BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ziomal88 świetny argument. Flick super sobie radzi ale miewa niezrozumiałe decyzje które się nie bronią
0
@ziomal88 nawet jeśli to co? Co usprawiedliwia wystawienie Martina kosztem Forta mimo serii fatalnych meczy?
0
@ziomal88 nie widzimy ich na treningach tak ale widzimy mecze a gość jest fatalny i w przeciwieństwie do Peni nie da rady tego ukryć. Nie no sorry ale jeśli kierujemy się nogą to xd
1
@Batys redaktor komentarze sprawdził i zmienił xd
0
@ziomal88 czym Martin zasłużył żeby grać dzisiaj kosztem Forta? Fermina to akurat chciałem w pierwszym
0
@Tomek54321 racja nie zagrał lepiej, zagrał owiele lepiej
1
Martin xdddd. Hansi opanuj się chłopie
0
@45M4R Nico ma klauzulę 58mln i trzeba zapłacić odrazu, podobno chce ok. 20mln brutto na sezon i premii, nie ma nawet mowy żeby był tańszy od Salaha
0
@Pedri16Future "Szczęsny też nie chciałby być zmieniony prezentując taki poziom" super Peni wyszły dwa mecze a tak co nie leci w niego to gol albo ratują go spalone, poprostu świetnie
0
@45M4R za jakie mniejsze pieniądze?
0
No super by było ale raczej nie ma szans
0
@ACMaldini3 po co? Torre zasłużył żeby dzisiaj zagrać a De Jong nie daje nic i są inny którzy by chcieli dzisiaj złapać minuty, może nawet debiut w LM zaliczy Guille
2
@ACMaldini3 brakuje kreatywności a ty chcesz De Jonga wystawić xd, Torre powinien dzisiaj dostać szansę
1
@Rust_Cohle klasę? Co najmniej kilka klas
3
@Kondziubarca wznawia karierę żeby być zmiennikiem ręcznika, każdy byłby zły na jego miejscu
1
@LukaszFan ostatni raz zagrał 21 czerwca na Euro, potem trenował w Juve a u nas już trenuje ponad 2 miesiące. Sorry ale podłoga Wojtka to sufit Peni i to nie podlega dyskusji. Oczywiście Wojtek nie będzie miał takiego wyjścia z bramki jak Pena przez swoje warunki fizyczne ale już tak grał w Arsenalu i nie jest w tym dużo gorszy a na lini go zjada i wypluwa
0
@Michal0318 nie zdziwiłbym się, gość wznawia karierę żeby pomóc a tu w nagrodę jest zmiennikiem ręcznika
0
@Szymemdymek po meczu z Realem było gadane to samo, to nie jest poziom na Barcelonę i nie będzie i nie ma sensu nie podniecać jak wyjdzie mu jeden mecz na kilka
0
@kanver_ tylko w dwóch meczach, reszta słabo
1
@prodigy oczywiście że daje i to dużo, wyszły mu tylko dwa mecze narazie
2
Chociaż tutaj Flick reaguje, jeszcze pora na zmianę Peni w trybie pilnym ale raczej nie ma szans
1
@Kapitan9 weź xd, Xavi motorycznie marnował talenty a ty chcesz go do rezerw dać? Oszalałeś? Nie on łowil perełki tylko brał to co mu polecał Marquez a wszyscy młodzi łapali u niego regres. Nie jest dobrym trenerem, miał jeden sezon gdzie dużo lecieliśmy na farcie, jego poziom to maks drużyna walcząca o awans do europejskich pucharów a dawanie go do rezerw to fatalny pomysł. Szkółka jest od rozwijania młodych a nie robienia wyników na siłę. Teraz wychodzi dużo informacji o tym co odwalał Xavi jak np. praktycznie nie rozmawiał indywidualnie z zawodnikami albo treningi były bardzo słabe i nawet powiedział Minquezie że zagra 10 meczy xd
0
@Kapitan9 tylko nie to
0
@ViscaelBarca2007 co do doświadczenia i wsparcia młodych zgoda ale rywalizacja? Rywalizacja wygląda tak że gra lepszy a nie że gra tylko jeden za to że mu się niby należy. Jeśli Wojtek by nie mógł się zaadaptować (mógłby bo już tak grał ale uznajmy hipotetycznie że nie) to by tym bardziej go nie brali ale dać do myślenia coś może plotka o przedłużeniu jego kontraktu. Na ten moment Peni wyszły dwa mecze i nigdy nie wejdzie na poziom Wojtka. Skoro on wyszedł w ostatnim meczu to ja już zakładam że Wojtek w tym sezonie zagra tylko w PK i nie wolno mu wygrać ,,rywalizacji" z Pena
0
@ViscaelBarca2007 gdyby to miało aż takie znaczenie to by wogóle Wojtka nie brali tylko by podpisali np. Navasa
0
@esem91 nie da się niektórych decyzji Flicka za bardzo wytłumaczyć jak np. tego że gra Pena a nie Wojtek albo że Torre praktycznie nie gra ale chyba w tym przypadku Fort może zaraz wyprzedzić Martina w hierarchii. Za ostatnią sytuację bym go za bardzo nie winił bo został sam i nikt nie wspomagał krycia ale trochę przesadził z tym wślizgiem bo za daleko nim poleciał
0
@ViscaelBarca2007 miałem duże nadzieję co do Oduro ale rozwija się szybciej niż zakładałem (:
Marzeniem by było gdyby eksplodował w tym sezonie i w następnym już był częścią pierwszego zespołu i mamy rozwiązany problem z bokami obrony bo jeszcze wraca Valle
0
@Kapitan9 Balde może grać na LO, wahadle i skrzydle a Grimaldo ogranicza się do wahadła bo kompletnie nie radzi sobie w obronie
1
@krol211 jasne że pomaga ale zarząd nie robi narazie nic żeby go podpisać a zaraz nam go mogą sprzątnąć
0
@krol211 chodzi mi o to że jak jest naszym kibicem to nie daje 100% szans na transfer, musi być kasa