BaRcA158
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabregas jest jednym z najlepszych pomocnikow na swiecie a wy tak na niego narzekacie , ze nie ma formy i wgl.
0
3:1 dla Barcelony
0
nie moge wejsc na zadna transmisje....
0
Mascherano w ubiegłym sezonie był lepszy od pique i puyola , ile on czystych wślizgów wykonał , ile akcji powstrzymał ....
0
SUPER !!! Pedro wraca do formy , villa wraca do formy , u alexisa widać więcej prób dryblingów messi jest lepszy niż w poprzednim sezonie.
Atak Marzenie będzie teraz :)
0
chyba to drogba traci dystans do villi skoro drogba strzela (0,62) a villa (0,63) :)
0
villa za torresa i jest super :)
0
Pinto za reinę
0
Na miejscu del bosque wzialbym do reprezentacji za reinę żeby wchodził pod koniec meczu a pózniej bronił karnych jakby było pewne ze będą karne.
0
http://sport.gadu-gadu.pl/5634771080447009357/messi-w-realu-madryt-zastapi-cristiano-ronaldo1
http://www.sfora.pl/Ronaldo-chce-odejsc-z-Realu-To-sensacja-a47092
Myślicie że to możliwe ? Jak narazie sprawdziło się odejście Guardioli.
0
no no alexis , widze że dryblingi ci się włączyły :) :) :)
0
mniejsza o ten błąd i tak fabregas jest wielkim piłkarzem.
0
VILLA ZA PEDRO BLAGAM.
0
Thiago wart już 20 mln :o
0
http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/23030,drogba-i-anelka-do-wziecia-za-darmo bierzmy drogbe do barcy b :d
0
no ale żeby Bartrę w tak ważnym meczu , to samo Adriano myślę że Alba jest od niego znacznie lepszy.
0
Falcao lepszy od alexisa benzema rooneya rvp Haha to czemu jest od nich mniej warty na rynku transferowych ????.??????
0
Pozatym strzelił hattricka ,a dzieci od razu sie podniecaja ze jest super i najlepiej sprzedać Ville alexisa pedro ...... Zeby tylko mieć falcao.
0
Suowiq tak , dokładnie tak falcao=higuain , higuain często strzela bramki ! Nie tak często jak falcao , ale atletico gra pod falcao ,a w realu jest taka konkurencja jak np Ronaldo czy benzema , Pozatym pomyśl falcao gra zawsze od 1 minuty , a higuain bywa tak ze zagra 20min w meczu.
0
... Falcao = higuain , po co on nam , żeby grzal ławę ? Mamy Ville pedro messiego alexisa cuence tello ... I tak juz za dużo.
0
3:1 znaczy
0
Hah 4:1 nie realne mój typ to 2:1
0
Proponuję (jeśli puyol , alves będą mogli grać ) :
Valdes - Alba , Puyol , Pique , Alves , Xavi , Song , Iniesta , Villa , Messi, Alexis
0
2:1 dla barcelony , myślę że najbardziej realny wynik.
0
Szkoda bo afellay ma wielki talent , w przyszłości może być warty z 30 mln barca dużo traci , zamiast afellaya mozna było sprzedać tello , a afellaya zostawić.
0
Wynik 2:0 , Tito wystawia montoye , pozniej jeszcze tello , 2 graczy ktorzy jak dla mnie powinni zostać w barcy B , słaba gra w obronie , mała szybkość obrońców , Valdes (ZM) i brawo dla messiego,songa,iniesty,xaviego i alby :)
Visca el Barca :) A wy realowcy idzcie na swoj fanpage.
(Super reprezentujecie swój klub , tekstami typu : "AyBarca oj dzieci dzieci dziekujcie higuainowi ze skonczylo sie na 2:1 a nie 5:1 ;) Hala Madrid!! sedzianie pomogl pucharu ni ma:D:D:D"
0
w ataku : villa, messi, alexis
0
Katallonczyk16 sampdoria to serie B w 2011/12 teraz juz serie a.
0
mowili tam cos o karnym czy mi sie zdaje bo bylem w toalecie i jak wrocilem to uslyszalem penalty.
0
nie widze tu błędu tito vilanovy w wystawieniu takiego składu , myślę że lepiej wygrać superpuchar hiszpanii niż puchar gampera.
Dlatego skład jest w porządku , szkoda tylko sytuacji zmarnowanej przez deulofeu , w ataku villa gra dobrze , a afellay i deulofeu slabo.