2

Bezmyślnie sprokurowany karny, przecież mógł nawet z boiska wylecieć. Poza tym nie zrobił kompletnie nic, trzeba się go pozbyć

0

@Firestone żebyś się nie zdziwił że jeszcze zostanie

3

@korn234 nie mogę xd. 3 mecze mu wyszły i już Ter Stegena wygryza xd. Pena nie umie grać nogami chłopie, zacznij mecze oglądać, w tym aspekcie może czyścić buty Matsowi. Wojtkowi gra na przedpolu w Arsenalu i w kadrze nie przeszkadzała, nogami też nie gra gorzej od Peni i umie chociaż zagrać daleką piłkę

0

@626 Diarra to PS i wątpię że będzie wstanie grać na LS

0

@Lahey tu musisz bardziej pytać @ViscaBarca123 bo nie obserwuje tak dokładnie piłkarzy z młodszych roczników.

@Szymemdymek może ale nie oczekuj profilu Yamala czy Nico. Toni to ofensywny pomocnik i jak będzie grał na skrzydle bo bardziej w stylu Raphinhi. Najbardziej chłopak przypomina Griezmana i widzę go raczej na pozycji ,,10" w przyszłości

1

@partymaker takie oceny to po sezonie

1

@cules100pro tylko Dani Rodriguez ale są wątpliwości czy to ten poziom, mamy niby już zaklepanego mocnego perspektywicznego LS
https://www.fcbarca.com/122105-kim-jest-antonio-cordero-ktory-juz-w-styczniu-moze-trafic-do-barcelony-wideo.html

0

@tbas piszę ogólnie a nie o wczorajszym meczu tylko

9

@tbas ale to nie zmienia faktu że jak on wchodzi to gra momentalnie siada

0

@krol211 jak zwolni kolejnego trenera to bardzo sobie utrudni wybory

1

@Filipem padamy fizyczne i to widać, krótka ławka i duża zmiana treningów. Trzeba czekać na przerwę świąteczną

0

@krol211 przecież przed sezonem mówiło się o sezonie przejściowym i braku trofeów, za co miałby go zwolnić, naprawdę by musiało wszystko paść. Xaviego tyle czasu trzymał to Flicka nie zwolni

7

A co on takiego zrobił że czerwo dostał? W pierwszej chwili to myślałem że De Jong wyleciał

0

@Rewolucja123 każdy ma ich dosyć

1

@Beztroskii dobre podsumowanie, mam wrażenie że wygrane z Realem i Bayernem mocno podwyższyły oczekiwania i często ludzie zapominają z jakimi problemami zmaga się Flick

0

@Mieszo Gavi chociaż coś próbował a De Jong kompletnie nic

0

@Mieszo ta i jakie efekty? Sprokurowany karny, nie dał kompletnie nic w tym meczu. Świetnie uspokoił grę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tadzik447 dzisiaj*
Nie pamiętam kto to pisał

0

@Blantozaur jakimi? Nawet jeśli Pena zagra dzisiaj dobrze to co to zmieni skoro to będzie dopiero trzeci taki mecz? Bramkarz na tym poziomie ma być regularny a nie wyjdzie mu jeden mecz na kilka

1

@Matheu12 z czego ma się odbudować xd?

0

@tadzik447 głupszego pytania dzisiaj nie przeczytam

0

@Sysia11 może?

0

@krol211 chodzi o sam fakt że ma pierwszeństwo, już przy transferze Lewego zgarnął 20mln premii

0

@xavi890 kurna naprawdę głupi pomysł żeby wystawić obrońcę na obronie, nie wiem jaki cudem na to wpadłem wiesz. Ciekawe jakim cudem Garcia bym jednym z najlepszych graczy Girony w poprzednim sezonie, pewnie przypadek

0

@krol211 no Mendes i Zahavi mają pierwszeństwo

2

Już się powoli potwierdza to co pisałem nie raz, Pedri staje się absolutnie kluczowy i Flick nawet z Betisem boi się dać mu odpocząć bo nie da się go zastąpić. Miejmy nadzieję że szybko zamkniemy mecz i go zmieni.
Szkoda tylko że Garcia nie zagra za kogoś z Cubarsi/Inigo bo mają już sporo minut w nogach a Araujo jeszcze nie wrócił

0

@Katalończyk 99 Wojtek nie jest gorszy w grze nogami, obydwaj są mocno średni w tym zwłaszcza jak trzeba grać pod presją ale Wojtek chociaż umie zagrać długą piłkę.
Jakby wyjścia z bramki miały aż takie znaczenie to Mats by nie grał u Flicka.
Wybiegi na mecz (%udanych):
Mats: 0,3 (100%)
Wojtek: 0,1 (100%), w kadrze 0,5 (100%)
Pena: 3,1 (100%)
Więc jakby Flick patrzył głównie na to to Pena by grał zamiast Matsa (:
Masz tam statystyki Wojtka z Juve gdzie musiał tak grać, w Arsenalu już dużo częściej wychodził ale statystyki z tamtego okresu są niedostępne ale wtedy mu to nie przeszkadzało

0

@Katalończyk 99 dla wszystkich bramkarzy jakich mamy jest dobra obecność Wojtka ale nie po to się go brało żeby był tylko od tego

0

@Katalończyk 99 @misterio tak szczerze to Astralaga nawet mógłby być lepszy od Peny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?