0

moja najlepsza 11 :

Fabiański,Semedo,Umtiti,Glik,Kurzawa,Trzeciak,Iniesta,Messi,Ronaldo,Lukaku,Lewy

0

i że niby dlatego jest taki słaby??aha :D

0

wiadomo :D

0

z nimi były zawsze ciężkie mecze,ostatnio 2 remisy i wygrana u nich,także oby tak było i tym razem :)

3

patrzac co sie dzieje dania wygra ewentualnie fartem 1-1

0

jak to wyliczyłeś ???

0

już nie mowie co by było pięknie trafić baraże z Portugalią i ich wyrzucić,wiem że nie ma szans na nich wpaść ale to by były rachunki wyrównane :D

0

ja tam bym się śmiał gdyby tak było :)

2

szkoda irlandii,oby weszli do Baraży i je przeszli ale pewnie dostana ekipe krystyny

0

czyli z czarnogora o zwyciezki remis :)

1

to jest dramat kolego :D

0

niby tak ale jak Portugalii,.mistrzowi Europy trafiał to ludzie zapomnieli :)

2

oj tam ,w śląskim nie wiele lepiej :D

0

w Anglii będziesz zarabiał tyle że nie będziesz wiedział co z hajsem robić,ale jak krajowe to nie wiem :)

0

dokładnie od 1.5 rozmyślam czy jest sens,swoją drogą niemcy nie wygrają :)

2

w Ekstraklasie podobno

0

jak dla mnie ostatnio oboje na podobnym poziomie wykonują :)

0

dziwny zabieg,ale na takie mecze ujdzie :)

15

nie wiem jak Wy,ale dal mnie Kuba to jest mistrz świata,taka historia życia,a gość niszczy system w tej kadrze,gościa gdybym mógł to bym całował po butach, Po Sukces w Rosji kadra !!! zresztą ten karny na Euro był mega,nie trafił a i tak cały naród mu dziękował :)

0

ja od rana stawiam 1-1 bądź 2-1 :D było by super

0

i znowu zacznie się gdybanie,czy było łatwiej jak grał Pele,Lubański ? :D
nikt tego nie wie :)

0

stary on ma klauzule 64mln podobno :D

0

teraz remis i rosja czeka :D
Oj wyczuwam no strzały z każdej pozycji Ronaldo dziś.
Lewy jak dla mnie jest lekko w 7 do złotej piłki,gość jest niesamowity,co ma łatwość kiwania,łatwiejszą niż Ronaldo który tylko czeka na dogrania

1

hehe pewnie nasi bo wywiesili flagi "Polonia Bytom" i "Góral Żywiec " XD

1

ciekawe jak ten Hakim czy jak mu tam będzie grał,póki co całkiej nieźle,kto wie może dzięki temu będzie odkryciem roku

0

po co niech pojda po ogórkach po puchar,życzę im tego z całego serca

17

1.rzut wolny pośredni bekowy,gość chcę klepe a ten mu łapię w ręce :D

2.na miejscu Ronaldo poszedł bym na korepetycje do Lewego z wolnych

3.Jest fajnie,coraz bliżej Rosja :)

4. Hajto coś spękany i cisza,po ostatnich występach i nagłośnieniu w tv :D

0

TURBO Grosik !!!

0

4-3-3 a jak trzeba gonić wynik na ostatnie minuty to heja 2-4-4 i długie piłki na afere XD

0

bo będzie,wątpię jeśli Wojtek będzie dalej tyle grał co teraz to raczej nie bardzo ma szansę na #1 w Rosji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?