9

@Kapitan9 Grimaldo to wahadło a nie boczny obrońca

1

Kounde ma zmiennika (Fort), potrzebny jest bardziej ktoś na LO albo najlepiej ktoś kto obstawi obydwie strony ale raczej ciężko o to będzie, najpewniej się skończy na powrocie Valle który daje jakość na obydwu stronach. Na Daviesa nas nie stać i głupotą by było mu dać tyle ile chce w naszej sytuacji

0

@Gall mamy dużo obrońców którzy dobrze grają nogami więc można to poukładać.
Nie nie potrzeba nam skrzydłowych, cały zespół nie grał najlepiej i gdyby nie wylewy w końcówce to byśmy wygrali. Można latem kulić Lookmana albo podpisać Sane żeby wzmocnić te pozycje ale żaden Nico nie jest nam potrzebny tym bardziej że ma słaby start sezonu i na poprawę się nie zanosi

3

@ojWojtek przecież Gavi od 2015r. był w La Massi

14

Yamal niech się wyleczy w 100%, musimy się też nauczyć grać bez niego bo nie możemy być uzależnieni od 17latka.
Czekam na powrót Araujo bo jest stworzony do obecnego systemu i jeśli u Xaviego potrafił być najlepszym obrońca w zespole to teraz powinno być tylko lepiej.

1

Ciekawe w czym mają lepszą szkółkę xd, wypuszczają w większości średniaków na których zarabiają i tyle, jeszcze podał Viniciusa, Rodrygo i Valverde xd, Vini zagrał tam 3 mecze, Rodrygo 2 a Valverde 4.
Nasza szkółka jest o kilkanaście klas lepsza i tyle w temacie

0

@Darek_Maruszczak nie że nią ma różnicy ale wczorajszy wynik to nie jest przyczyna tego że go nie ma

0

@LukaszFan przed wejściem De Jonga zasługiwaliśmy, jak on wszedł to momentalnie siadło

11

Wiedziałem że będzie taki artykuł, wygrywaliśmy 2-0 i tylko kompletne wylewy doprowadziły do remisu a nie brak Yamala

0

@Fake69 nie gra na skrzydle

0

@Patry10 piszesz ironicznie że to okazja rynkowa bo dziennikarz sobie wyliczył ile nas wyniesie zakontraktowanie bez danych. Jakby tak liczyć transfery to De Jong nas kosztował +300mln a Lewy koło 200mln. David to okazja rynkowa i zarząd musi być poprostu głupi jak go nie podpisze

0

@Fake69 napisałeś szybkich skrzydeł a jedynym takim jest Yamal a Balde gra na obronie geniuszu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Consigliere Pena Ci zamknął mordę? Przecież miał tylko jeden dobry mecz xd

2

@Values a w czym Pena jest lepszy od Wojtka?

0

@Nightraider a jakbyś chciał zarejestrować Olmo? Warunek przedłużenia kontraktu Valle to podwyżka i rejestracja w pierwszym zespole a my nadal nie możemy zarejestrować obecnej kadry i zdecydowano żeby go wypożyczyć a Martin jest tańszą opcja i gra na licencji z rezerw

0

@Nightraider Valle przecież odszedł ze względów ekonomicznych a nie sportowych, w presezonie świetnie się pokazał i Martin nie ma do niego podjazdu

0

No niestety, Wojtek zagra w tym sezonie tylko w PK

1

@Rifek zobaczymy trakcie meczu bo to raczej Olmo bliżej lewej strony i Pedri na ,,10" a Gavi niżej

0

@krol211 ale nie gra, zmienia tylko czasami Kounde

0

@Fake69 od początku sezonu tak gramy geniuszu

4

@krol211 pewnie wtedy Forta tam przesuną, na Daviesa nas nie stać, za rok wraca Valle to pewnie on będzie rywalizował z Balde i może też Oduro będzie gotowy i tyle nam musi wystarczyć

10

Jego powrót będzie dużym wzmocnieniem, czekamy

0

@Rewolucja123 z pracą w defensywie się zgodzę ale nie z ustawianiem się, swoim ustawieniem i czytaniem gry daje dużo opcji rozegrania. To Torre nie zasługuje na parę minut a Pena który motorycznie marnuje szansę już zasługuje na pierwszy skład kiedy na ławce siedzi o kilka klas lepszy bramkarz? Ja tego poprostu nie rozumiem

0

@xavi890 no wiadomo ale jakoś za każdym razem liczę na występ Wojtka ale jak dzisiaj nie zagra to będzie taka sytuacja jak napisałem wyżej

1

@Rewolucja123 tylko że za każdym razem jak gra to widać duży talent i umiejętności, nie jest słaby i powinien częściej grać

9

Nie rozumiem dlaczego Torre gra tak mało, i ta sytuacja się powtarza u Xaviego, Michela i teraz u Flicka. Nie rozumiem tego tym bardziej że jak gra to wygląda bardzo dobrze, czynnik kondycyjny to nie argument bo on nawet na końcówki nie wchodzi i nie mówcie że nie było kiedy go wpuścić jak było dużo sytuacji z pewnym wynikiem i Flick nie robił wtedy zmian

1

@Patry10 a ty rozumiesz o co w tym chodzi wogóle?

1

Ostatnia szansa żeby Wojtek wskoczył do składu, jeśli dzisiaj nie zagra to znaczy że tylko Pena będzie grał a Wojtek zagra tylko w PK i na tym się skończy

0

@Gacu95 De Jong nie jest dla Gaviego zagrożeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?