Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a kim by zastąpili Coutinho twoim zdaniem ? :) oni by mogli mowić w drugą strone np, dlaczego nie sprzedadzą Messiego mogli by kupić 3 zawodników młodych kreatywnych :) takie gadanie zawsze mnie dowala
2
"Kopaczy"
zagraj w A-klasie ,pozniej chociaz w okręgówce czy 4 lidze chwilę to zaczniesz doceniać naszych "kopaczy"
0
rozjechał by nas jak walec
0
oj wisła za tydzień na Lechu dostanie jak w maju za taką grę :)
1
Aha wiedziałem że wisła nagle zacznie ... grać,tak samo jak Real ,nie nawidzę klubów z stolic !!!
0
Hamalainen
co ? :) znamy to teraz jazda na makę i pięknie niech wiedzą sprzedawczyki !!!
0
trochę beka że Ruch gdyby nie miał -5pkt,grając w większości wychowankami już by uciekł z strefy spadkowej XD
1
ale Lech Mistrza :)
0
hahah gieksa już w tyłek od ruchu w 12 minucie xD
0
"Tak my wiemy o tym dobrze są na świecie większe kluby ,ale ukochanej z Gdyni złożyłem wierności śluby ,chciałem zagrać na Mundialu jak Kupcewicz obok Bońka chciałem zostać jednym z nich ojciec wziął mnie na Ejsmonda .kariery nie zrobiłem i nie martwię się tym wcale bo poznałem miłość życia na jej mecze chodzę dalej"
ARKA & POLONIA Na Zawsze !
0
może wizja tv ?
1
a za tydzień Arkowcy jadą do stolicy która ostatnio jest szczęśliwa dla zółto-niebieskich :)
8
było ?
https://www.facebook.com/WciazMamyMatematyczneSzanse/photos/a.1448338722054082.1073741832.1431668227054465/1954561914765091/?type=3&theater
co za gość,Terminator :D
albo i głupota,no ale wiemy że mecze to adrenalina
Sam wiem z swojego doświadczenia ;//
1
Kesera Sera Areczka 3 pkt ma :)
0
miło,no ja po za Barcą Liverpool choć Dudka wyfrajerzyli no i United,potęga która bez Fergusona nie potrafi zaistnieć
0
hah jednak dobrze myślalłem że bedzie lanie ,a moiwe Wembley nie obstawiam :D
0
haha samobój Arka 4-1 :D
W imię ojca i syna,tylko ARKA GDYNIA !!! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
niby tak ale na początku śmieszne były gadki że jest lepszy od gerarda który grał dużo lepiej,oby gość się wkomponował po kontuzji bo inaczej może być nie ciekawie
0
ahahahahahahahahaha jaga strzela z głowki,broni steibors,arka wybija z linii
dobitka w słupek,
dobitka broni Steinbors haha co się dzieje :D
0
szkoda że nie drewno Sadiku :D
0
no właśnie,póki co grał mega piach,a teraz jak wroci będą oczekiwania super gry bo będą kluczowe mecze,gościa może presja zjeść,oby nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no w sumie troszkę jak Pique co ? :D ale że tak powiem karma wróciła,rok temu Ruch z Lechia przekręcili Podbeskidzie no to miło było że Arka przekręciła chorzowskich :_)
1
o proszę :) no to udanego dnia i dobrego widowiska :)
1
aż tyle to skąd przybyłeś xD Szacun..Polecam całej reszcie sam lubię jezdzić pół polski na Lecha lub czasem całą na Arkę :)
0
no kiedyś przypadkowo,ale to jak gość jest niesamowity to niepojęte,mały a zawsze głowę wygra,drybluje czasem jak taki Messi z Gdyni :) dzięki niemu był sylwester na narodowymw maju i za tamten dzień mu dziękuje :D
0
widzieliście jaka przewrota Siemaszki przy 1 golu Arki,szkoda że w poprzeczke trafił,ale pan CR powinien się od niego uczyć :D
0
ależ Piesio z woleja :D ....coooo hahaha pada spalony co za gość,eh jednak gość zasłaniaj gk pole widzenia a szkoda
0
ta Kolejka Ekstraklasy chyba jest najlepsza w Historii,co za mecze w których dużo się dzieje :D EKSTRAKLASA