1

@Rifek zobaczymy trakcie meczu bo to raczej Olmo bliżej lewej strony i Pedri na ,,10" a Gavi niżej

0

@krol211 ale nie gra, zmienia tylko czasami Kounde

0

@Fake69 od początku sezonu tak gramy geniuszu

4

@krol211 pewnie wtedy Forta tam przesuną, na Daviesa nas nie stać, za rok wraca Valle to pewnie on będzie rywalizował z Balde i może też Oduro będzie gotowy i tyle nam musi wystarczyć

10

Jego powrót będzie dużym wzmocnieniem, czekamy

0

@Rewolucja123 z pracą w defensywie się zgodzę ale nie z ustawianiem się, swoim ustawieniem i czytaniem gry daje dużo opcji rozegrania. To Torre nie zasługuje na parę minut a Pena który motorycznie marnuje szansę już zasługuje na pierwszy skład kiedy na ławce siedzi o kilka klas lepszy bramkarz? Ja tego poprostu nie rozumiem

0

@xavi890 no wiadomo ale jakoś za każdym razem liczę na występ Wojtka ale jak dzisiaj nie zagra to będzie taka sytuacja jak napisałem wyżej

1

@Rewolucja123 tylko że za każdym razem jak gra to widać duży talent i umiejętności, nie jest słaby i powinien częściej grać

9

Nie rozumiem dlaczego Torre gra tak mało, i ta sytuacja się powtarza u Xaviego, Michela i teraz u Flicka. Nie rozumiem tego tym bardziej że jak gra to wygląda bardzo dobrze, czynnik kondycyjny to nie argument bo on nawet na końcówki nie wchodzi i nie mówcie że nie było kiedy go wpuścić jak było dużo sytuacji z pewnym wynikiem i Flick nie robił wtedy zmian

1

@Patry10 a ty rozumiesz o co w tym chodzi wogóle?

1

Ostatnia szansa żeby Wojtek wskoczył do składu, jeśli dzisiaj nie zagra to znaczy że tylko Pena będzie grał a Wojtek zagra tylko w PK i na tym się skończy

0

@Gacu95 De Jong nie jest dla Gaviego zagrożeniem

6

Kto w ten sposób to liczy xd? Gość nawet nie ma żadnych danych. To niech teraz wyliczy ile nas kosztował De Jong, 300mln?

0

@Faro nie chodzi mi żeby grał niewiadomo ile ale żeby chociaż miał powołania

0

Super że jest Darvich ale nie wiem czemu nie powołują U.Hernandeza, nawet jeśli nie wiążą z nim przyszłości to chociaż go trochę wypromować i sprzedać w lato bo nie wiem jaki jest sens go dalej trzymać w szkółce za rok

1

@Kapitan9 bo Torre to ,,10" i do gry na boku się nie nadaje, nikt nie mówi że nie zagra tylko że Darvich może być powołany w miejsce Yamala. Torre nie wiem dlaczego gra mało ale się nie zdziwię jak wyjdziemy Olmo-Torre-Raphinha za Lewym

2

Darvich i Unai Hernandez mogliby dostać powołanie i być wrazie co na ławce

0

@Gacu95 będzie grał w dwójce DM albo pojedyńczy DM

0

@Rifek no nie chodzi mi o takiego DM jak Rodri żeby nie było (:
@ViscaBarca123 też pisał że Gavi ma predyspozycje do gry jako pojedyńczy DM ale to nie jest profil np. Rodriego, bardziej taki Xavi albo Kimmich, grywał tak w La Massi i ma predyspozycje do gry tam

0

@Coutinho007 to byłaby głupota i marnowanie potencjału Gaviego. Będzie najpewniej grał w dwójce DM albo pojedynczy DM

0

Dobrze że wraca, strasznie go brakowało. Jak wróci do pełnej formy po kontuzji to jestem pewny że będzie absolutnie kluczowy

5

Lewy jest niestety ofiarą największej kradzieży w historii złotej piłki i taka jest prawda, nadal nie mogę zrozumieć jak można było zrobić coś takiego

0

@krol211 tak tak xd

0

@Tarins zbędny xd? Masz zmiennika dla Lewego jakiegoś? Za rok ma 37 lat i nie będzie grał wszystkiego i musi być jakiś następca. Już ostatnio w wywiadzie dał do zrozumienia że chce u nas grać a gadanie że jest niepotrzebny jest conajmniej głupie

2

Nie dziwi mnie to wogóle. Do reprezentacji Anglii nie pójdzie bo wzięli dopiero Tuchela, repka Hiszpanii odpada, Brazylii przy obecnym zarządzie to samo a raczej innego klubu obejmował nie będzie tylko jak już będzie zmieniał to na kadrę. Szkoda że nie został u nas, zdecydowanie GOAT trenerski, szkoda tylko że u nas trener nie wytrzyma dłużej nic 3 sezony bo mamy takie zarządy od lat

0

Raphinha na prawą stronę i Fermin na lewej, ewentualnie Olmo i Torre na ,,10"

0

@ziomal88 no z nami to akurat robił co chciał xd, może zacznie się ta forma bardziej stabilizować

0

@ziomal88 Nico miał narazie tylko jeden sezon na poziomie który pozwala go stawiać przy Leao i Kvarze a tu już wpisy że lepszy. Nie no gdzie, tak Leao jest trochę jak Dembele ale jak mu się trafi mecz to Nico nigdy nie osiągnie takiego poziomu

0

@ViscaelBarca2007 to niech teraz zsumuje Nico na kontrakcie 6 lat, 58mln za transfer, ok. 20mln brutto pensje i premie..... ciekawe ile wyjdzie

0

@DIPENSE xd, niby w czym Nico jest lepszy. Jest najgorszy z tej trójki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?