BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu niepewny przy wyjściach, w jednej sytuacji kompletnie nieprzemyślane wyjście i lepsze przyjęcie Muriqiego i mamy gola dla Mallorci, często zamiast podać w prostej sytuacji to ładuje z całej pety do przeciwników. Każdy wie że Pena to poziom na drużynę z dołu tabeli a fakt że gra w miejsce Wojtka to kryminał i nie ma tu żadnej dyskusji i nie muszę tego pisać co mecz jak dzieciom
0
@piotrochmann po pierwsze Pena miał zero interwencji w tym meczu.
Po drugie tak miał 3 udane wyjścia ale dwa razy kompletnie niepotrzebne i jedno prawie doprowadziło do straty bramki ale Muriqi nie przyjął dobrze piłki. Jest najgorzej ocenianym zawodnikiem bo był najgorszy na tle zespołu. Dostał adekwatna ocenę
0
@piotrochmann a za co ty mu chcesz to ocenę podnieść?
0
@a1a już wylazłeś z norki hejterku? Wynik pokazał jasno hahahhaha xd, czyli bez niego już wygrać nie można xd. Przypomnę tylko że z Lewym rozgromiliśmy Real i Bayern gdzie miał swoje gole. Jakbyś też oglądał mecz to byś zobaczył ile jego zmiennik (Ferran) zmarnował sytuacji. Pewnie znowu nie odpiszesz i schowasz się do nory żeby poczekać na kolejną okazję co?
0
@Poversky1000 odpal telewizor
4
Pau Victor mógłby dostać trochę minut
0
Ja nie wierzę w to co widzę
0
To się poprostu musiało zemścić, nie można marnować tylu sytuacji
3
Nie no ludzie nie można marnować tylu sytuacji, przecież to się może zaraz zemścić
0
@Poversky1000 rotacje
0
@Katalończyk 99 fatalny strzał, obowiązkiem Peni jest to wyjąć
0
@Kyonego chciałbym w to wierzyć xd
0
@Greenalley trzeba się go pozbyć definitywnie
0
@Gacek5 kontuzja przecież
1
No ciekawe, Lewy odpoczywa i Ferran na ,,9" czyli na swojej pozycji. Zobaczymy co wyjdzie
1
@Rupert_Haubica ale wiesz że Sevilla chce żebyśmy opłacali trochę ponad 3/4 jego pensji? Przecież taka oferta to żart i śmiech na sali jakbyśmy to przyjęli
0
Trzeba spróbować go sprzedać albo oddać za darmo i zachować jakieś prawa do niego. A Sevilla to niech spada na drzewo ze swoją ofertą, już wolę żeby siedział u nas
0
@Hawatkhar premie się nie wliczają do FFP przecież, wlicza się kwota transferu rozłożona na lata umowy i pensja. Jeśli stać nas na Nico (teoretycznie) to tym bardziej nas stać na wyżej wymienionych. Dlatego Mbappe ma sporo niższa pensję niż w PSG ale ma 100mln premii w kontrakcie wypłacane po 20mln co sezon przez 5 lat i wyższe prawa do wizerunku
0
@Hawatkhar zobacz że topowe kluby preferują graczy na bokach o profilu Raphinhi czy Baeny bo są skuteczniejsi niż efektowni dryblerzy.
Trent to zadeklarowany cule i byśmy mieli szansę gdybyśmy wogóle coś robili żeby go pozyskać.
Salah biorąc pod uwagę swoją pracę to na spokojnie jeszcze 3 lata zagra na tym poziomie a Son może dwa.
Nico to żadna okazja, klauzula płatna odrazu i bardzo duże koszty utrzymania go (pensja, premia dla niego, agentów, rodziny....)
0
@barteq Ter Stegen po tak poważnej kontuzji nie daje żadnej pewności a Pena jest za słaby nawet na zmiennika
0
@626 ŚPO/LS, zobacz sobie heatmapy na sofascore
0
@barteq mogli przeczesać rynek i znaleźć opcje długoterminową
0
@PIWOSZ89 przecież i tak Pena by grał dalej, tutaj Flick musi się w końcu opamiętać
1
No i bardzo dobrze, są lepsze i tańsze opcje wzmocnienia składu. Mamy tak Lookman, Baena, Sane, Son, Salah i Trent, ci zawodnicy mogą wzmocnić boki a jak chcemy zmiennika dla Lewego to mamy Davida za darmo, jeśli chcemy bramkarza to jest za darmo Valles albo Mio Backhaus za grosze (zakładam że więcej na bramkarza nie wydamy a wątpię żeby Wojtek został dłużej po tym jak jest traktowany), i jeszcze do obrony Tah za free. Oczywiście mówię o tym kto jest dostępny a nie na kogo nas stać bo to niewiadoma
2
@czescjohnny tobie się coś chyba kolego pomyliło
5
Się teraz zastanawiam po co na szybko brali Wojtka zamiast w zimę po kogoś pójść skoro nie mieli zamiaru (przynajmniej Flick) żeby coś grał? I nie mówcie że do rywalizacji żeby Pena czuł oddech na plecach, tu nie ma ŻADNEJ rywalizacji bo Pena mimo prezentowania poziomu na zespół ze strefy spadkowej oprócz tych dwóch meczów co mu się udały gra dalej wszystko i Flick nawet się nie zająknie o jakiejś zmianie
9
Pena mógłby się na trening chociaż raz spóźnić xd
8
Niech on poprostu odejdzie i zwolni miejsce w budżecie dla kogoś kto naprawdę będzie wzmocnieniem
0
@Faro jakie walczą? Przecież tu nie ma żadnej rywalizacji. Gra Pena i uj
0
@ViscaelBarca2007 nie ma szans że zagra, najwyżej dostanie dwie rundy w PK. Po słowach Flicka nie można nawet mówić o jakiejkolwiek rywalizacji