1

@PIWOSZ89 zaczyna się xd

1

@addept że Ci się chce z nim gadać, gość to zwykły hejter bez żadnych argumentów

1

@paquito88 uważaj bo powie Ci że się nie znasz i on ma rację bo tak xd. Jeszcze ten @a1a co lajkuje wszystkie jego wypociny xd, a jak on ma coś napisać to się chowa do nory jak jest wyjaśniany

17

A ja byłem załamany jak wchodził na boisko

0

@Qaz123 Marquez był najlepszym trenerem rezerw od czasów Guardioli i wyciągał 300% z tego co miał, nie da rady powtarzać takich wyników z równoczesnym rozwojem zawodników. Na ten moment mając taką kadrę celem powinno być utrzymanie a najważniejszy jest rozwój młodych

0

@ViscaelBarca2007 jak dostanie szansę to będziemy mieli odpowiedź

0

@Coutinho007 Gavi dopiero wraca po rocznej kontuzji, jego główny atut to waleczność i przerywanie akcji

0

@KrwawiaceoczyVEB powinien dostać szansę i byłaby odpowiedź czy to ten poziom

0

@krol211 zawsze się znajdą jakieś łby co będą takich bronić, tak jak teraz De Jonga czy Pene. Xavi miał (nadal ma) bardzo dużo obrońców mimo że ma gigantyczne braki trenerskie i się nie nadaje na ten poziom

1

@QuaReL zobaczyłem zostawić Xaviego i przestałem czytać

0

@Faro nie będę prowadził dyskusji jak ,,przeciwnik" nawet czytać nie umie

0

@Faro teraz mi pokaż gdzie ja napisałem że De Jong jest lepszy, nauczysz się czytać w końcu?

0

@Hindus czyli się nie liczy bo rywal był zmęczony? To czemu inni zmiennicy sobie tak liczb nie nabijali?

0

@Coutinho007 Gavi to żaden kreator, jego potencjał jest w aspektach defensywnych i dlatego musi grać niżej

0

@Faro oczywiście że grają lepiej a jak ty się uprzesz przy jednym to już mnie nie interesuje

2

@avenger oba to karne

0

@Faro jakbyś umiał czytać to byś zobaczył ile Ci opcji podałem a Pedri to tylko jedna z nich. To teraz wyjmij Pedriego i patrz co się dzieje jak jego nie ma

3

@Kapitan9 Ten Haga już nie ma w United więc odpada

0

@Faro ty wytrzeźwiej jak czytać nawet nie umiesz.
,,Pedri to nasz najlepszy POMOCNIK obecnie"

0

@Hindus do Pedriego odniosłem się wyżej. Fermin gra już lepiej, dobrze dochodzi do sytuacji ale marnuje każdą sytuacje, nie wiem co się z nim dzieje bo wcześniej łatwo kończył trudniejsze sytuacje. No Torre taki średniak że w 263min ma 3 gole i asystę

1

@ACMaldini3 weź tu nawet Guardiola nie pomoże

0

@Coutinho007 największy potencjał Gaviego jest niżej, z przodu się strasznie marnuje. Pedri też się tam trochę marnuje ale chociaż daje dużo opcji rozegrania i nie zagra gorzej od Olmo który jest strasznie pod formą

0

@Faro co xd? Pedri to nasz najlepszy pomocnik obecnie, Gavi chociaż dużo pracuje w pressingu, Torre tworzy dużo zagrożenia podaniami a Victor punktuje mimo małej liczby minut.
Olmo strasznie poleciał w dół z formą, już nawet tych swoich piłek nie zagrywa tylko zaczął grać samolubnie

0

@Faro opcji jest trochę np. Fermin za niego albo przesunięcie wyżej Pedriego i Gavi do podstawy, Torre też mógłby grać więcej, albo Victor na schodzącego napastnika

0

@ACMaldini3 na trybunach powinien najwyżej grać

0

@Szymemdymek na to bym nie liczył, na lewej stronie będą grać Raphinha, Olmo i Fermin jeśli nikt w lato nie zostanie tam kupiony. Teraz szkoda że nie przygotowaliśmy się żeby ruszyć po Musiale

2

Bezmyślnie sprokurowany karny, przecież mógł nawet z boiska wylecieć. Poza tym nie zrobił kompletnie nic, trzeba się go pozbyć

0

@Firestone żebyś się nie zdziwił że jeszcze zostanie

3

@korn234 nie mogę xd. 3 mecze mu wyszły i już Ter Stegena wygryza xd. Pena nie umie grać nogami chłopie, zacznij mecze oglądać, w tym aspekcie może czyścić buty Matsowi. Wojtkowi gra na przedpolu w Arsenalu i w kadrze nie przeszkadzała, nogami też nie gra gorzej od Peni i umie chociaż zagrać daleką piłkę

0

@626 Diarra to PS i wątpię że będzie wstanie grać na LS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?