0

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=41576

OMG !!!! Ten idiota Pepe chyba sobie jaja robi ( poczuł się urażony tym że Barca go uważa za aktora , A co może nim nie jest , czego on tu nie rozumie)

0

Alexis ponownie się wykazał :)
Bardzo dobre zwody , przede wszystkim.
Szkoda tej poprzeczki montoyi , pedro też bardzo ładnie dziś zagrał :)
Super wypuścił sobie tę piłkę do środka i strzał też bardzo dobry.

0

MESSI MESSI MESSI !!!!

0

powinien byc karny , ale i tak idioci z realu beda mowili ze sedzia pomaga barcelonie.

0

piachuFCB
alves do psg ? lol , alves jest najlepszym prawym obronca na swiecie i kto go mialby zastapic Montoya ???!!!!

0

valdes no wez ....

0

Jak dla mnie Alexis jest kozacki , problem w tym ze to jest FC Barcelona najlepszy klub na świecie , w Udinese Alexis nie bał się pokazać dryblingów , tam był gwiazdą , twarzą zespołu natomiast w Barcelonie myślę że boi się dryblować , ale powoli już się przełamuje i widać że zaczyna dryblować :)

0

2:0 dla barcy

0

Markus32 to ty nie spisz ?

0

SHIT !!!!

0

YEAH DEPORTIVO DEPORTIVO !!!

0

Fabregas ratuje remis , A SEVILLA PRZEDLUZA !!!!!!!

0

chciałoby się Songa przejść co ? ?

0

jemzupke
Po 1 dorosnij , po 2 za przeproszeniem wypierdalaj na stronke swojego realu.

0

no fajnie tyle że jak ktoś z realu miał rękę to sędzia nic nie widzial.....

A pózniej real powie że to nam pomagają sędziowie
Zero Obiektywizmu !!!

0

kurde :(

0

jemzupke

hmmm , Barcelona , Atletico , Sevilla.

0

nie ma obaw , real nadal słabo gra.

0

ale real farci :(

0

Tito wczoraj powiedzial ze David jest gotowy na co najmniej 45min

0

moj typ 3:1

0

Mówiłem ze 4:0 to nierealny wynik , ja obstawilem 3:1 , gdyby nie blad alvesa to tyle by było ale coz każdemu sie zdarza

0

3:1 dla barcy

0

Gdyby nie sędziowie to napastnicy mieli by 10-20% wiecej bramek

0

ok sevilla jedziemy

0

VILLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)

0

messi na boisku od 45 min i juz 2 gole , ;o 3:1 czyli jednak

0

ja obstawiałem 3:1 ale getafe juz raczej nic nie strzeli

0

ale nie martwcie sie i tak znajac real beda gadac ze sedzia pomagal barcelonie w meczu z getafe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?