BaRcA158
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=41598 PEPE ROBI SOBIE JAJA
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=41576
OMG !!!! Ten idiota Pepe chyba sobie jaja robi ( poczuł się urażony tym że Barca go uważa za aktora , A co może nim nie jest , czego on tu nie rozumie)
0
Alexis ponownie się wykazał :)
Bardzo dobre zwody , przede wszystkim.
Szkoda tej poprzeczki montoyi , pedro też bardzo ładnie dziś zagrał :)
Super wypuścił sobie tę piłkę do środka i strzał też bardzo dobry.
0
MESSI MESSI MESSI !!!!
0
powinien byc karny , ale i tak idioci z realu beda mowili ze sedzia pomaga barcelonie.
0
piachuFCB
alves do psg ? lol , alves jest najlepszym prawym obronca na swiecie i kto go mialby zastapic Montoya ???!!!!
0
valdes no wez ....
0
Jak dla mnie Alexis jest kozacki , problem w tym ze to jest FC Barcelona najlepszy klub na świecie , w Udinese Alexis nie bał się pokazać dryblingów , tam był gwiazdą , twarzą zespołu natomiast w Barcelonie myślę że boi się dryblować , ale powoli już się przełamuje i widać że zaczyna dryblować :)
0
2:0 dla barcy
0
Markus32 to ty nie spisz ?
0
SHIT !!!!
0
YEAH DEPORTIVO DEPORTIVO !!!
0
Fabregas ratuje remis , A SEVILLA PRZEDLUZA !!!!!!!
0
chciałoby się Songa przejść co ? ?
0
jemzupke
Po 1 dorosnij , po 2 za przeproszeniem wypierdalaj na stronke swojego realu.
0
no fajnie tyle że jak ktoś z realu miał rękę to sędzia nic nie widzial.....
A pózniej real powie że to nam pomagają sędziowie
Zero Obiektywizmu !!!
0
kurde :(
0
jemzupke
hmmm , Barcelona , Atletico , Sevilla.
0
nie ma obaw , real nadal słabo gra.
0
ale real farci :(
0
Tito wczoraj powiedzial ze David jest gotowy na co najmniej 45min
0
moj typ 3:1
0
Mówiłem ze 4:0 to nierealny wynik , ja obstawilem 3:1 , gdyby nie blad alvesa to tyle by było ale coz każdemu sie zdarza
0
3:1 dla barcy
0
Gdyby nie sędziowie to napastnicy mieli by 10-20% wiecej bramek
0
ok sevilla jedziemy
0
VILLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)
0
messi na boisku od 45 min i juz 2 gole , ;o 3:1 czyli jednak
0
ja obstawiałem 3:1 ale getafe juz raczej nic nie strzeli
0
ale nie martwcie sie i tak znajac real beda gadac ze sedzia pomagal barcelonie w meczu z getafe.