BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PIWOSZ89 zaczyna się xd
1
@addept że Ci się chce z nim gadać, gość to zwykły hejter bez żadnych argumentów
1
@paquito88 uważaj bo powie Ci że się nie znasz i on ma rację bo tak xd. Jeszcze ten @a1a co lajkuje wszystkie jego wypociny xd, a jak on ma coś napisać to się chowa do nory jak jest wyjaśniany
17
A ja byłem załamany jak wchodził na boisko
0
@Qaz123 Marquez był najlepszym trenerem rezerw od czasów Guardioli i wyciągał 300% z tego co miał, nie da rady powtarzać takich wyników z równoczesnym rozwojem zawodników. Na ten moment mając taką kadrę celem powinno być utrzymanie a najważniejszy jest rozwój młodych
0
@ViscaelBarca2007 jak dostanie szansę to będziemy mieli odpowiedź
0
@Coutinho007 Gavi dopiero wraca po rocznej kontuzji, jego główny atut to waleczność i przerywanie akcji
0
@KrwawiaceoczyVEB powinien dostać szansę i byłaby odpowiedź czy to ten poziom
0
@krol211 zawsze się znajdą jakieś łby co będą takich bronić, tak jak teraz De Jonga czy Pene. Xavi miał (nadal ma) bardzo dużo obrońców mimo że ma gigantyczne braki trenerskie i się nie nadaje na ten poziom
1
@QuaReL zobaczyłem zostawić Xaviego i przestałem czytać
0
@Faro nie będę prowadził dyskusji jak ,,przeciwnik" nawet czytać nie umie
0
@Faro teraz mi pokaż gdzie ja napisałem że De Jong jest lepszy, nauczysz się czytać w końcu?
0
@Hindus czyli się nie liczy bo rywal był zmęczony? To czemu inni zmiennicy sobie tak liczb nie nabijali?
0
@Coutinho007 Gavi to żaden kreator, jego potencjał jest w aspektach defensywnych i dlatego musi grać niżej
0
@Faro oczywiście że grają lepiej a jak ty się uprzesz przy jednym to już mnie nie interesuje
2
@avenger oba to karne
0
@Faro jakbyś umiał czytać to byś zobaczył ile Ci opcji podałem a Pedri to tylko jedna z nich. To teraz wyjmij Pedriego i patrz co się dzieje jak jego nie ma
3
@Kapitan9 Ten Haga już nie ma w United więc odpada
0
@Faro ty wytrzeźwiej jak czytać nawet nie umiesz.
,,Pedri to nasz najlepszy POMOCNIK obecnie"
0
@Hindus do Pedriego odniosłem się wyżej. Fermin gra już lepiej, dobrze dochodzi do sytuacji ale marnuje każdą sytuacje, nie wiem co się z nim dzieje bo wcześniej łatwo kończył trudniejsze sytuacje. No Torre taki średniak że w 263min ma 3 gole i asystę
1
@ACMaldini3 weź tu nawet Guardiola nie pomoże
0
@Coutinho007 największy potencjał Gaviego jest niżej, z przodu się strasznie marnuje. Pedri też się tam trochę marnuje ale chociaż daje dużo opcji rozegrania i nie zagra gorzej od Olmo który jest strasznie pod formą
0
@Faro co xd? Pedri to nasz najlepszy pomocnik obecnie, Gavi chociaż dużo pracuje w pressingu, Torre tworzy dużo zagrożenia podaniami a Victor punktuje mimo małej liczby minut.
Olmo strasznie poleciał w dół z formą, już nawet tych swoich piłek nie zagrywa tylko zaczął grać samolubnie
0
@Faro opcji jest trochę np. Fermin za niego albo przesunięcie wyżej Pedriego i Gavi do podstawy, Torre też mógłby grać więcej, albo Victor na schodzącego napastnika
0
@ACMaldini3 na trybunach powinien najwyżej grać
0
@Szymemdymek na to bym nie liczył, na lewej stronie będą grać Raphinha, Olmo i Fermin jeśli nikt w lato nie zostanie tam kupiony. Teraz szkoda że nie przygotowaliśmy się żeby ruszyć po Musiale
2
Bezmyślnie sprokurowany karny, przecież mógł nawet z boiska wylecieć. Poza tym nie zrobił kompletnie nic, trzeba się go pozbyć
0
@Firestone żebyś się nie zdziwił że jeszcze zostanie
3
@korn234 nie mogę xd. 3 mecze mu wyszły i już Ter Stegena wygryza xd. Pena nie umie grać nogami chłopie, zacznij mecze oglądać, w tym aspekcie może czyścić buty Matsowi. Wojtkowi gra na przedpolu w Arsenalu i w kadrze nie przeszkadzała, nogami też nie gra gorzej od Peni i umie chociaż zagrać daleką piłkę
0
@626 Diarra to PS i wątpię że będzie wstanie grać na LS