BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz niby po co im Nico?
0
@zygzakmaklini Flick powiedział że nie zagra bo dopiero wyzdrowiał i za mało trenował
19
Świetna informacja. Ale Flick już mówił że nie jest gotowy i nie zagra z Valencią, dobrze że nowy trener nie chce przyśpieszać powrotów graczy jak Xavi
2
@Pnog37 nie jest zarejestrowany
1
@Messibestplayerintheworld to raczej zagrywka żeby wynegocjować lepsze warunki
0
@lucca87 jeśli się kogoś nie obserwuje ani nic o nim nie wie to nie pisze się takich głupot. Zresztą co ja będę tłumaczył, ty byś 70mln na Diaza przewalił
0
@krzakov dobra już wiem o co chodzi. Nie potraficie zaakceptować faktów więc chodzi wam o to że Thiago odszedł z Barcy lata temu.
0
@Mistrzgry1 co ja bym zrobił?
- budowałbym kadrę z tego co mam albo polegał na tanich wzmocnieniach
- nie sprzedawałbym klubowych aktywów
- szukałbym nowych źródeł zysków, sponsorów itp.
- wprowadziłbym zdrową drabinkę płacową i pozbył się niepotrzebnych graczy
.........
Laporta nie poprawił sytuacji tylko ciągnie nas w dół jeszcze bardziej
0
@Mistrzgry1 a chociaż trochę się interesujesz nasza sytuacją czy czytasz wywiady Laporty tylko? No chyba że wierzysz że pieniądze z nieba nam spadną (:
Poczytaj trochę ich wywiadów to będziesz wiedział
0
@lucca87 słabe? Nie no chłopie xd
0
@Messibestplayerintheworld to nie
0
@Messibestplayerintheworld ogólnie czy biorąc pod uwagę kontuzje?
0
@Messibestplayerintheworld Laporta napewno wywali wszystko co może na transfery więc pewnie tak, nie zdziwię się nawet jak znowu powróci temat Neymara (:
Tyle dobrze że Diaz odpadł
2
@Messibestplayerintheworld ja chciałem Doue i Nuse ale na obydwu już zapóźno.
W naszej sytuacji wywalanie kasy na półśrodki to idiotyzm, jak nie udało się z Nico to nikogo nie kupować
10
@Messibestplayerintheworld Mitoma i Adeyemi nie no ludzie lepiej nikogo nie kupować. Chiesa po kontuzji to cień samego siebie to też odpada
0
Super ta technologia, używana w odpowiedni sposób nie pozwoli na żadne kontrowersje.
Teraz jeszcze przydałby się goal-line
0
@626 wierzycie w te opcje odkupu? Już Laporta popisał się z Riadem że klauzula się aktywowała rok po transferze i tyle było z jego powrotu.
Jeszcze raz powtórzę: Faye grał mało w presezonie bo miał uraz stawu skokowego a gdy już grał to był jednym z najlepszych na boisku
1
@626 Faye może grać na licencji rezerw.
U żadnego trenera Faye nie byłby przed Inigo teraz ale Baska za rok już tu raczej nie będzie i co wtedy? Już nie wspomnę że Inigo to szklanka. Silny, szybki, lewonożny i dobrze grający nogami stoper to żadkość na rynku a my go oddamy za 10mln. Faye potrzebuje jeszcze trochę czasu na rozwój to powinien zostać wypożyczony
1
@Mistrzgry1 wy naprawdę jesteście przesiąknięci propagandą Laporty.
,,Laporta co by nie gadać, przywrócił Barce na jakiś tam poziom" tak i przy okazji zwiększył długi i wyprzedał klubie aktywa przez co za parę lat będzie nieciekawie.
Oni mają plan na uratowanie klubu a Laporta nic, kompletnie zero, wygrał przez obiecanki z Messim
3
@Mistrzgry1 Marc Ciria
https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
Zdecydowanie najlepszy kandydat ale nie jest zbyt popularny i nie jest populista ani politykiem ale jest biznesmenem i profesjonalistą. Ale socios go napewno nie wezmą.
Wtedy zostaje Font, może nie jest idealny ale napewno lepszy od Laporty.
Ostatnio wyłonił się też kolejny kandydat warty uwagi
https://www.fcbarca.com/119561-jordi-termes-mysle-ze-bede-nastepnym-prezydentem-barcelony.html
0
@BarcaKings965212 niby po co Realowi Nico?
12
Ten transfer to majstersztyk xd, kupili gościa za ponad 30mln i przyśpieszali jego przybycie żeby go na wszystkie sposoby wypchnąć z klubu po pół roku. To naprawdę musi być duży flop skoro drugi trener skreśla go na samym starcie. Marzeniem by było żeby pozamykał wszystkim mordy ale nic na to nie wskazuje. Ktoś powinien za to odpowiedzieć
2
@Ronaldinho10theking
@Patolodzi
Ten kolega każdego wyzywa od sezonowców nawet nie wiedząc co to znaczy. Według jego logiki powinniśmy być wiecznie zadowoleni mimo że każdy widzi co odwala zarząd
0
@kuz na licencji rezerw będzie grać czasami
0
@tribo nie ma szans, przecież gość jest za młody a rejestracja w pierwszym zespole nie pozwoli mu grać w rezerwach
0
@Faro tak tak xd
0
@Faro nadal nie napisałeś. Trollem jesteś Ty bo za każdym razem zostajesz zezłomowany argumentami i tylko wyzywasz xd
0
Komentarz usunięty
0
@Faro co ty gościu piszesz znowu?
0
@blakkudium myślałem że będzie grał na licencji rezerw ale jak widać bardzo zaimponował Flickowi. Pewnie teraz odejdzie Roque bo już w presezonie przegrał rywalizację z Victorem