Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moja najlepsza 11 :
Fabiański,Semedo,Umtiti,Glik,Kurzawa,Trzeciak,Iniesta,Messi,Ronaldo,Lukaku,Lewy
0
i że niby dlatego jest taki słaby??aha :D
0
wiadomo :D
0
z nimi były zawsze ciężkie mecze,ostatnio 2 remisy i wygrana u nich,także oby tak było i tym razem :)
3
patrzac co sie dzieje dania wygra ewentualnie fartem 1-1
0
jak to wyliczyłeś ???
0
już nie mowie co by było pięknie trafić baraże z Portugalią i ich wyrzucić,wiem że nie ma szans na nich wpaść ale to by były rachunki wyrównane :D
0
ja tam bym się śmiał gdyby tak było :)
2
szkoda irlandii,oby weszli do Baraży i je przeszli ale pewnie dostana ekipe krystyny
0
czyli z czarnogora o zwyciezki remis :)
1
to jest dramat kolego :D
0
niby tak ale jak Portugalii,.mistrzowi Europy trafiał to ludzie zapomnieli :)
2
oj tam ,w śląskim nie wiele lepiej :D
0
w Anglii będziesz zarabiał tyle że nie będziesz wiedział co z hajsem robić,ale jak krajowe to nie wiem :)
0
dokładnie od 1.5 rozmyślam czy jest sens,swoją drogą niemcy nie wygrają :)
2
w Ekstraklasie podobno
0
jak dla mnie ostatnio oboje na podobnym poziomie wykonują :)
0
dziwny zabieg,ale na takie mecze ujdzie :)
15
nie wiem jak Wy,ale dal mnie Kuba to jest mistrz świata,taka historia życia,a gość niszczy system w tej kadrze,gościa gdybym mógł to bym całował po butach, Po Sukces w Rosji kadra !!! zresztą ten karny na Euro był mega,nie trafił a i tak cały naród mu dziękował :)
0
ja od rana stawiam 1-1 bądź 2-1 :D było by super
0
i znowu zacznie się gdybanie,czy było łatwiej jak grał Pele,Lubański ? :D
nikt tego nie wie :)
0
stary on ma klauzule 64mln podobno :D
0
teraz remis i rosja czeka :D
Oj wyczuwam no strzały z każdej pozycji Ronaldo dziś.
Lewy jak dla mnie jest lekko w 7 do złotej piłki,gość jest niesamowity,co ma łatwość kiwania,łatwiejszą niż Ronaldo który tylko czeka na dogrania
1
hehe pewnie nasi bo wywiesili flagi "Polonia Bytom" i "Góral Żywiec " XD
1
ciekawe jak ten Hakim czy jak mu tam będzie grał,póki co całkiej nieźle,kto wie może dzięki temu będzie odkryciem roku
0
po co niech pojda po ogórkach po puchar,życzę im tego z całego serca
17
1.rzut wolny pośredni bekowy,gość chcę klepe a ten mu łapię w ręce :D
2.na miejscu Ronaldo poszedł bym na korepetycje do Lewego z wolnych
3.Jest fajnie,coraz bliżej Rosja :)
4. Hajto coś spękany i cisza,po ostatnich występach i nagłośnieniu w tv :D
0
TURBO Grosik !!!
0
4-3-3 a jak trzeba gonić wynik na ostatnie minuty to heja 2-4-4 i długie piłki na afere XD
0
bo będzie,wątpię jeśli Wojtek będzie dalej tyle grał co teraz to raczej nie bardzo ma szansę na #1 w Rosji