BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Nareszcie Wojtek
0
@ViscaelBarca2007 wiem że pasuje i jest bardzo dobry ale zawsze to ryzyko, porównuje do Nico bo Isak jest lepszy sportowo i jego profil jest bardziej potrzebny
0
@ViscaelBarca2007 chyba 70mln za niego chcą. Napewno lepsza opcja od Nico ale nie wiem czy warte ryzyka
0
@Bilon87 Leganes gra w 3 lidze? Chłopie w Barbarstro nawet nie ma zawodowych piłkarzy tylko półzawodowi. Szanujmy się
0
@Bilon87 nie odpadniemy z 3 ligowcem ludzie, nawet jeśli puści tego babola to powinniśmy wygrać kilkoma bramkami
0
@blakkudium nawet za darmo byle na definitywnym transferze
1
@Herato winią ich tylko fanboye Laporty.
Zarząd z Laportą na czele są w 100% odpowiedzialni za to
2
@Filipem nie byłbym taki pewien po wypowiedzi Flicka
0
@Cwaniak4 tak wszyscy winni tylko nie Laporta
1
@Faro przecież sytuacja jest tylko pogarszana, Laporta nam wyprzedaje aktywa na 20/30lat i żyjemy ponad stan. Można już współczuć następnemu prezydentowi
0
@Lahey miałeś artykuł, m.in. Barca Studios. Nara
1
@Faro nie da się być gorszym w tym momencie, zmiana jest potrzebna
0
@PW27 nie
0
@BenyBlade ta liga to kpina.
Podrapanie się po nosie - 3 mecze
Uderzenie w twarz bramkarza i rzucanie się do sędziego - 2 mecze
0
@Lahey nie no kolejny xd, nie było nas stać na Olmo i nie było jak go zarejestrować.
Gdyby nie kontuzja Christensena to by nadal nie zadebiutował. Jesteśmy w dużej mierze winni tych przepisów a konkretnie Laporta i jego wały, wiedział jakie są zasady a i tak kupił tego Olmo. Nie ma tu żadnego usprawiedliwienia. Masz wytłumaczone i więcej nie odpisuje bo szkoda mi na to czasu
0
Komentarz usunięty
0
@negreanu no już chyba w dwóch sądach przegraliśmy. Gdyby LL wiedziała że możemy wygrać w sądzie to by puścili rejestrację bo potem by było że ich nie zarejestrowali przez swoje widzi mi się więc pewnie mają pewność
0
Komentarz usunięty
0
@negreanu no to bardzo źle, rano już myślałem że znowu nam pójdą na rękę i jakoś to będzie
0
@Kondziubarca oficjalnie już?
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Muhitos jest zarejestrowany w miejsce Matsa a go nie będzie do końca sezonu
7
Boję się że Flick na złość wystawi Pene/Astralage, widać że go trochę irytują pytania o Wojtka i uparcie stawia na ciągle zawodzącego Pene więc jego występ nie jest w 100% pewny
0
@tbas nie jest. Raphinha to ofensywny pomocnik/prawy pomocnik, tylko u Xaviego grał na skrzydle i widać jakie były efekty
0
@tbas Raphinha to też nie jest skrzydłowy (:
Jedyny w kadrze to Yamal a i on zaczyna ewoluować w ofensywnego pomocnika jak kiedyś Messi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nightraider ale co zmienia 1:1 jak jest za darmo?
0
@Messibestplayerintheworld @Nightraider nie wiem, według mnie lepiej wziąć go latem za darmo no chyba że Flick koniecznie by chciał kogoś na już
0
@kanver_ niedługo nie będzie czego ratować, mam nadzieję że chociaż z głową te transfery