Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
serio ? hahah czyli pierwszy mecz w ktorym mamy zdolnych do gry 2 stoperów no ładnie XDD gdzie jest ta Mina
0
dałbym Pique za Umtitiego lub stopera jakiegoś z młodzieżowki ,niech odpocznie nasz najlepszy stoper
2
od 3:40 gole polaków jak ktoś nie widział :
4
wierzysz w danie szansy młodym graczom ? bo ja od odejścia Guardioli nie bardzo
0
ja się boję meczu na Bilbao
0
nie wiem czy masche wytrwa na kolejny sezon,już powinien być nr 2 na stoperze
0
z taką grą będzie ciekawie na Sam Mames,już się doczekać nie umiem jaki skład wyjdzie tym razem xDD
0
z meczów Barcy,Napoli,Lecha dziś zdecydowanie najlepszy mecz w Ekstraklasie
39
No to Paco się nagrał na kolejne pół roku XDDD
1
heh a w Szczecinie kibice po meczu kazali ściągać koszulki graczom.
0
albo najlepsi obrońcy drużyn rywali :D
0
przecież gdyby Suarez grał na 9 to by lepiej podawał,przyjmował i strzelał xDDD
0
Gramy do końca,Kolejorz gramy do końca
0
gol Lechia 3-3 Lech ale mecz xD
0
o lol czerwona dla Lecha
10 vs 10
2-3 12 minut :D
0
Makuszewski ! Lech w 2 minuty 2 gole !!!
0
no i znowu mamy trochę spokoju xD
6
hah ten pokazuje aut,ten wolny w druga stronę,
mega sędziowie :D
0
zejdzie Iniesta i będzie kopanina na maxa XDDD
0
no ladnie nas cisna,zaraz trafia to ciekawe czy nasi sie obudza
1
gramy choćby trenerem był Mourinho xDD
0
czerwona dla Lechii oj teraz będzie się działo :D
0
marzę żeby Suarez poszedł do chin i przyszedł jakiś nowy napastnik w formie,
Ileż można być pod formą ?
0
lol chcę wejść na transmisję Lecha a tam strona zajęta,chyba wszyscy uciekli oglądać ciekawszy mecz :D
0
chyba podziękuje za drugą połowę,na prawdę nie da się...statystyki gorsze niż w ekstraklasie .45minut : 1 strzał celny w meczu
0
dawno słabszego meczu nie widziałem,może z Sportingiem,już ciekawiej było w meczu Sandencji z Cracovią
0
Malaga klepie lepiej od nas...
0
przerwa panie bo zaraz na remis trafią xd
5
Suarez ale koncert podań xD
0
nie wiem po co on daje Paco na ławe jak i tak go nigdy nie wpusci,musieli by chyba przegrywać 0-3 żeby gość dostał szanse