BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra po tym golu powinno ruszyć
0
@Faro fajne sztuczki xd, od Pedriego jest uzależniona cała nasza gra
1
@Rupert_Haubica po pierwsze to Wojtek by się tak fatalnie nie ustawiał, Pena tą bramkę zawalił złym ustawieniem
0
@Faro Casado to nie jest półka Pedriego, Casado jest świetny ale bez przesady już
0
Jeszcze tego De Jonga brakowało xd
1
@Faro Pedri
1
@July_6_BcN Pena do grudnia
0
Niech mi ktoś jeszcze powie że jak on to miał niby wyjąć
0
@krol211 nic się nie gubi tylko jest bez formy, instynkt został ale nic nie wychodzi. Teraz mi się przypomniało że Olmo ma problemy mięśniowe to na niego też raczej liczyć nie możemy...
0
@krol211 nie jest bezużyteczny, dobrze dochodzi do sytuacji ale poprostu marnuje wszystko jak leci, nie wiem co się z nim dzieje bo w poprzednim sezonie ładował do bramki w trudniejszych sytuacjach
1
Tak dalej być nie może, zaraz możemy stracić punkty i Real nas przegoni. Trzeba spróbować z Yamalem i Olmo w drugiej połowie bo nic z tego nie będzie, w ataku kompletnie nic nie idzie a Lewy nie dostaje nic. Kounde tragicznie dzisiaj, jeszcze ta kontuzja Balde.....
3
Podziękuję, mamy Forta, za rok wraca Valle i jeszcze Oduro zapowiada się na mega kota a Pubil nie może nawet przejść testów medycznych przez swoje kolano. Można najwyżej wziąć za darmo Renscha z Ajaxu który obstawi obie strony
0
@Nightraider ale o co chodzi? Miał dwóch stoperów bo wylecieli Araujo i Christensen a Eric musiał łatać DM, nie stać nas żeby co chwilę kogoś kupować bo są kontuzje
0
@ViscaelBarca2007 no na LO może Oduro wbić się do pierwszego zespołu bo szybko się rozwija
0
@Nightraider bez przesady, Flick musiałby być naprawdę głupi żeby na takie coś pozwolić
0
@Nightraider bo najpewniej oddamy obu i w ich miejsce przyjdzie Tah
1
No teraz może tak mówić ale nie wiadomo co będzie latem, nie ma żadnych informacji o przedłużeniu jego umowy. Jeśli chcemy Taha to musi odejść Christensen albo Eric a ekonomicznie bardziej się opłaca odejście Christensena bo na nim coś zarobimy i więcej miejsca w budżecie zrobi a Erica to pewnie opchniemy za maks 15mln znając nasz zarząd a miejsca w budżecie dużo nie zwolni. Latem musi dojść do kilku odejść żeby podpisać chociaż jakiś wolnych agentów
0
@Rarenzio no widzę że nadal nie zrozumiałeś
0
@ziomal88 no o niecały rok się pomyliłem faktycznie. Cały czas od jego transferu jest pisane że trzeba go obudować xd, jego najlepsza wersja została w Ajaxie i nie wróci, miał ten jeden sezon i cały ten Ajax został zweryfikowany. Obecnie nie ma szans na pierwszy skład no chyba że gromada kontuzji albo rotacje. Gościa się trzeba pozbyć i tyle w temacie, miejsce w budżecie jakie zwolni pozwoli wzmocnić inne pozycje
0
To by oznaczało duże problemy bo nie mamy praktycznie nikogo pewnego w jego miejsce a Eric dopiero otrzymał pozwolenie na grę, ewentualnie można przesunąć Kounde
4
@Gacek5 będą mieli swoje minuty bo jest od groma meczy w sezonie a Inigo i Cubarsi już mają sporo meczy w nogach
0
@FCBGrzesiiek narzekanie na Erica to już chyba dla zasady, Martin powinien być latem sprzedany bo będzie z niego maks solidny ligowiec
0
@ACMaldini3 co z tego? Ma większe szanse na ZP w Realu niż w PSG bo każdy wie że żeby ją wygrać musisz wygrać coś więcej niż trofea w lidze i medialność też ma dużo do tego
3
@Rarenzio nie nudzi Ci się to trollowanie? Określenie że jest przy jednym stole z Messim i Ronaldo odnosi się do tego że tylko ta trójką przykroczyła barierę 100 goli w LM ale najpierw trzeba umieć czytać a media w Polsce zawsze będą się podniecać takimi rzeczami bo to jedyny polski piłkarz w historii który ma takie osiągnięcia
0
@ACMaldini3 bo przespał, wybrał pieniędze. Teraz przeszedł do Realu trochę w desperacji żeby wygrać większe trofea i mieć większe szanse na ZP. Myślę że prędzej czy później wypali ale nie wybrał dobrego momentu na transfer do Realu
13
Pedri jest kluczową postacią projektu i będzie dla nas kimś takim jak Rodri dla City, jest poprostu absolutnie kluczowy i jeśli problemy z kontuzjami nie wrócą to tak będzie
1
@Rarenzio ocho kolejny hejterek się spłakał bo Lewy znowu zapisuje się historii. Standardowo wyskakuje z reprezentacją że nic w niej nie wygrał xd, przecież to nie jest warte skomentowania nawet. Lewy ma prawie 2x więcej goli w kadrze niż Lato a za czasów Grześka kadra była owiele lepsza, Robert jest najlepszym piłkarzem w historii Polskiej reprezentacji grając w jej najgorszym okresie
0
@partymaker KMŚ aspiruje obecnie do największego trofeum ale jak to będzie to może być różnie i to żaden puchar tymbarka, oczywiście że będzie miał znaczenie przy ZP ale nie wiadomo jakie. Co wy macie z tym Jarkiem?
0
@Nightraider wiem
0
@sokot weź, z pustego to i Salomon nie naleje