1

Haha ale Qarabach ciśnie,fajnie by było jakby z grupy nie wyszła ekipa z Madrytu ;)

0

tak zgadzam się,ale Piszczu też,był Napastnikiem skrzydłowych no i w końcu prawa obrona także nigdy nie wiadomo gdzie trener go będzie widział w swojej wizji:)

co do zmienników racja,mamy talentów także było by lepiej żeby David grał na innej pozycji ;)

0

Bramkarzy to my nigdy słabych nie będziemy mieli,no i Kopacz się fajnie zapowiada na zmiennika Piszczka :)

1

jak tam wasze pewniaczki :D
już się zaczyna widzę XDD

0

haha a jutro w " trudne sprawy" albo "Ukryta prawda" :D

0

niby benfica gra kupe,ale dziś ona gra z nożem na gardle,musi wygrać żeby jeszcze o coś walczyć w tej grupie

3

pakuj walizki XD

nie pękaj na pewno rozejdzie się po kościach jak to się mówi :)

30

Dla Socjopaty na pewno :D

0

Na luzie,powodzenia :D

0

chyba ostatnim meczu,Juve mamy w 5 kolejce ;)

0

z Gironą chyba już graliśmy,czyli dopiero w następnej rundzie ? no nieźle

2

oj ludzie się czepiacie,kibicuje,ale nie musi ogladać każdeego meczu z ogorkami jaki gramy.każdy może oglądać co chce

0

tak samo można mowic o realu czy Bayernie Lewego,ile razy pokazywali ich mecze z ogorkami zamiast hity w kolejce ? ja tam liczyłem na United ale niestety nie było szans wygrania :)

0

Cillesen jest przyspawany do ławki,zagra dopiero z Murcia,chciałbym żeby Messi nie zagrał ale to też jest niemożliwe niestety

2

eh co za gamonie pracują w urzędach miejskich.
idę z awizo,babka sprawdza mi dowód,podpisuje sie,daje mi list..
w połowie drogi mówię a czas przeczytać,patrzę a to nie do mnie XDD

0

aho wraca sprawa,tak to jest jak się karniaczki zbiera :D

1

też bym chciał żeby jutro Leo nie zagrał,Olimpiacos to niezłe słabiaki a zaraz ciężkie mecze w lidze

0

ahahahah no widzę niezły hit xDD

4

dodajmy że to Maribor,jestem ciekaw jak było z United bo sporo strat miał w pierwszej połowie

0

Benfica musi wygrać,na pewno będzie ofensywnie,ale ciężko stwierdzić czy dadzą radę rozpędzonemu United

0

Juventus i Chelsea :D
Sporting gra fajną piłkę i myślę że Juve może nawet z grupy nie wyjść

0

my przegraliśmy z wisłą by zdobyć puchar :D

0

z tym drugim to się trochę nabijam :D,ale rajd no,2 gości wział,pierwszy raz od roku takie coś u niego widziałem :D

5

miał kapitalny rajd,ale jeszcze lepszy no look pas

0

co by nie mówić te Angielskie ekipy wracają do Gry,no może jeszcze Liverpool,może dziś to był mecz na przełamanie dla nich

0

haha nie no turcja ciężki teren,może lepiej Spartak lub Lipzg

1

No i ładnie Besiktas bardzo blisko awansu :)

1

ależ Sevilla pokazała klasę,oby tak dalej,niech sobie idą do LE :)

0

Ale Real spuchł :D ,wbijcie im gola,w Londynie będzie ciekawie :D

0

Napoli,wracamy do gry !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?