Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie,przed chwilą bylo i koniec xDD ta strona to jest tak słaba że nie wiem po co istnieje xD
0
hm może poszukaj na allegro,ewentalnie rtv agd lub inny elektroniczny sklep
13
prawo fortuny xDD
0
Hahaha dokładnie,naszym chłopakom brakuje luzu :D
0
haha jak to na wyspach :D tańcem zniszczył xD
0
1-3
1
4 polopiryny i do wyra najlepiej pod 3 koce :D
0
hahaha ciekawy skład,no zobaczymy jak to wyjdzie xD
2
no laczki mi spadły :D ryzyko na maxa xd
0
My stracimy gola na bank,Sporting robi dużo szybkich akcji,myślę że Pique pewnie kilku nie ogarnie i trafią,United remis,Chelsea wygra
0
a ju mu kibicuje,gość z meczu na mecz gra coraz lepiej,grał lepiej niz gwiazda dembele,tak wiem gosć kompletnie nie jest zgrany z drużyną
0
Youtube,sopcast ewentualnie coś na aliez
0
no i pięknie,czyli Legia,Górnik Arka,Lubin w półfinale :D ależ ekipa
1
byle nie tak jak w Polskiej lidze,więcej zabiera niż oddaje ten system,nawet po powtórkach podejmują złe decyzje
1
ja to w poniedziałek w lesie tylko znalazłem pełno kości,czaszek,zębów..może dzika,albo jakieś sarny,ale też się speniałem bo lekko sie później zgubiłem xD
0
na Śląsku jest mega wysyp,ludzie ledwo z lasu wychodzą z grzybami :D
2
przecież ile razy myślałem że to jest ukartowane,przecież nie można być tak głupim xDD gościu w Warszawie gada że jest w Wielkopolsce hahaha xD
2
hahaha czekamy :)
0
nie wiem jak wy ale ja dziś jestem zawiedziony LM,chyba posłucham Wengera i zaczne oglądać prestiżową Ligę Europejską xDDD
1
tylko uważaj na Mie czy jak jej tam leci xD
0
no właśnie,pytanie kiedy to runie jak domek z kart,z żalem się na to patrzy
0
poczekajmy,jeszcze troche przepychanek i pokazywania siły
1
nie zdążyłem kupona wyciągnąć z kieszeni bluzy,a już mogę go wywalić -#Pewniaczki
0
a niech z grupy nie wychodza i sie skupia na PSG w lidze
0
ale pocieszam się bo na kuponie byl jeszcze Bayern i Chelsea :DDD
4
Halo Putin,włącz nam te oświetlenie XDD
0
oficialnie,złe oświetlenie DXDDDD
1
oho w turcji jakas haja chyba xDDD
1
kto stawił remis Tottenhamu,ale mam beke,a teraz mozecie .śmiać się bo dałem na BvB i Monaco XD
1
no i pięknie Totki,może chociaż real drugie miejsce :D