BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rifek zobaczymy trakcie meczu bo to raczej Olmo bliżej lewej strony i Pedri na ,,10" a Gavi niżej
0
@krol211 ale nie gra, zmienia tylko czasami Kounde
0
@Fake69 od początku sezonu tak gramy geniuszu
4
@krol211 pewnie wtedy Forta tam przesuną, na Daviesa nas nie stać, za rok wraca Valle to pewnie on będzie rywalizował z Balde i może też Oduro będzie gotowy i tyle nam musi wystarczyć
10
Jego powrót będzie dużym wzmocnieniem, czekamy
0
@Rewolucja123 z pracą w defensywie się zgodzę ale nie z ustawianiem się, swoim ustawieniem i czytaniem gry daje dużo opcji rozegrania. To Torre nie zasługuje na parę minut a Pena który motorycznie marnuje szansę już zasługuje na pierwszy skład kiedy na ławce siedzi o kilka klas lepszy bramkarz? Ja tego poprostu nie rozumiem
0
@xavi890 no wiadomo ale jakoś za każdym razem liczę na występ Wojtka ale jak dzisiaj nie zagra to będzie taka sytuacja jak napisałem wyżej
1
@Rewolucja123 tylko że za każdym razem jak gra to widać duży talent i umiejętności, nie jest słaby i powinien częściej grać
9
Nie rozumiem dlaczego Torre gra tak mało, i ta sytuacja się powtarza u Xaviego, Michela i teraz u Flicka. Nie rozumiem tego tym bardziej że jak gra to wygląda bardzo dobrze, czynnik kondycyjny to nie argument bo on nawet na końcówki nie wchodzi i nie mówcie że nie było kiedy go wpuścić jak było dużo sytuacji z pewnym wynikiem i Flick nie robił wtedy zmian
1
@Patry10 a ty rozumiesz o co w tym chodzi wogóle?
1
Ostatnia szansa żeby Wojtek wskoczył do składu, jeśli dzisiaj nie zagra to znaczy że tylko Pena będzie grał a Wojtek zagra tylko w PK i na tym się skończy
0
@Gacu95 De Jong nie jest dla Gaviego zagrożeniem
6
Kto w ten sposób to liczy xd? Gość nawet nie ma żadnych danych. To niech teraz wyliczy ile nas kosztował De Jong, 300mln?
0
@Faro nie chodzi mi żeby grał niewiadomo ile ale żeby chociaż miał powołania
0
Super że jest Darvich ale nie wiem czemu nie powołują U.Hernandeza, nawet jeśli nie wiążą z nim przyszłości to chociaż go trochę wypromować i sprzedać w lato bo nie wiem jaki jest sens go dalej trzymać w szkółce za rok
1
@Kapitan9 bo Torre to ,,10" i do gry na boku się nie nadaje, nikt nie mówi że nie zagra tylko że Darvich może być powołany w miejsce Yamala. Torre nie wiem dlaczego gra mało ale się nie zdziwię jak wyjdziemy Olmo-Torre-Raphinha za Lewym
2
Darvich i Unai Hernandez mogliby dostać powołanie i być wrazie co na ławce
0
@Gacu95 będzie grał w dwójce DM albo pojedyńczy DM
0
@Rifek no nie chodzi mi o takiego DM jak Rodri żeby nie było (:
@ViscaBarca123 też pisał że Gavi ma predyspozycje do gry jako pojedyńczy DM ale to nie jest profil np. Rodriego, bardziej taki Xavi albo Kimmich, grywał tak w La Massi i ma predyspozycje do gry tam
0
@Coutinho007 to byłaby głupota i marnowanie potencjału Gaviego. Będzie najpewniej grał w dwójce DM albo pojedynczy DM
0
Dobrze że wraca, strasznie go brakowało. Jak wróci do pełnej formy po kontuzji to jestem pewny że będzie absolutnie kluczowy
5
Lewy jest niestety ofiarą największej kradzieży w historii złotej piłki i taka jest prawda, nadal nie mogę zrozumieć jak można było zrobić coś takiego
0
@krol211 tak tak xd
0
@Tarins zbędny xd? Masz zmiennika dla Lewego jakiegoś? Za rok ma 37 lat i nie będzie grał wszystkiego i musi być jakiś następca. Już ostatnio w wywiadzie dał do zrozumienia że chce u nas grać a gadanie że jest niepotrzebny jest conajmniej głupie
2
Nie dziwi mnie to wogóle. Do reprezentacji Anglii nie pójdzie bo wzięli dopiero Tuchela, repka Hiszpanii odpada, Brazylii przy obecnym zarządzie to samo a raczej innego klubu obejmował nie będzie tylko jak już będzie zmieniał to na kadrę. Szkoda że nie został u nas, zdecydowanie GOAT trenerski, szkoda tylko że u nas trener nie wytrzyma dłużej nic 3 sezony bo mamy takie zarządy od lat
0
Raphinha na prawą stronę i Fermin na lewej, ewentualnie Olmo i Torre na ,,10"
0
@ziomal88 no z nami to akurat robił co chciał xd, może zacznie się ta forma bardziej stabilizować
0
@ziomal88 Nico miał narazie tylko jeden sezon na poziomie który pozwala go stawiać przy Leao i Kvarze a tu już wpisy że lepszy. Nie no gdzie, tak Leao jest trochę jak Dembele ale jak mu się trafi mecz to Nico nigdy nie osiągnie takiego poziomu
0
@ViscaelBarca2007 to niech teraz zsumuje Nico na kontrakcie 6 lat, 58mln za transfer, ok. 20mln brutto pensje i premie..... ciekawe ile wyjdzie
0
@DIPENSE xd, niby w czym Nico jest lepszy. Jest najgorszy z tej trójki