0

nie,przed chwilą bylo i koniec xDD ta strona to jest tak słaba że nie wiem po co istnieje xD

0

hm może poszukaj na allegro,ewentalnie rtv agd lub inny elektroniczny sklep

13

prawo fortuny xDD

0

Hahaha dokładnie,naszym chłopakom brakuje luzu :D

0

haha jak to na wyspach :D tańcem zniszczył xD

0

1-3

1

4 polopiryny i do wyra najlepiej pod 3 koce :D

0

hahaha ciekawy skład,no zobaczymy jak to wyjdzie xD

2

no laczki mi spadły :D ryzyko na maxa xd

0

My stracimy gola na bank,Sporting robi dużo szybkich akcji,myślę że Pique pewnie kilku nie ogarnie i trafią,United remis,Chelsea wygra

0

a ju mu kibicuje,gość z meczu na mecz gra coraz lepiej,grał lepiej niz gwiazda dembele,tak wiem gosć kompletnie nie jest zgrany z drużyną

0

Youtube,sopcast ewentualnie coś na aliez

0

no i pięknie,czyli Legia,Górnik Arka,Lubin w półfinale :D ależ ekipa

1

byle nie tak jak w Polskiej lidze,więcej zabiera niż oddaje ten system,nawet po powtórkach podejmują złe decyzje

1

ja to w poniedziałek w lesie tylko znalazłem pełno kości,czaszek,zębów..może dzika,albo jakieś sarny,ale też się speniałem bo lekko sie później zgubiłem xD

0

na Śląsku jest mega wysyp,ludzie ledwo z lasu wychodzą z grzybami :D

2

przecież ile razy myślałem że to jest ukartowane,przecież nie można być tak głupim xDD gościu w Warszawie gada że jest w Wielkopolsce hahaha xD

2

hahaha czekamy :)

0

nie wiem jak wy ale ja dziś jestem zawiedziony LM,chyba posłucham Wengera i zaczne oglądać prestiżową Ligę Europejską xDDD

1

tylko uważaj na Mie czy jak jej tam leci xD

0

no właśnie,pytanie kiedy to runie jak domek z kart,z żalem się na to patrzy

0

poczekajmy,jeszcze troche przepychanek i pokazywania siły

1

nie zdążyłem kupona wyciągnąć z kieszeni bluzy,a już mogę go wywalić -#Pewniaczki

0

a niech z grupy nie wychodza i sie skupia na PSG w lidze

0

ale pocieszam się bo na kuponie byl jeszcze Bayern i Chelsea :DDD

4

Halo Putin,włącz nam te oświetlenie XDD

0

oficialnie,złe oświetlenie DXDDDD

1

oho w turcji jakas haja chyba xDDD

1

kto stawił remis Tottenhamu,ale mam beke,a teraz mozecie .śmiać się bo dałem na BvB i Monaco XD

1

no i pięknie Totki,może chociaż real drugie miejsce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?