Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nom i to wyjazd ciężki,dobre wiadomości że Makuszewski wraca po zawieszeniu
2
mogła by ta trójka dostać szansę z Murcią,ale wątpię że tak się stanie
1
no prosze co ten gornik gra,nowy lider,Oby Lech wygrał bo będzie nie ciekawie
0
w sumie to te powołania nie trzeba podawać,zawsze max jedna zmiana xDD
0
poki co tylko Apoel to było nieporozumienie,reszta idealna,pozniej nasz z Juve i borussia real :)
0
a no kolega wyżej dał news..takich to zamykać i nie wypuszczać.masakra jakaś
0
czyli co,zaczynają się zamachy u nas?....eh oby nie
0
Wzajemnie :D
https://zapodaj.net/2ff6b8ad19b33.jpg.html
0
luzik,i tak mamy pozniej sparing z Murcią :)
0
dalej siedzi na tronie :D
4
Tomas Necid, legenda Legii, strzelił wczoraj bramkę w Lidze Europy w meczu Villarreal - Slavia Praga.
Statystyki Czecha w tym sezonie:
8 meczów, 6 bramek :D
Ekstraklasa Trolls
a podobna na Legie był za słaby XDD
0
niy wiem jak wy,ale jo bym co pomaszkecił xD
0
to można egzamin zdawać nie będąc pełnioletnim? chyba się coś zmieniło xD bo u mnie nie można było nawet praktyki robić przed 18 :)
1
koło 9 dni,możesz jezdzic bez prawka 3 dni po egzaminie,wtedy nadają uprawnienia ale lepiej nie ryzykować :D
1
Czas Surferów,chłopaki nie płaczą,Pulp Fiction
0
Geostorm zapowiada się ciekawie :)
0
to chyba oglądasz jakieś zmontowane powtórki takie jak były niegdyś po meczu z Milanem (2-0) XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no tylko szkoda że tak drogo :D
0
taa,w ogole nie działa od rana nie wiem o co chodzi
5
eh z roku na rok te zawody są coraz słabsze,te śmieszne przeliczniki wiatru i ciągłe zmiany mnie dobijają..jedyny dobry akcent skoków
nasz Piter Żyła :D
2
kolejny pokaz braku stawiania na swoich w naszej lidze,już nawet dzieci u nas nie chcą grać :D
"ZE SKRY CZĘSTOCHOWA NA OLD TRAFFORD, A NIE MA JESZCZE 15 LAT!"
gościa chciała Legia,Lech,Lubin jednak odrzucił oferty
Teraz chcę go United,Tottenham,Aston Villa
Katowickisport.pl
0
taka kultura :D,trochę zachowuję się nie kulturalnie z tymi sztućcami :)
0
Pique minus,Suarez też słabo
plus Umtiti,Paulinho,Digne,no i Deulofeu za pierwszą połowe po której musiał zejść
0
ale imprezka :D oni to mają tam kulturę :)
0
patrząc na to co się dzieje,to po ogłoszeniu Nominacji pewne większość La rambli powie :
te głosowanie było nielegalne,nie uznajemy go ! :D
3
większe emocje z złotą piłką na La rambli niż tej głównej :D
coś pięknego :D
0
właśnie oddałem głos,po wygraną :) ,szkoda że nie mogłem 4 głosów oddać ; /
0
a co to za język ? :D aaa ok już wiem :D
1
Koko jambo i do przodu-to moje motto :)