0

moim zdaniem Niemcy i Francja inny rezultat będzie zaskoczeniem

0

haha teraz dobre na Polsacie
-" co zrobić żeby poprawić grę ojca"
-"uciąć mu nogi"
:D

0

heh i to jest smutne,kiedyś to mieli Pake :D a teraz tylko Leo coś tam gra,niedługo będą z Boliwią i Wenezuelą walczyć :D

0

a ja mam takie przeczucie,

Argentyna przegrywa,Leo kończy karierę w kadrze,a wtedy naród przekonuję się jaki miał wkład,Argentyna na lata staje się zwykłym średniakiem który ledwo wchodzi na Mundial :) a Leo ma więcej czasu na Barcę :)

Ale to tylko moje przypuszczenia także bez spiny

2

legia to stan umysłu XD

1

tak ma być :)

0

takto że Polska duży kraj a miejsc tylko 58 tys
rok temu chciałem na danie ale też lipa wyszła i musiałem się zadowolić Armenią :D

0

haha na pewno odejdzie,kupili go za tyle kasy,walczy o LM,Mistrza a tak co najwyżej 4 miejsce :D

0

też tak stawiam,Ekwador zagra na luzie i coś czuję że ich pociśnie i będą sobie mundial w tv oglądać

4

2017-Awans na piłkarski Mundial do Rosji :)

36

Lewy piękny wywiad,od razu powiedział żeby nie pompować Balona,możemy zamieszać ale nie musimy..i to się ceni,Krok po kroku Robert :)

0

może by tak Hajto transfer do TVP bo jak mam słuchać Zewłakowa to dziękuje,wolę bez głosu oglądać

plus jeden tak jak mówisz,brak PPV chyba że coś wymyślą

0

ja bym Jędze wymienił z Kędziorą,ale to zależy jak będzie z formą obu graczy :)
że środkiem obrony chyba największy problem

2

Egipt jedzie na Mundial ,wygrał 2-1 z Kongo

0

ziom zaczął za wcześnie świętować chyba xD

1

haha xDD mnie kiedyś dziwiły remisy w Kosza xD spokojnie,Podhale trafi

0

coś czuję że podbijemy Rosję Kibicowsko,w Francji była miazga,a tu tak blisko :D

0

no tak patrzę to słowacja może mieć lipe,choć jednak czuję że Chorwacja nie wygra i może odpaść

0

ooo robi się ciekawie,dz za info :D

1

a mają tam stadion na Mundial ? o faktycznie są :D no dla mnie to i tak cała Polska :D

0

wiem że ponoć bilety mają być drogie,ale czy ktoś wie czy wizy są drogie i trudno je dostać ? :D to by było marzenie jechać na jakiś mecz Polski :D

2

zatrzymywał Cr i to nie raz także spokojnie :)

15

podsumowanie :
Strzelamy szybko dwa gole
trawa popełnia błędy
rywale gubią chleb
Gramy z kija
idziemy z nieba do piekła i wracamy do Nieba
to jest ta Truskawka na Torcie :D

0

no mam nadzieję że Trener wyciągnie wnioski z 2 połowy,graniem tylko z tyłu u siebie z czarnogórą też mogło się źle skończyć,dobrze że gość źle do bramkarza podał

8

"yy zgubił to,nie wiem jak to nazwać...tablica zmian " :DD

2

nie,najgorszy z 2 miejsc odpada

5

Są niesamowici,jeszcze niech Arek wraca,wynaleźć lewego obrońce,może Bartek albo Rybus,no i może niech Kamiński się zgrywa żeby było w kim wybierać na stoperze

2

piękne,ominiemy potęgi :D,1 miejsce w grupie i jedziemy po medale :D

0

ale tylko po Węgiersku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?