedłużony.
Głupie myślenie, Laporta sam stworzył chorą drabinkę płacową przez co młodzi zarabiają duże pieniądze kiedy dopiero wchodzą do pierwszego zespołu a co jak będą już dojrzałymi zawodnikami?
Ty się zastanawiasz po co mi odpisujesz?! Zostałeś zezłomowany faktami i nie potrafisz zrozumieć oczywistych rzeczy. To ja marnuje swój czas żeby Ci to wytłumaczyć ale dochodzę do wniosku że chyba nie ma sensu bo sam tego nie chcesz zrozumieć i na siłę odpychasz od siebie prawdę. Podoba Ci się że Laporta niszczy klub? Proszę bardzo, twoje życie

0

@mate92
,,tak wyprzedał klubowe aktywa, i co z tego?" ty serio pytasz? Gość zmniejszył nam dochody na najbliższe 20lat żeby się teraz bawić w głupie transfery.
Gdzie Font powiedział że sprzedałby aktywa? To tylko twoje słowa.
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
To Laporta dał taki kontrakt Lewemu, Fatiemu, Torresowi, Inigo i młodzi mają zbyt duże kontrakty po awansie (np. Cubarsi już ma zagwarantowane wynagrodzenie 12-14mln brutto).
Powiedzieć teraz co zrobił Laporta żeby poprawić sytuacje bo nic takiego nie zrobił.... no ba jeszcze ją pogorszył.
Ty się teraz tym betonem z socios zasłaniasz chłopie?! Poważny jesteś? Ci ludzie od lat nie potrafią wybrać nikogo odpowiedniego, co kolejny to gorszy. Nie jestem socios ale jakbym był to napewno był głosował za wywaleniem go.
https://www.fcbarca.com/117836-socios-fc-barcelony-przygotowuja-wotum-nieufnosci.html
Są już grupy które chcą przygotować wotum ale to jest bardzo trudne.
,,Przypomnijmy, że aby zainicjować wotum nieufności, według art. 55.2 Statutu Klubu należy zebrać 15% podpisów socios uprawnionych do głosowania, czyli pełnoletnich, mających co najmniej rok stażu. Na zebranie podpisów wyznaczonych jest 14 dni roboczych, co jest jednak dość trudne do zrealizowania, zwłaszcza jeśli nie ma w międzyczasie meczów na stadionie. Aby wotum nieufności zakończyło się sukcesem, za odwołaniem musi zagłosować min. 2/3 socios, przy frekwencji wynoszącej co najmniej 10%"
,,Za klubem się jest na dobre i na złe" gościu każdy tu patrzy na dobro klubu ale co ja mam gratulować Laporcie niszczenia naszego klubu i wspierać go w tym?! Poważny jesteś? Czyli mamy być zadowoleni że presez robi co chce i zawsze można kibicować komuś innego.
Zastanów się nad sobą

0

Oby wrócił

0

@krol211 nie przetłumaczysz

0

@ferdas_rawa ty ich porównałeś

1

@Kondziubarca beton wyborczy łyknie wszystko

0

@ferdas_rawa no tak kogo obchodzi że super tam zagrał bo Ci powiedza że to nie jego pozycja. Porówanie bez sensu bo Valle i Fort to inny profil zawodnika

0

@mate92 ty siebie słyszysz chłopie?! Typowy wyborczy beton nie potrafiący myśleć. Laporta niszczy ten klub.
- wyprzedał klubowe aktywa
- stworzył chorą drabinkę płacową
- wywala gruba kasę na niepotrzebnych graczy
- zatrudnia niekompetentnych ludzi
- zwiększył zadłużenie klubu
.....
Jeszcze coś Ci trzeba wytłumaczyć żebyś przejrzał na oczy? Siedzieć tam sobie zadowolony i patrz jak kolejny prezydent niszczy nam klub

0

@ziomal88 zapytam jeszcze raz: odpowiesz co w tym wpisie jest nie tak? Zaczepiasz i wyzywać to umiesz a jak trzeba coś uzasadnić to problem co?

0

@ferdas_rawa no a wiesz że mamy też Valle na PO?

0

@Fake69 też tak myślę

1

@fart zdecydowanie za wcześnie, bardzo bym się zdziwił gdyby chciał już teraz. On jest pewniakiem do bycia prezydentem w przyszłości ale raczej napewno nie teraz

0

@PatrychoO Ciria, Font, Termes na ten moment są kandydatami. Zdecydowanie najlepszy ten pierwszy.
Ale nie ma na co liczyć bo Laporta najpewniej będzie startować w kolejnych wyborach

0

@ferdas_rawa bo piszesz bez sensu. Artykuł jest o zakupie Pubilla (PO) i pozbyciu się Forta (PO) a ty mi tu coś pierdzielisz o ŚO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?