Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahah co De Gea :D to się zemści :D
0
sędzia coś zaczyna odwalać widzę
0
Go United,ale będzie ciekawie z obroną Liverpoolu jak zwykle :D
0
Ależ mecz w Białymstoku w drugiej połowie :D, Gytkjear zawalił Lechowi wygraną ...
1
eh trafiaja na remis,lech trafia po czym sedzia anuluje gola po Varze,ale żal :D
0
jeju nie wierze w to ...
0
co ten Gytkear zamiast strzelić gola wolał znokautować piłką bramkarza XD
1
Czy Twój tatuś nie był ogrodnikiem? Bo masz wprost cudowne arbuzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
oby to był dobry prognostyk na ten sezon :D
2
Najpiękniejsze dni
0
Mam to samo
0
wszystkie prócz Realu chyba takie nie za pewne :D
0
ale co on kreuje grę to jest masakra,z legią gość tak wolno z piłką biegł a wszystkich z legii mijał jak chciał :D
6
ależ gol Jevtića z wolnego,Poznański Messi :D
0
ah co teraz Kelemen wyciągnał :D ale póki co wyrównany mecz :D
1
no i zaczynamy pierwszy hit tego weekendu
Jaga-Lech :D
do boju Kolejorz
0
a to nie ekstraklasa xD
0
jeśli wygrają,to gdyby nie -5pkt już mieli by kontakt z bezpiecznym miejscem :D
0
powinno,Lyon gubi punkty na potęgę ostatnio
0
hah o ciu xd no to ja Arką powinienem mieć łatwiej XD
2
taką fifę bym kupił :D
0
no wygląda ciekawie :D czas ogarnąć tą Polską Ligę xd
4
albo on albo Own Goal,jeśli już ktoś ma strzelać :)
0
pamiętacie sytuacje Lorda i Majtek :D ,taki Hajs zgarną i chyba nawet oni mu zapłacili tą karę,już nie pamiętam :D
1
ktoś zna jakąś piłkarską grę przeglądarkową ?
Kiedyś najlepsze były Goalunited i Football Team ale dziś widzę że nie ogarniam tego tak się pozmieniało xd
0
tak dalej pojdzie to odejdzie pewnie gdzieś gdzie będzie kluczowym graczem
0
możliwe,u mnie w UPC tak było,jeśli nie zrezygnowałem,automatycznie przedłużenie było xd
1
nie wierzę w przesądy, ale akurat dziś spać nie umiałem,przez co zaspałem na ważną rozmowę xd
4
łoo troche sporo meczy,opłaca sie dawać tak małe kursy ?,ja od jakiegoś czasu ponizej 1.5 nie obstawiam :D Powodzenia :)