0

serio ? hahah czyli pierwszy mecz w ktorym mamy zdolnych do gry 2 stoperów no ładnie XDD gdzie jest ta Mina

0

dałbym Pique za Umtitiego lub stopera jakiegoś z młodzieżowki ,niech odpocznie nasz najlepszy stoper

2

od 3:40 gole polaków jak ktoś nie widział :

4

wierzysz w danie szansy młodym graczom ? bo ja od odejścia Guardioli nie bardzo

0

ja się boję meczu na Bilbao

0

nie wiem czy masche wytrwa na kolejny sezon,już powinien być nr 2 na stoperze

0

z taką grą będzie ciekawie na Sam Mames,już się doczekać nie umiem jaki skład wyjdzie tym razem xDD

0

z meczów Barcy,Napoli,Lecha dziś zdecydowanie najlepszy mecz w Ekstraklasie

39

No to Paco się nagrał na kolejne pół roku XDDD

1

heh a w Szczecinie kibice po meczu kazali ściągać koszulki graczom.

0

albo najlepsi obrońcy drużyn rywali :D

0

przecież gdyby Suarez grał na 9 to by lepiej podawał,przyjmował i strzelał xDDD

0

Gramy do końca,Kolejorz gramy do końca

0

gol Lechia 3-3 Lech ale mecz xD

0

o lol czerwona dla Lecha
10 vs 10
2-3 12 minut :D

0

Makuszewski ! Lech w 2 minuty 2 gole !!!

0

no i znowu mamy trochę spokoju xD

6

hah ten pokazuje aut,ten wolny w druga stronę,
mega sędziowie :D

0

zejdzie Iniesta i będzie kopanina na maxa XDDD

0

no ladnie nas cisna,zaraz trafia to ciekawe czy nasi sie obudza

1

gramy choćby trenerem był Mourinho xDD

0

czerwona dla Lechii oj teraz będzie się działo :D

0

marzę żeby Suarez poszedł do chin i przyszedł jakiś nowy napastnik w formie,
Ileż można być pod formą ?

0

lol chcę wejść na transmisję Lecha a tam strona zajęta,chyba wszyscy uciekli oglądać ciekawszy mecz :D

0

chyba podziękuje za drugą połowę,na prawdę nie da się...statystyki gorsze niż w ekstraklasie .45minut : 1 strzał celny w meczu

0

dawno słabszego meczu nie widziałem,może z Sportingiem,już ciekawiej było w meczu Sandencji z Cracovią

0

Malaga klepie lepiej od nas...

0

przerwa panie bo zaraz na remis trafią xd

5

Suarez ale koncert podań xD

0

nie wiem po co on daje Paco na ławe jak i tak go nigdy nie wpusci,musieli by chyba przegrywać 0-3 żeby gość dostał szanse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?