0

@krol211 powiedzą że wierzą w Torresa i tyle (:

0

@michal26 tak tak, widzę że szkoda czasu na tą rozmowę

10

@michal26 super będziemy teraz wyjmować pojedyncze sytuacje, parę się może znajdzie z tych 6 lat co nadal nie może wypalić

5

@michal26 regulowanie tempa meczu=spowalnianie każdej akcji

0

@okiemtypera_lucaxx95 przypomnę tylko że Ferran grał w tym meczu więc się zastanów co piszesz

0

@TheKlucha nawet tego pewny bym nie był xd

1

Hansi uspokój się. Zresztą nie wierzę żeby to była prawda bo niby jak De Jong ma być kluczową postacią jak nie ma jak wejść do podstawy chociaż? (:
Kompletnie się nie nadaje do obecnego stylu i powinniśmy zrobić wszystko żeby się go pozbyć

9

@okiemtypera_lucaxx95 weź się lepiej zajmij typowaniem a nie trollować zacząłeś

4

@Criss18Barca no napewno będzie lepiej xd

1

@slayer ale nie kosztuje tyle ile by trzeba było za niego zapłacić

7

Czyli w następnym sezonie zostajemy tylko z Lewym na ,,9" który będzie miał 37lat, to co jak dostanie kontuzji to kończymy sezon? W takim przypadku trzeba więcej ogrywać Pau Victora bo innej opcji nie mamy

1

@Eto'o9 R10 a Tah to nie jest za darmo xd?

0

@Kapitan9 ma jasno zarysowane limity i będzie z niego maks zawodnik na drużynę ze środka tabeli

8

@Kapitan9 Dominqueza to nie ma co liczyć, odejdą pewnie Eric i Christensen

0

@blablak a Trent to rozumiem już weteran? Normalnie pasuje i daje nam dużo możliwości, ja bym brał bez zastanowienia

0

@novy1899 Trent to zadeklarowany Cule więc bez przesady że by nas spławił odrazu

1

@Ronin47 rzadko oglądam Bundeslige ale na podstawie meczów kadry i tych paru meczy w Leverkusen to mogę stwierdzić że to podobny poziom, Christensen lepszy w grze nogami i rozegraniu a Tah szybszy, lepsze warunki fizyczne, świetnie pasuje do wysoko ustawionej obrony no i jest zdrowszy. Tutaj też mocno chodzi o kwestie ekonomiczne bo Christensena można sprzedać (przyszedł za darmo to czysty zysk) a Tah przyjdzie za darmo

0

@HypeR Trent daje możliwość gry na wahadła i 3ŚO, zagra na PO, wahadle, w pomocy i nawet skrzydle. Oczywiście że jest sens

1

@ViscaelBarca2007 jeszcze liczę że jednak pójdziemy po Trenta, dałby bardzo dużo możliwości taktycznych

2

@xvcWinterSoldier Inigo nie odejdzie, Araujo przedłuży kontrakt. Najpewniej Christensen i Eric odejdą

26

Jeśli to oczywiście prawda i nic się nie zepsuje po drodze to brawa dla Deco za szybką dobrze wykonaną robotę w końcu. To już raczej napewno przekreśla minimum jednego z Eric/Christensen albo najpewniej obu, w zimę pewnie wypchną Fatiego a latem Erica (jego może nawet zimą), Christensena i może Torre

4

@Andrzej92 @Lahey z tego co piszą to zastąpienie LM, przecież nie będziemy grać tego i tego bo to niemożliwe

0

@Toretto nas nie stać i nie ma żadnych szans przez to chyba że chcesz wierzyć w dziennikarskie brednie niczym nie poparte

0

@MOLESTA oni nie chcą prawoskrzydłowych (:
A tak serio to nie ma miejsca w ataku i tam nie pójdzie, jeszcze rok temu bym się zgodził ale teraz bym powiedział że jak nie zostanie w Liverpoolu to może trafić do Arabii

0

@MOLESTA Yamal i tak już ma zagwarantowany kosmiczny kontrakt więc bez przesady, nikt mu nie da decydować o transferach

1

@Safrani jak nie przedłuży kontraktu to go sprzeda bo będzie jak z Osimhenem

1

@Safrani jeśli już naprawdę chcą tyle wydać to Kavara to najlepsza opcja na LS, bardzo dobrze by się wkomponował i dużo bardziej pasuje stylem niż Nico. Też można by było zapłacić w ratach i nie chciałby takiej pensji co Nico

2

@blakkudium dla nas byłaby to dobra informacja bo nie wzmocni Realu

1

@Nightraider też bym chciał ale Laporta i tak to będzie robił więc chociaż mam nadzieję że zrobi to z głową. Jego nie obchodzi co będzie później, liczy się tu i teraz żeby wygrał wybory

12

SuperLiga jest potrzebna bo UEFA ma zbyt duży monopol na futbol i robią co chcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?