0

hah wygralem z typem obstawialem 1-1 no i prosze :) , a mogla valencia wygrac te 2-1 , tam nie bylo spalonego przy sytuacji soldado.

0

Kocham Valencie :) juz 1-1

0

Stawiam na 1:1 w meczu real - valencia :)

0

Czy Song ma możliwość zagrania w pucharze gampera ?

PS : Song wygryzie Busquetsa :)

0

Deulofeu jest lepszy niż tello czy cuenca , myślę że Tito powinien wziąć go do składu , mógłby być dobrym zastępcą dla Alexisa.

0

Haha pozwala Real odejść kaka i być może xabi rownież odejdzie sam mówił ze chciałby zakończyć karierę w klubie którego był wychowankiem czyli realu sociedad , w 2014 pewnie odejdzie

0

A pepe,coentrao,nani ?

0

Leo musisz potrenować karne z Pinto , nie ma lepszego bramkarza w tym elemencie gry.

0

Villa ?

0

daj spokoj dobrze graja :)

0

co ten valdes robi ....

0

o 12 naszego czasu ?

0

a ty co fan realu ?

0

Nie bylo tam faulu. Nani cholerny pozer !

Brawo Valdes !

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?