BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 przy odejściu z Bayernu miał owiele lepsza pozycję bo wiedział że przy odejściu będzie miał oferty.
U nas pewnie zacznie jak będzie słabo szło bo Laporta zwali wszystko na niego
0
@ViscaelBarca2007 a myślisz że dlaczego Laporta nie wziął Motty albo Marqueza? Bo nie dają sobą pogrywać. Flick nie miał żadnych lepszych ofert i to jego być albo nie być na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Było wiadome od początku że nic do gadania miał nie będzie
0
@ViscaelBarca2007 Laporta i sezon przejściowy xd, o czym ty myślisz :D
0
@Gaucho xddddd
0
@MesQueUnClub96 odnoszę się do tego komentarza
0
Hahhahaha xd , Laporta sieje propagandę po całości. Wstyd
0
@Deviler jeden drugiego warty
4
@Cvzx już się na kolejną kadencję przygotowuje bo wie że ten beton znowu go weźmie
3
@Dankho94isback ludzie nawet jednego jego meczu nie widzieli a się wypowiadają
1
@MesQueUnClub96 tak cieszmy się że od lat rządzą tym klubem amatorzy i niszczą ten klub
0
Komentarz usunięty
0
Poprostu brak słów na to co się dzieje w tym klubie, Laporta nas niszczy tak jak Bartomeu, kiedy w końcu socios się obudzą i wybiorą kogoś porządnego?
3
I jak mamy naprawić sytuację jak Laporta odwala takie rzeczy?! Kolejny prezydent będzie miał bardzo ciężko to naprawić po tym co zrobił Bartomeu i teraz robi Laporta, ogarnięcie tego zajmie lata
0
@krzakov hahhaha xd, to po co pytasz chłopie :D
Szukasz widzę tylko okazji do zaczepki, chciałeś się popisać tylko zostałeś na starcie zezłomowany i zostało Ci obrażanie
0
Mam nadzieję że zostanie, jak Laporta tak poprostu da mu odejść za 3mln to znowu się skompromituje
1
@sergio5 tylko u nas pozbywanie się najlepszego gracza i dużego talentu żeby przewalać kasę na graczy typu Olmo
1
@Bagsik88 gość się tylko kompromituje w tym temacie tak jak dzisiaj z rana, szkoda czasu na niego
0
@FCB24 a ten by odrzucił xd :D
2
@Bagsik88 po co wy wogóle z nim gadacie na ten temat?
1
@Gaucho wstawaj, zesrałes się
9
Lepiej żeby został bo i tak wiadomo że Laporta przewali tą kasę. Nikogo nie kupiliśmy na DM to Christensen się przyda przy dużych brakach na tej pozycji
8
@mightyanaldevastator xd, ten by ofertę 25mln zaakceptował (:
1
@mightyanaldevastator najpierw pisze bzdury a potem nie ma jak obronić tego co napisał, typowe
1
@Dejmet chyba lepiej że zszedł niż miał złapać poważniejszy uraz? To początek sezonu i lepiej nie ryzykować tym bardziej że prowadziliśmy
0
@mightyanaldevastator xd, czyli nadal nie masz argumentów
0
@mightyanaldevastator tak pozbądźmy się wszystkich liderów w szatni i grajmy samymi młodymi, co może pójść nie tak?
Już nie wspomnę że to nasz najlepszy pomocnik
1
@Derean Balde miał wczoraj dwa udane dryblingi (skuteczność 67%), nie wiem skąd u was te przekonanie że nie umie. Nie każdy ma drybling jak Neymar
0
@MalanFCB wiesz o Casado to byłem spokojny ale nie myślałem że tak dobrze się zaprezentuje bardzo młody Bernal (:
0
@Nazio_87 to zależy od pensji ale jeśli by mało zarabiał to tak
2
@626 Guido i Ndidi np., bardzo by pasowali, zwłaszcza Nigeryjczyk