Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TWD za tydzień nie dziś ?kurcze chyba się mi pomyliło że dziś nowy sezon xd
4
haha pewnie będzie siedział pół programu i w końcu zrezygnuje, TVN zgarnie kase,on i każdy zadowolony
0
dokładnie,nasz skład to dinozaury i aż strach jak nagle odejdą,czas młodszych sprowadzić bo może być krucho :)
2
zdecydowanie obrona,Vermalen nic nie grał,Mascherano też mało,tylko czekać na kartki lub kontuzje dwojki,w tym pique dramatyczny
0
heh No lester ostatnio dość słabo grają patrzać przez pryzmat byłego mistrza,ciekawy mecz,ja liczę na dobry mecz Krychowiaka :)
0
oj czyli cracovia zgubiła formę :D z drugiej strony liczę że nieciecza i pogoń spadnie
0
hehe ja wolę ogladać sargiego na yt :D no w nocy tak grać to musi być grubo :D
0
o kurde tak sobie oglądam gameplay na yt, i myślę sobie że w Outlasta bym się bał grać,co za horror no masakra :D
3
oj wtedy to by była walka na noże tutaj :D
0
piękna,szkoda że zaraz ta szara i nudno zima i tak do maja
0
jakiś pingpong,zajebisty jest na kinecta :)
0
czasem bywa,no przypadek,coś mu złego poszło w kręgu szyjnym czy coś pewnie...po prostu żal
1
i dobrze niech walczy każdy o swoje,powodzenia górnikom,lekarzom,nauczycielom,kasjerom itd. rząd jawnie nas okrada !
1
to było piękne wydarzenie,z drugiej strony dobrze że wtedy nie pojechałem na mecz :D
0
ciekawe pytanie,ja bym się kłaniał że w Wrocławiu i stolicy najwiecej się zarabia,większe możliwości..ale pewnie i najniższa krajowa się tam znajdzie,
0
haha u mnie Portugalia idealna grupa dla nich :
Meksyk,Maroko,Iran XD
0
Grupa Polski,Włochy,Tunezja,Korea :
Fajna tyle że potem wpadamy raczej na Francję lub Hiszpanię,tego bym nie chciał :D choć w sumie mają kostarykę to pewnie ich wyrolują :D
1
niech ma mimo że go wtedy nienawidziłem za tego gola :
0
piękne w Angli jest to że walczą do końca ,do 98min jest ciekawie na boisku i to dość często
0
Valencia się zdenerwowała no i pięknie :D
0
Inter gol..MAMY TO Brawo !!!
0
co ten betis,dobrze że karnego nie trafili wcześniej :D
1
Malaga nam nie siedziała,ale teraz oni grają niezły piach także myślę że ich spokojnie złoimy
1
no no czyżby koniec dołka Valencii i wrócą do czołówki,Oby :)
0
to akurat będzie pogrom :D no i można dodać Lechia vs Lech :D
5
ależ za tydzień będzie meczycho Napoli Inter :D
1
wizja tv
0
zdecydowanie się zgadzam,tyle zarobili a ostatnio prezes powiedział że nie jest za ciekawa sytuacja finansowa xD a mieli super odjechać lidze..
Wisła zrobiła za Maskanta rewolucje,mega płace i co im wyszło,nic..porażka z Apoelem i koszmarne długi..taka jest prawda że trenerzy boją się na młodziez stawiać..przecież Lech,Legia Lubin,Gwarek Zabrze mają kapitalne ekipy młodzieżowe,ale wiekszość od razu ucieka za granicę na ławki czy niższych lig bo tu nie pograją
2
on jest bardziej medialny raczej,najlepszym to on jest egzekutorem,ale drybling to stracił zaraz po przyjsciu do Realu,wolne też mało kiedy mu wychodzą :)
,a Messi ta szybkość dryblingu,ciągniecie zespołu,co tu dużo mówić
2
Inter ich pyknie lajtowo