0

@Faro w decyzjach Flicka mam wrażenie jest duże podłoże psychologiczne i mocno reaguje na kwestie pozaboiskowe. Narazie trudno powiedzieć czemu ale widać że zdecydował się grać krótką kadra i zmiennicy tacy jak Torre, Victor czy Fort nie grają prawie wcale a taki Martin sporo szans dostaje więc ciężko o minuty dla kogoś z rezerw. Trzeba zaufać trenerowi, Toni narazie niech gra w rezerwach, przyjdzie na niego czas

2

Bardzo mi się podoba jaki nacisk kładzie Flick na aspekt mentalny i psychologiczny. Pełny profesjonalizm. Flickowi należy się duży szczacunek za to co wzniósł do drużyn w tak krótkim czasie

0

@ViscaelBarca2007 ciekawe jak będzie z Gyokeresem, nie skreślam go ale nie odważyłbym się go wziąć (:

1

Mógłby dzisiaj Yamal zacząć na ławce, spadek formy i do tego gra samolubnie ostatnio. Odpoczynek mu się przyda

0

@krol211 wiedział na co się pisze. Mógł spokojnie dokończyć tam sezon i zdobyć trofea a w lato miałby pewnie lepsze oferty, może nawet na City by się załapał to wybrał United gdzie poległ każdy trener od Fergusona

1

Super wiadomość, chyba ostatnia szansa żeby Olmo skończył się co chwilę łamać a i powinno to jeszcze bardziej zmniejszyć ilość kontuzji w całym zespole

0

@Gall patrzę teraz na tą dyskusję i nie wiem jak do takich wniosków doszłeś

0

@mcsarna sorry ale wymiana Araujo-Yildz to byłby żart. Ma talent ale nie taki jak jest pisane, narazie nawet nie może wywalczyć pierwszego składu a żadnej mocnej konkurencji nie ma

1

@ViscaelBarca2007 mają zbyt niskie IQ żeby to zrozumieć

0

@lukkobe ja mam tylko nadzieję że w półfinale nie będzie Interu, ich styl najmniej nam leży

1

@Kgorecki2500 mocno preferuje Nvidie narazie, AMD ma sens w niższych półkach cenowych. Co do tej premiery to nigdy się nie kupuje kart zaraz po wydaniu bo wiadomo jak jest, trzeba poczekać aż naprawia usterki i cena się ustabilizuje

0

@lukkobe nie była na stole bo się wogóle nie zainteresowaliśmy (:
Nie wiadomo też czy Doue zaakceptuje rolę zmiennika bo talent ma bardzo duży i wątpię że będzie chętny kisić się na ławce.
Losowanie idealne dla nas. Półfinal będzie na luzie i myślę że zagramy w tym finale (:
Do tego Real bardzo trudna drabinka

1

@CPuyol no idealna drabinka xd. Jeśli Real nawet przepcha te mecze to się wykrwawi po drodze (:

3

@kaamil1910 nie wiem jak można narzekać na takie losowanie xd. Wolelibyście PSG w top formie i trudniejsza drabinkę?

2

@joloskyy to akurat nie miało znaczenia przy losowaniu

3

@czescjohnny jprdl Pena następca Valdesa xd. Jego się trzeba pozbyć w pierwszej kolejności bo to poziom na dół tabeli a nie na Barcelonę

4

Super się losowanie trafiło. Teoretycznie powinniśmy spokojnie dojść do półfinału gdzie powinien czekać Bayern/Inter. Widzę potencjał na finał (:

0

@CPuyol wiesz bardzo bym chciał żeby tak było ale co sezon jakoś im się tak udaje

0

@Gall co mógł zrobić? Np. skorygować ustawienie bo obrona była zbyt mocno rozsunięta i każdy obrońca był mocno podatny na naciski. Od tego masz trenera przy linii bocznej żeby reagował na takie rzeczy

0

@dzefrej234 miejmy nadzieję że jego brat jest mądrzejszy

0

@lukkobe kompromisem między twoim profilem skrzydłowego a moim byłby Doue który spełnia wszystkie te funkcje ale kompletnie olaliśmy temat i kupiliśmy Olmo. Doue to kocur pod względem dryblingu i gry 1:1 na skrzydle, do tego świetnie sobie radzi w pomocy. Profilem Neymar 1:1 więc to czego nam potrzeba. Można się wsumie jeszcze łudzić bo PSG znowu się rozszalało i kupiło Kvare to może go puszczą ale wątpię

0

@CPuyol Arsenalowi w tych rozgrywkach nie idzie a Real zawsze jakoś przepcha te mecze więc zawsze będą wyżej

0

@Gall Lucho bardziej tu ośmieszył Xaviego, Araujo był tak naciskany większość meczu a ten nie reagował wogóle aż w końcu Ronald popełnił błąd. Już od samego początku widać że Araujo jest inaczej ustawiany kiedy przeciwnik naciska na obronę. Narazie idzie dobrze bo nie schodzi poniżej 92% udanych podań i 60% dalekich piłek.

0

@Gall już trochę przesadzasz, Araujo był tragiczny w tym aspekcie na początku u nas a teraz się w tym poprawił i na tym średnim czy mocno średnim poziomie jest. Ma wszystko żeby być kluczowym w Barcelonie Flicka tylko musi wrócić do formy, dobrze dostosowana taktyka i takie braki będą mało widoczne

0

@lukkobe czy Lookman będzie mógł grać w stylu Yamala? Nie. Ale również tworzy duże zagrożenie tylko mniej efektownie (:
Stworzone sytuacje:
- Raphinha 70!
- Baena 68!
- Yamal 37
- Lookman 36
- Doku 17
To dobitnie pokazuje wpływ zawodnika i zagrożenie jakie tworzy.
Lookman u nas by grał na LAM i RAM, czyli tam gdzie teraz Raphinha i Yamal, może pełnić rolę zmiennika obu albo być starterem przy przesunięciu Raphinhi na ,,10". Jest to mega pracowity zawodnik w obronie i pressingu, na najwyższy poziom wszedł później i te 5 lat na najwyższym poziomie spokojnie może pograć jeśli ominą go ciężkie kontuzje.
Brak Yamala zbiegł się z zadyszka i jego nieobecność nie była bezpośrednim powodem takiego spadku formy ale wpływ miała bo nie mamy tak naprawdę sensownego zmiennika dla niego

2

1.Liverpool
2.Barcelona
3.PSG
4.Inter
5.Real
6.Arsenal
7.Bayern
8.Bayer
9.Atletico
10.Aston Villa
Takie top10 według mnie

0

@lukkobe w życiu bym Lookmana nie nazwał napastnikiem. To zawodnik bardziej w stylu Raphinhi ale grający na skrzydle i umiejący dryblować. Flick przez całą swoją karierę trenerska wolał ten typ skrzydłowego bo jest bardziej efektywny.
Baena to kreatywna bestia, wydaje się skrojony pod to co gramy, szkoda że nie wzięli jego zamiast Olmo.
Doku to fajna opcja ale na jokera a nie startera.

0

@lukkobe jak już mamy kogoś kupić to można Lookmana albo Baene w zależności od tego jaki profil chce trener, ewentualnie Doku ale to zależy za ile. Rynek jest ubogi jeśli chodzi o tą pozycję to tylko te opcje bym rozważał

0

@lukkobe tak o Roque, lepiej poczekać i wycisnąć jak najwięcej.
Dla nas lepiej żeby Laporta nie próbował wziąć Leao ani Nico

0

@lukkobe jak ten transfer będzie po sezonie to nie mają nic do gadania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?