Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moim zdaniem Niemcy i Francja inny rezultat będzie zaskoczeniem
0
haha teraz dobre na Polsacie
-" co zrobić żeby poprawić grę ojca"
-"uciąć mu nogi"
:D
0
heh i to jest smutne,kiedyś to mieli Pake :D a teraz tylko Leo coś tam gra,niedługo będą z Boliwią i Wenezuelą walczyć :D
0
a ja mam takie przeczucie,
Argentyna przegrywa,Leo kończy karierę w kadrze,a wtedy naród przekonuję się jaki miał wkład,Argentyna na lata staje się zwykłym średniakiem który ledwo wchodzi na Mundial :) a Leo ma więcej czasu na Barcę :)
Ale to tylko moje przypuszczenia także bez spiny
2
legia to stan umysłu XD
1
tak ma być :)
0
takto że Polska duży kraj a miejsc tylko 58 tys
rok temu chciałem na danie ale też lipa wyszła i musiałem się zadowolić Armenią :D
0
haha na pewno odejdzie,kupili go za tyle kasy,walczy o LM,Mistrza a tak co najwyżej 4 miejsce :D
0
też tak stawiam,Ekwador zagra na luzie i coś czuję że ich pociśnie i będą sobie mundial w tv oglądać
4
2017-Awans na piłkarski Mundial do Rosji :)
36
Lewy piękny wywiad,od razu powiedział żeby nie pompować Balona,możemy zamieszać ale nie musimy..i to się ceni,Krok po kroku Robert :)
0
może by tak Hajto transfer do TVP bo jak mam słuchać Zewłakowa to dziękuje,wolę bez głosu oglądać
plus jeden tak jak mówisz,brak PPV chyba że coś wymyślą
1
śmiechłem :
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1513723172028518&set=p.1513723172028518&type=3&theater
0
ja bym Jędze wymienił z Kędziorą,ale to zależy jak będzie z formą obu graczy :)
że środkiem obrony chyba największy problem
2
Egipt jedzie na Mundial ,wygrał 2-1 z Kongo
0
ziom zaczął za wcześnie świętować chyba xD
1
haha xDD mnie kiedyś dziwiły remisy w Kosza xD spokojnie,Podhale trafi
0
coś czuję że podbijemy Rosję Kibicowsko,w Francji była miazga,a tu tak blisko :D
0
no tak patrzę to słowacja może mieć lipe,choć jednak czuję że Chorwacja nie wygra i może odpaść
0
ooo robi się ciekawie,dz za info :D
1
a mają tam stadion na Mundial ? o faktycznie są :D no dla mnie to i tak cała Polska :D
0
wiem że ponoć bilety mają być drogie,ale czy ktoś wie czy wizy są drogie i trudno je dostać ? :D to by było marzenie jechać na jakiś mecz Polski :D
2
zatrzymywał Cr i to nie raz także spokojnie :)
15
podsumowanie :
Strzelamy szybko dwa gole
trawa popełnia błędy
rywale gubią chleb
Gramy z kija
idziemy z nieba do piekła i wracamy do Nieba
to jest ta Truskawka na Torcie :D
0
no mam nadzieję że Trener wyciągnie wnioski z 2 połowy,graniem tylko z tyłu u siebie z czarnogórą też mogło się źle skończyć,dobrze że gość źle do bramkarza podał
8
"yy zgubił to,nie wiem jak to nazwać...tablica zmian " :DD
2
nie,najgorszy z 2 miejsc odpada
5
Są niesamowici,jeszcze niech Arek wraca,wynaleźć lewego obrońce,może Bartek albo Rybus,no i może niech Kamiński się zgrywa żeby było w kim wybierać na stoperze
2
piękne,ominiemy potęgi :D,1 miejsce w grupie i jedziemy po medale :D
0
ale tylko po Węgiersku :D