0

a kim by zastąpili Coutinho twoim zdaniem ? :) oni by mogli mowić w drugą strone np, dlaczego nie sprzedadzą Messiego mogli by kupić 3 zawodników młodych kreatywnych :) takie gadanie zawsze mnie dowala

2

"Kopaczy"
zagraj w A-klasie ,pozniej chociaz w okręgówce czy 4 lidze chwilę to zaczniesz doceniać naszych "kopaczy"

0

rozjechał by nas jak walec

0

oj wisła za tydzień na Lechu dostanie jak w maju za taką grę :)

1

Aha wiedziałem że wisła nagle zacznie ... grać,tak samo jak Real ,nie nawidzę klubów z stolic !!!

0

Hamalainen
co ? :) znamy to teraz jazda na makę i pięknie niech wiedzą sprzedawczyki !!!

0

trochę beka że Ruch gdyby nie miał -5pkt,grając w większości wychowankami już by uciekł z strefy spadkowej XD

1

ale Lech Mistrza :)

0

hahah gieksa już w tyłek od ruchu w 12 minucie xD

0

"Tak my wiemy o tym dobrze są na świecie większe kluby ,ale ukochanej z Gdyni złożyłem wierności śluby ,chciałem zagrać na Mundialu jak Kupcewicz obok Bońka chciałem zostać jednym z nich ojciec wziął mnie na Ejsmonda .kariery nie zrobiłem i nie martwię się tym wcale bo poznałem miłość życia na jej mecze chodzę dalej"
ARKA & POLONIA Na Zawsze !

0

może wizja tv ?

1

a za tydzień Arkowcy jadą do stolicy która ostatnio jest szczęśliwa dla zółto-niebieskich :)

8

było ?

https://www.facebook.com/WciazMamyMatematyczneSzanse/photos/a.1448338722054082.1073741832.1431668227054465/1954561914765091/?type=3&theater

co za gość,Terminator :D
albo i głupota,no ale wiemy że mecze to adrenalina
Sam wiem z swojego doświadczenia ;//

1

Kesera Sera Areczka 3 pkt ma :)

0

miło,no ja po za Barcą Liverpool choć Dudka wyfrajerzyli no i United,potęga która bez Fergusona nie potrafi zaistnieć

0

hah jednak dobrze myślalłem że bedzie lanie ,a moiwe Wembley nie obstawiam :D

0

haha samobój Arka 4-1 :D
W imię ojca i syna,tylko ARKA GDYNIA !!! :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

niby tak ale na początku śmieszne były gadki że jest lepszy od gerarda który grał dużo lepiej,oby gość się wkomponował po kontuzji bo inaczej może być nie ciekawie

0

ahahahahahahahahaha jaga strzela z głowki,broni steibors,arka wybija z linii
dobitka w słupek,
dobitka broni Steinbors haha co się dzieje :D

0

szkoda że nie drewno Sadiku :D

0

no właśnie,póki co grał mega piach,a teraz jak wroci będą oczekiwania super gry bo będą kluczowe mecze,gościa może presja zjeść,oby nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no w sumie troszkę jak Pique co ? :D ale że tak powiem karma wróciła,rok temu Ruch z Lechia przekręcili Podbeskidzie no to miło było że Arka przekręciła chorzowskich :_)

1

o proszę :) no to udanego dnia i dobrego widowiska :)

1

aż tyle to skąd przybyłeś xD Szacun..Polecam całej reszcie sam lubię jezdzić pół polski na Lecha lub czasem całą na Arkę :)

0

no kiedyś przypadkowo,ale to jak gość jest niesamowity to niepojęte,mały a zawsze głowę wygra,drybluje czasem jak taki Messi z Gdyni :) dzięki niemu był sylwester na narodowymw maju i za tamten dzień mu dziękuje :D

0

widzieliście jaka przewrota Siemaszki przy 1 golu Arki,szkoda że w poprzeczke trafił,ale pan CR powinien się od niego uczyć :D

0

ależ Piesio z woleja :D ....coooo hahaha pada spalony co za gość,eh jednak gość zasłaniaj gk pole widzenia a szkoda

0

ta Kolejka Ekstraklasy chyba jest najlepsza w Historii,co za mecze w których dużo się dzieje :D EKSTRAKLASA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?