0

@JarekS wiem że Flick chce pozostania Araujo ale opaska jest na ten moment jego i tyle. Jeszcze wypowiedź Araujo po meczu utwierdza mnie w przekonaniu że chce przedłużyć kontrakt ale Laporta wolałby go sprzedać i odsuwa negocjacje w czasie więc trzeba liczyć na reakcję Flicka

0

@Who_you_mam trener absolutna legenda ale tymi wypowiedziami nie pomaga sobie

0

@Muhitos sami jesteśmy sobie winni, liga zostrza przepisy żeby nie pozwolić na robienie wałów i omijanie prawa jak to robił Laporta.
Olmo był zarejestrowany tylko w miejsce Christensena, Laporta miał 5 miesięcy żeby znaleźć sposób na rejestrację

1

@JarekS ale Araujo został wybrany wcześniej drugim kapitanem.
1.Mats
2.Araujo
3.De Jong
4.Raphinha
5.Pedri
Takie były wyniki głosowania i taka jest hierarchia kapitanów

0

@Who_you_mam co chłop sobie reputację niszczy xd

8

@Lahey tak oczywiście przypadek że teraz wypływają o tym informacje. To już jest próba usprawiedliwienia braku rejestracji

1

@Who_you_mam ten beton nie ma rozumu, Laporta jest faworytem w kolejnych wyborach a my o jego dymisji marzymy xd.
Czekam na dzień kiedy przejdziemy na model mieszany bo tak dalej się nie da

1

@Arden według mnie Araujo ale zobaczymy bo jednak mecz z Barbastro to nie jest wyznacznik czy jest w formie a jest po długiej kontuzji

29

Już zaczyna się zwalanie winy na Real xd. Wina każdego tylko nie Laporty

1

@korn234 Lewy nie zarabia 40mln brutto tylko 33mln brutto i w następnym sezonie jego pensja spadnie do 26mln brutto. Lewy nie ma po co renegocjować umowy bo to jego ostatnia umowa z klubem na tym poziomie

2

@MatBac1991 trzeba od czegoś zacząć ale samo to nie wystarczy. Do tego powinna dołączyć cała opozycja najlepiej zjednoczona a nie każdy osobno

1

@Nightraider chce odejść ale przy okazji chce odebrać całą kasę z kontraktu

2

@Arden udałoby się ich zarejestrować gdyby Laporta się nie obudził 3 dni przed sylwestrem. Miał 5 miesięcy na to

3

@korn234 De Jong nie chce odejść, a pozbycie się Lewego w trakcie sezonu który jest jednym z naszych najlepszych graczy byłoby idiotycznym pomysłem tym bardziej że nie ma zastępstwa

1

@Nightraider nie ma szans, właśnie przedłużają kontrakty i nie zaryzykują kariery w Barcelonie przez konflikt z prezydentem tym bardziej że jest faworytem w kolejnych wyborach.
Jedyna szansa to Araujo bo nie ma nic do stracenia. Już mieliśmy jednego zawodnika który się nie gryzł w język i po roku się go pozbyli

1

@czerwil nie mogą grać wogóle, nawet w kadrze nie mogą

1

@Nightraider na takie coś możesz liczyć tylko od De Jonga (od niego nic to nie zmieni bo jest już zmieszany z błotem) i Araujo bo widać że jest trochę zirytowany przez cyrk z jego kontraktem i wrazie co spokojnie odejdzie

0

@Litman sprzedaj Fermina w dołku formy za bezcen i Laporta kupi kolejnego Roque za miliony

3

Wojtek nie daje powodów do zmiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Krzysztof1987 nie stałby na żadnym 10m bo obrona była cofnięta przez brak Varu. Wyjście w tej sytuacji byłoby dużo większym ryzykiem i Szczęsny zachował się odpowiednio

0

@Krzysztof1987 nie wiem gdzie ty byś chciał tam wyjść, niepotrzebne ryzyko

10

@korn234 jego wina bo nie pomyślał że Martin będzie w niego strzelał xd

8

@Krzysztof1987 przecież to Martin strzelił w Szczęsnego chłopie, tu nie ma żadnej jego winy

37

Dobry występ Wojtka tylko mało miał roboty ale nic dziwnego bo graliśmy z Barbastro.
Miejmy nadzieję że dostanie ten superpuchar i następną rundę w PK i może Flick w końcu przejrzy na oczy.
Poza tym piękny moment, dwóch Polaków w pierwszym składzie Barcy pierwszy raz w historii i miejmy nadzieję że jeden z wielu w tym sezonie (:

0

@Krzysztof1987 Fermin gra jako ofensywny pomocnik bliżej lewej strony i tak jego pozycją też jest ,,10" ale tam jest wiecej graczy więc jest zmiennikiem Raphinhi

0

@cracker nie ten profil zawodnika, Torre może być rozpatrywany tylko w kontekście ,,10" a Fermin gra na boku boiska, jeśli Olmo nie zostanie zarejestrowany to będzie grał więcej

23

Nie wiem dlaczego Torre gra tak mało, widać niemały talent. Jeśli finalnie Olmo i Victor nie zostaną zarejestrowani to Torre raczej napewno nie odejdzie i powinien grać więcej

3

To co Hansi Wojtek nie daje powodów do zmiany?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@AlvaroHanso jedyny kto by się skompromitował w tej sytuacji to Martin.
Wojtek mecz na dobrym poziomie ale mało miał do roboty

0

@korn234 to wymień kogo? Ferran kontuzja, Pau Victor niezarejestrowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?