0

@ViscaelBarca2007 przy odejściu z Bayernu miał owiele lepsza pozycję bo wiedział że przy odejściu będzie miał oferty.
U nas pewnie zacznie jak będzie słabo szło bo Laporta zwali wszystko na niego

0

@ViscaelBarca2007 a myślisz że dlaczego Laporta nie wziął Motty albo Marqueza? Bo nie dają sobą pogrywać. Flick nie miał żadnych lepszych ofert i to jego być albo nie być na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Było wiadome od początku że nic do gadania miał nie będzie

0

@ViscaelBarca2007 Laporta i sezon przejściowy xd, o czym ty myślisz :D

0

@Gaucho xddddd

0

@MesQueUnClub96 odnoszę się do tego komentarza

0

Hahhahaha xd , Laporta sieje propagandę po całości. Wstyd

0

@Deviler jeden drugiego warty

4

@Cvzx już się na kolejną kadencję przygotowuje bo wie że ten beton znowu go weźmie

3

@Dankho94isback ludzie nawet jednego jego meczu nie widzieli a się wypowiadają

1

@MesQueUnClub96 tak cieszmy się że od lat rządzą tym klubem amatorzy i niszczą ten klub

0

Komentarz usunięty

0

Poprostu brak słów na to co się dzieje w tym klubie, Laporta nas niszczy tak jak Bartomeu, kiedy w końcu socios się obudzą i wybiorą kogoś porządnego?

3

I jak mamy naprawić sytuację jak Laporta odwala takie rzeczy?! Kolejny prezydent będzie miał bardzo ciężko to naprawić po tym co zrobił Bartomeu i teraz robi Laporta, ogarnięcie tego zajmie lata

0

@krzakov hahhaha xd, to po co pytasz chłopie :D
Szukasz widzę tylko okazji do zaczepki, chciałeś się popisać tylko zostałeś na starcie zezłomowany i zostało Ci obrażanie

0

Mam nadzieję że zostanie, jak Laporta tak poprostu da mu odejść za 3mln to znowu się skompromituje

1

@sergio5 tylko u nas pozbywanie się najlepszego gracza i dużego talentu żeby przewalać kasę na graczy typu Olmo

1

@Bagsik88 gość się tylko kompromituje w tym temacie tak jak dzisiaj z rana, szkoda czasu na niego

0

@FCB24 a ten by odrzucił xd :D

2

@Bagsik88 po co wy wogóle z nim gadacie na ten temat?

1

@Gaucho wstawaj, zesrałes się

9

Lepiej żeby został bo i tak wiadomo że Laporta przewali tą kasę. Nikogo nie kupiliśmy na DM to Christensen się przyda przy dużych brakach na tej pozycji

8

@mightyanaldevastator xd, ten by ofertę 25mln zaakceptował (:

1

@mightyanaldevastator najpierw pisze bzdury a potem nie ma jak obronić tego co napisał, typowe

1

@Dejmet chyba lepiej że zszedł niż miał złapać poważniejszy uraz? To początek sezonu i lepiej nie ryzykować tym bardziej że prowadziliśmy

0

@mightyanaldevastator xd, czyli nadal nie masz argumentów

0

@mightyanaldevastator tak pozbądźmy się wszystkich liderów w szatni i grajmy samymi młodymi, co może pójść nie tak?
Już nie wspomnę że to nasz najlepszy pomocnik

1

@Derean Balde miał wczoraj dwa udane dryblingi (skuteczność 67%), nie wiem skąd u was te przekonanie że nie umie. Nie każdy ma drybling jak Neymar

0

@MalanFCB wiesz o Casado to byłem spokojny ale nie myślałem że tak dobrze się zaprezentuje bardzo młody Bernal (:

0

@Nazio_87 to zależy od pensji ale jeśli by mało zarabiał to tak

2

@626 Guido i Ndidi np., bardzo by pasowali, zwłaszcza Nigeryjczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?