0

Z trójki Nico, Leao i Kvara to ten ostatni pasuje najbardziej i tylko jego bym rozważał ale na bank zawołają kwotę zaporowa a są tańsze opcje wzmocnienia ataku jak Lookman, Baena, Sane np.

0

@kinioo mogę ci pokazać tańszych i lepszych a ostatnie dwa to już dostosowałeś tak żebym nie odpowiedział. Co mnie obchodzi że dogaduje się z naszymi? Liczą się umiejętności i dostosowanie taktyczne a dogadają się w trakcie.
Masz z opcji płatnych Lookmana i Baena, za darmo latem jest Sane i może też będzie Son a nie zapominajmy o Salahu

0

@lukkobe Salah ma 0,8 dryblingu na mecz ze skutecznością 36% w poprzednim sezonie, to nie jest skrzydłowy robiący różnicę tylko gracz typu Raphinhi. Tak kluby od tego odchodzą, najbardziej pokazuje to przykład City gdzie jedynym skrzydłowym robiącym różnicę jest Doku który jest tylko jokerem z ławki.
Michel też gra nowocześniejszym systemem bez takich skrzydłowych więc nie wiem o co Ci chodzi

0

@krol211 a w czym lepszy jest Nico? Miał tylko jeden sezon narazie który stawia go na tym poziomie a Leao już kilka. Nie chcę żadnego z nich tylko stwierdzam fakty

0

@lukkobe
,,Nico czy Leao nie pasują do obecnej taktyki? Stary, o czym Ty piszesz? Taktyka Barcelony Flicka w pewnej mierze opiera się w ofensywie na szerokim graniu, do którego bardzo wartościowym dodatkiem są skrzydłowi potrafiący zrobić różnicę grą indywidualną" ziomek ty oglądasz mecze wogóle xd? Kompletne bzdury. Nie gramy skrzydłami tylko ofensywnymi pomocnikami, nawet Yamal gra bliżej środka. Nie gramy szeroko tylko na małej przestrzeni. Każdy topowy klub odchodzi od takich graczy jak Leao czy Nico i wolą graczy jak Raphinha czy Salah bo to jest skuteczniejsze i mi nie gadaj że jak Flick dostanie np. Nico to zmieni taktykę i Raphinha na ławkę xd, mamy teraz ponad 3 gole na mecz i działa świetnie. Owiele bardziej pasuje tu taki Lookman, Baena albo Sane.
Mecz z Sociedad nic nie pokazał że potrzebny jest skrzydłowy, poprostu trafił się fatalny dzień i kompletnie nikt nic nie grał wtedy.
To że Flick grał trochę inaczej w Bayernie nic nie znaczy, w rapce już grał inaczej, trzeba się dostosowywać do kierunku w jakim zmierza piłka.
Depay się odbijał od każdego dużego klubu i nie jest to typowa ,,9" jak David

0

@krol211 ale jest lepszy od Nico i jak mu się wylosuje dobry mecz to jego poziom jest nieosiągalny dla Nico

0

@krol211 tak naskakujesz na Nico żeby go kupić a piszesz żeby od Leao trzymać się z daleka, ciekawe

1

@kinioo Nico to okazja i minimalne ryzyko? Chyba Ci się coś pomyliło

2

@Barcelonista94 nie skauting tylko zarząd, skauting mamy bardzo dobry ale najpierw trzeba brać ich opinie pod uwagę a nie układy z agentami

2

@lukkobe David to jest opcja na podstawową ,,9" i nawet nie pisz mi tu o Roque. Depay to nie jest półka Davida.
Na Haalanda i Gyokeresa nas nie stać.
Jaki Nico i Leao? Żaden nie pasuje do obecnej taktyki w przeciwieństwie do Davida

3

Co tu analizować? Deco już powinien go dogadywać

6

Obrońca bardzo dobry tylko niestety zdrowie często nie dopisuje

2

@novy1899 zrobili mu operację bez powodu? Christensen zgodził się nie grać do końca sezonu żeby grał Olmo? Ty siebie słyszysz xd?

8

@novy1899 tak robili mu operacje żeby Olmo zarejestrować xd. Olmo musi być zarejestrowany do stycznia a Christensen już nie ma na to wpływu chyba że wypadnie do końca sezonu czego nie chcemy

15

Gość jest memem na skalę światową

12

Mało mają lewoskrzydłowych xd? Przecież jak chłopak wybierze Real to z automatu godzi się na rolę maks rezerwowego a najpewniej go później sprzedadzą. Jeśli przykładowo nie gra Endrick i Guler a na ich pozycjach jest mniejsza konkurencja to Cordero nie ma praktycznie żadnych szans się tam przebić, jeśli tam pójdzie to poprostu może mieć to zły wpływ na jego karierę

2

@Arkon za co ktoś ma Cię skrytykować? Tylko Lewy w tej kadrze jest światowej klasy zawodnikiem, wcześniej można było dopisać Wojtka ale on już zakończył karierę w repce

0

@Krzysztof1987 wyjścia tak ale w grze nogami lepszy nie jest

@Murazor chyba rękami xd

0

@Murazor Pena gra lepiej nogami? Tak wiem Wojtek nie jest w tym mega dobry ale Pena nie umie prosto piłki kopnąć xd a co dopiero posłać daleką piłkę.

0

@Murazor a jaki wkład ma w to Pena? Głupi argument

0

@Krzysztof1987 Flick mu daje grać bo jakby wystawił Wojtka to byłoby za łatwo, albo uczy obrońców w ten sposób koncentracji bo wrazie co nic ich nie uratuje :D

0

Komentarz usunięty

0

@Krzysztof1987 właśnie jedyne co mi przychodzi do głowy że jak Wojtek zacznie grać to Pena się spłaka

0

@Kubsoleon David od lat strzela regularnie w każdym klubie, to nie jest tak że pojawił się znikąd a profilem jest idealny do Barcelony

3

@Rarenzio tak jasne symulował xd, raporty medyczne i badania też sfałszował co nie? Jakby nie chciał jeździć na kadrę to by dawno zakończył karierę reprezentacyjną ale zawsze trzeba jakoś hejtować

9

@4Fabregas4 tak dobrze graliśmy w ataku że jedynego gola strzelił obrońca (:

3

No trudno się mówi, nasz poziom to dywizja C albo maks B więc i tak dobrze że tyle czasu byliśmy w A. Też według mnie nie ma sensu zmieniać trenera jeśli nie masz jakiejś super alternatywy bo jak będziemy tak zmieniać trenera co rok to nigdzie nie zajdziemy tym bardziej że to nie są za dobre wybory.
Lewy ma wsumie trochę szczęście że nie pojechał bo jak zwykle wszystko byłoby na niego a jak czytam teraz komentarze hejterów na necie to się śmieszne wnioski nasuwają, jak Lewy gra to przegrywamy przez niego a jak go nie ma to przegrywamy bo nie ma Lewego :D

0

Komentarz usunięty

0

@Krzysztof1987
,,Bo tyle lat gra więc powinien dostać szansę" dostał już dość szans i je zmarnował.
,,Może i pościł te bramki ale wyniki pozytywne" wyniki pozytywne ale nie ma w tym żadnej zasługi to niby za co gra?
Gra dopóki nie zawali meczu? Głupszej logiki nie słyszałem

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?