0

no ale ją masz :) ja dopiero powoli zaczynam mieć w planach zebrać bilecik z meczu Barcy,co prawda miałem jechać do Lizbony,ale wole dłużej zbierać i zobaczyć Camp Nou ;)

1

o proszę ciekawe perełki tam masz :)

11

ktoś jest takim zbieraczem biletów jak ja ?
oto moja mała kolekcja :

https://zapodaj.net/592c2dae38ae3.jpg.html
https://zapodaj.net/e2c14a40d004d.jpg.html

co jakiś czas sobie je przeglądam,piękne wspomnienia powracają :)

0

no znałem kilka ajentów,tak jak mówie początkowo są,ale jakoś po 3 miesiącach wszystkie przeterminowane produkty żabka ci każe kupować po normalnej cenie,ogolnie masakra,mało która żabka zyski przynosi na długą mete,chyba że jakieś centrum dużego miasta,nie wiem może w poznaniu im lepiej idzie

14

a Polskie ekipy nie przegrały ostatnio żadnego meczu w pucharach :D

0

aha to jak ja podawałem piłki w ekstraklasie to każdy piłkarz nawzajem cisnal rywalowi na rodzine itd i nic nie było :D

0


gościu nie bierz tego w życiu,pierwsze miesiące jest super ale pozniej masz długi na kilkanaście tysięcy,żabka to legalna mafia,a ajenci to w większości frajerzy którzy non stop się zmieniają w żabkach

0

ja się dziwie że gość jeszcze tam jest ;),Michał to typowy zadaniowiec,w Jadze zawsze robił sukcesy,a wracał też 2 razy do Mękki swojej kariery do Bytomia by utrzymać ligę :) w innych klubach sobie kompletnie nie radzi

2

no tak wielu znawiało wielokrotnie kariere,poki co trzeba życzyć mu zdrowia,jeden z lepszych napastników jakich widziałem w naszej lidze

26

o proszę,Artjoms Rudnevs zakończył karierę,ma 29lat
Dziękujemy za Turyn Artjoms :)

2

mogli by go do paki wsadzić,byłby spokój :D

0

20 pomocnikow,a ani jednego lewego obrońcy,brawo.

0

na moje oko powinno być ok,Śląsk ostatnio gra ładną piłkę raczej nie przegra,reszta też powinna wejść :D może by tak Arkę jeszcze dać ostatnio grają fajnie,a cracovia trzyma formę :D

1

Dzień patriotów

0

patrząc na ich sędziów myślę że będzie tak samo jak z VAR w Polsce,dalej będzie śmiech z decyzji

0

niech nie żartuje gość,potencjał ma na miare Kownackiego

0

uf dzięki bogu,jędza jak i mąka to jest dno dna z tą formą

0

niestety to był jeden z większych talentów ale fatalnie prowadzony i niestety raczej już nie wróci do nas na długo

2

Sampera najbardziej żal,jak grał to grał dobrze liczyłem że będzie następcą Sergio

15

ale ukraincy mieli super wyjazd,6 fanów Zorii pojechało do Bilbao by zobaczyć wygraną swojej drużyny :)

0

ha ja miałem o tej porze mate :D,dobrze że te męczarnie się dawno skończyły xd

24





haha jaka radość że wylosowali słabego rywala XD

0

w LE często jest dużo niespodzianek i to mi się podoba :)

0

życzę im tego,ale coś czuję że skończą jak my w Bytomiu,gdzie mówienie o nowym stadionie zaczeło się od awansu czyli jakieś 11lat temu,dopiero w tym roku powiedzieli definitywnie ze kasy nie ma a klub upada i zaczyna od nowa

0

a to rudy kłamca no,wcześniej słyszałem co innego,no nic niech grają sobie te meczyki ;) widzę że tam gruba haja o to w komentarzach hah :)

0

z tego co wiem drugi mecz ma być na Śląskim

25

Hahah
Martial - 9goli=niepowołany
Griezmann+Giroud+Lacazette-9goli=powołani

0

no no szykują się do imprezy,a nie bliżej do ameryki mają na wschód,albo już wiedzą że każdy się od nich odwraca ..

52

jasne że polecieć,można sobie odpuścić mecze,przynajmniej moim zdaniem takie zwiedzanie to jest bajka :D życie jest zbyt krótkie żeby tylko mecze oglądać :)

0

przy tym to akurat królem komentarzu był szpakowski :D eh cudowny wieczór,pełen magii,nadziei :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?