Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha ale Qarabach ciśnie,fajnie by było jakby z grupy nie wyszła ekipa z Madrytu ;)
0
tak zgadzam się,ale Piszczu też,był Napastnikiem skrzydłowych no i w końcu prawa obrona także nigdy nie wiadomo gdzie trener go będzie widział w swojej wizji:)
co do zmienników racja,mamy talentów także było by lepiej żeby David grał na innej pozycji ;)
0
Bramkarzy to my nigdy słabych nie będziemy mieli,no i Kopacz się fajnie zapowiada na zmiennika Piszczka :)
1
jak tam wasze pewniaczki :D
już się zaczyna widzę XDD
0
haha a jutro w " trudne sprawy" albo "Ukryta prawda" :D
0
niby benfica gra kupe,ale dziś ona gra z nożem na gardle,musi wygrać żeby jeszcze o coś walczyć w tej grupie
3
pakuj walizki XD
nie pękaj na pewno rozejdzie się po kościach jak to się mówi :)
30
Dla Socjopaty na pewno :D
0
Na luzie,powodzenia :D
0
chyba ostatnim meczu,Juve mamy w 5 kolejce ;)
0
z Gironą chyba już graliśmy,czyli dopiero w następnej rundzie ? no nieźle
2
oj ludzie się czepiacie,kibicuje,ale nie musi ogladać każdeego meczu z ogorkami jaki gramy.każdy może oglądać co chce
0
tak samo można mowic o realu czy Bayernie Lewego,ile razy pokazywali ich mecze z ogorkami zamiast hity w kolejce ? ja tam liczyłem na United ale niestety nie było szans wygrania :)
0
Cillesen jest przyspawany do ławki,zagra dopiero z Murcia,chciałbym żeby Messi nie zagrał ale to też jest niemożliwe niestety
2
eh co za gamonie pracują w urzędach miejskich.
idę z awizo,babka sprawdza mi dowód,podpisuje sie,daje mi list..
w połowie drogi mówię a czas przeczytać,patrzę a to nie do mnie XDD
0
aho wraca sprawa,tak to jest jak się karniaczki zbiera :D
1
też bym chciał żeby jutro Leo nie zagrał,Olimpiacos to niezłe słabiaki a zaraz ciężkie mecze w lidze
0
ahahahah no widzę niezły hit xDD
4
dodajmy że to Maribor,jestem ciekaw jak było z United bo sporo strat miał w pierwszej połowie
0
Benfica musi wygrać,na pewno będzie ofensywnie,ale ciężko stwierdzić czy dadzą radę rozpędzonemu United
0
Juventus i Chelsea :D
Sporting gra fajną piłkę i myślę że Juve może nawet z grupy nie wyjść
0
my przegraliśmy z wisłą by zdobyć puchar :D
0
z tym drugim to się trochę nabijam :D,ale rajd no,2 gości wział,pierwszy raz od roku takie coś u niego widziałem :D
5
miał kapitalny rajd,ale jeszcze lepszy no look pas
0
co by nie mówić te Angielskie ekipy wracają do Gry,no może jeszcze Liverpool,może dziś to był mecz na przełamanie dla nich
0
haha nie no turcja ciężki teren,może lepiej Spartak lub Lipzg
1
No i ładnie Besiktas bardzo blisko awansu :)
1
ależ Sevilla pokazała klasę,oby tak dalej,niech sobie idą do LE :)
0
Ale Real spuchł :D ,wbijcie im gola,w Londynie będzie ciekawie :D
0
Napoli,wracamy do gry !