0

Fabregas jest jednym z najlepszych pomocnikow na swiecie a wy tak na niego narzekacie , ze nie ma formy i wgl.

0

3:1 dla Barcelony

0

nie moge wejsc na zadna transmisje....

0

Mascherano w ubiegłym sezonie był lepszy od pique i puyola , ile on czystych wślizgów wykonał , ile akcji powstrzymał ....

0

SUPER !!! Pedro wraca do formy , villa wraca do formy , u alexisa widać więcej prób dryblingów messi jest lepszy niż w poprzednim sezonie.
Atak Marzenie będzie teraz :)

0

chyba to drogba traci dystans do villi skoro drogba strzela (0,62) a villa (0,63) :)

0

villa za torresa i jest super :)

0

Pinto za reinę

0

Na miejscu del bosque wzialbym do reprezentacji za reinę żeby wchodził pod koniec meczu a pózniej bronił karnych jakby było pewne ze będą karne.

0

0

no no alexis , widze że dryblingi ci się włączyły :) :) :)

0

mniejsza o ten błąd i tak fabregas jest wielkim piłkarzem.

0

VILLA ZA PEDRO BLAGAM.

0

Thiago wart już 20 mln :o

0

0

no ale żeby Bartrę w tak ważnym meczu , to samo Adriano myślę że Alba jest od niego znacznie lepszy.

0

Falcao lepszy od alexisa benzema rooneya rvp Haha to czemu jest od nich mniej warty na rynku transferowych ????.??????

0

Pozatym strzelił hattricka ,a dzieci od razu sie podniecaja ze jest super i najlepiej sprzedać Ville alexisa pedro ...... Zeby tylko mieć falcao.

0

Suowiq tak , dokładnie tak falcao=higuain , higuain często strzela bramki ! Nie tak często jak falcao , ale atletico gra pod falcao ,a w realu jest taka konkurencja jak np Ronaldo czy benzema , Pozatym pomyśl falcao gra zawsze od 1 minuty , a higuain bywa tak ze zagra 20min w meczu.

0

... Falcao = higuain , po co on nam , żeby grzal ławę ? Mamy Ville pedro messiego alexisa cuence tello ... I tak juz za dużo.

0

3:1 znaczy

0

Hah 4:1 nie realne mój typ to 2:1

0

Proponuję (jeśli puyol , alves będą mogli grać ) :
Valdes - Alba , Puyol , Pique , Alves , Xavi , Song , Iniesta , Villa , Messi, Alexis

0

2:1 dla barcelony , myślę że najbardziej realny wynik.

0

Szkoda bo afellay ma wielki talent , w przyszłości może być warty z 30 mln barca dużo traci , zamiast afellaya mozna było sprzedać tello , a afellaya zostawić.

0

Wynik 2:0 , Tito wystawia montoye , pozniej jeszcze tello , 2 graczy ktorzy jak dla mnie powinni zostać w barcy B , słaba gra w obronie , mała szybkość obrońców , Valdes (ZM) i brawo dla messiego,songa,iniesty,xaviego i alby :)
Visca el Barca :) A wy realowcy idzcie na swoj fanpage.
(Super reprezentujecie swój klub , tekstami typu : "AyBarca oj dzieci dzieci dziekujcie higuainowi ze skonczylo sie na 2:1 a nie 5:1 ;) Hala Madrid!! sedzianie pomogl pucharu ni ma:D:D:D"

0

w ataku : villa, messi, alexis

0

Katallonczyk16 sampdoria to serie B w 2011/12 teraz juz serie a.

0

mowili tam cos o karnym czy mi sie zdaje bo bylem w toalecie i jak wrocilem to uslyszalem penalty.

0

nie widze tu błędu tito vilanovy w wystawieniu takiego składu , myślę że lepiej wygrać superpuchar hiszpanii niż puchar gampera.
Dlatego skład jest w porządku , szkoda tylko sytuacji zmarnowanej przez deulofeu , w ataku villa gra dobrze , a afellay i deulofeu slabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?