0

nom i to wyjazd ciężki,dobre wiadomości że Makuszewski wraca po zawieszeniu

2

mogła by ta trójka dostać szansę z Murcią,ale wątpię że tak się stanie

1

no prosze co ten gornik gra,nowy lider,Oby Lech wygrał bo będzie nie ciekawie

0

w sumie to te powołania nie trzeba podawać,zawsze max jedna zmiana xDD

0

poki co tylko Apoel to było nieporozumienie,reszta idealna,pozniej nasz z Juve i borussia real :)

0

a no kolega wyżej dał news..takich to zamykać i nie wypuszczać.masakra jakaś

0

czyli co,zaczynają się zamachy u nas?....eh oby nie

0

0

luzik,i tak mamy pozniej sparing z Murcią :)

0

dalej siedzi na tronie :D

4

Tomas Necid, legenda Legii, strzelił wczoraj bramkę w Lidze Europy w meczu Villarreal - Slavia Praga.
Statystyki Czecha w tym sezonie:
8 meczów, 6 bramek :D

Ekstraklasa Trolls

a podobna na Legie był za słaby XDD

0

niy wiem jak wy,ale jo bym co pomaszkecił xD

0

to można egzamin zdawać nie będąc pełnioletnim? chyba się coś zmieniło xD bo u mnie nie można było nawet praktyki robić przed 18 :)

1

koło 9 dni,możesz jezdzic bez prawka 3 dni po egzaminie,wtedy nadają uprawnienia ale lepiej nie ryzykować :D

1

Czas Surferów,chłopaki nie płaczą,Pulp Fiction

0

Geostorm zapowiada się ciekawie :)

0

to chyba oglądasz jakieś zmontowane powtórki takie jak były niegdyś po meczu z Milanem (2-0) XDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no tylko szkoda że tak drogo :D

0

taa,w ogole nie działa od rana nie wiem o co chodzi

5

eh z roku na rok te zawody są coraz słabsze,te śmieszne przeliczniki wiatru i ciągłe zmiany mnie dobijają..jedyny dobry akcent skoków
nasz Piter Żyła :D

2

kolejny pokaz braku stawiania na swoich w naszej lidze,już nawet dzieci u nas nie chcą grać :D

"ZE SKRY CZĘSTOCHOWA NA OLD TRAFFORD, A NIE MA JESZCZE 15 LAT!"

gościa chciała Legia,Lech,Lubin jednak odrzucił oferty
Teraz chcę go United,Tottenham,Aston Villa

Katowickisport.pl

0

taka kultura :D,trochę zachowuję się nie kulturalnie z tymi sztućcami :)

0

Pique minus,Suarez też słabo
plus Umtiti,Paulinho,Digne,no i Deulofeu za pierwszą połowe po której musiał zejść

0

ale imprezka :D oni to mają tam kulturę :)

0

patrząc na to co się dzieje,to po ogłoszeniu Nominacji pewne większość La rambli powie :
te głosowanie było nielegalne,nie uznajemy go ! :D

3

większe emocje z złotą piłką na La rambli niż tej głównej :D
coś pięknego :D

0

właśnie oddałem głos,po wygraną :) ,szkoda że nie mogłem 4 głosów oddać ; /

0

a co to za język ? :D aaa ok już wiem :D

1

Koko jambo i do przodu-to moje motto :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?