Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Willy Sagnol tymczasowym trenerem Bayernu :D
1
no i właśnie dlatego zabraniają nam węglem palić,bo sami nie mają :D
0
hah jakiś tydzień temu czytałem że go Real chce :d
0
czas wymienić w końcu te progi :D
0
jestem spokojny :),no kolega wyżej podał jego ranking według obecnej formy to tylko chciałem powiedzieć że według obecnej moim zdaniem jesteśmy niżej notowani . :)...no właśnie,byle nie wrzucali za szybko Dembele jak to teraz było,niech gość wróci powoli po kontuzji,choćby trzeba było czekać do lutego,niech będzie w 100% gotów na koniec sezonu. Pique musi się też ogarnąć bo może być nie wesoło
4
a to trzeba miec fart,ja zawsze miałem szkolny szajski skład,jedynie broniłem ich od blamażu :D
0
obecna forma i My tak wysoko,aha,chyba że patrzec tylko na wyniki a nie na grę
3
nie ma nad czym myśleć,odłączenia nie będzie od la ligi,przecież tak by spadły im dochody że masakra,Liga stała by się pewnie coś na wzór szkockiej,za to Szejk by chyba z krzesła spadł jak by zobaczył Barce w lidze :D
0
Ja bym widział Magiere :P ,a tak serio hmm tuchel ciekawa opcja
0
eh oficialnie trzeba czekać na ogłoszenie,dziś po południu ma ogłosić zwolnienie
tak przynajmniej dowiedział się " BILD"
2
Carlo Ancelotti zwolniony,troche szkoda,dobrze mu szło :D
0
dokładnie,Mamy Merkel,Tuska i Trumpa,to są prawdzie osobistości
0
Borussia i Monaco nie wyjdą z grupy :)
0
no i prosze,na 4 mecze tylko chelsea weszła,no mistrz obstawki :D
0
jak dla mnie z taką kadrą to od początku sezonu to jest max 1/4 LM
0
po sezonie mam nadzieje ze Suarez i rakitic odejdą,z takimi graczami to my max ćwierćfinał LM znów osiągniemy,o ile w 1/8 nie wpadniemy na jakiegoś kozaka z 2 miejsca...szkoda,bo powoli wracamy do starych dziejów, gdzie w Europie już nikt nas się nie boi a i my wcale nie jesteśmy już tak mocni
0
nie bo jadą każdego aż miło,mają najstabilniejszą formę i ładny skład
0
Co sie dzieje z benfica..eh szkoda mi ich,za to United,wróże im 1/2 spokojnie
0
ivan wracaj juz do tej sevilli lepiej
0
i mathieu odszedl a ten połamaniec Verma został...
0
jeju Suarez wracaj do formy bo samobój goni już Leo w statystykach :D
4
jeśli ktoś myślał że Sporting to ogórki to beka,ale trzeba oddać,Pique,Rakitić i Suarez to dno,jeśli mają tak grać to niech lepiej po sezonie odchodzą bo tylko oczy bolą
4
zrobił cyrk i schodzi xD
0
z takim pique to my z lepszymi dużo nie ugramy
0
prosze żeby Sporting wywalił Juve z LM :D
0
jak równy z równym
0
Pique jak w a klasie robiony znowu
0
jeśli ktoś widział jak grali z Olimpiacosem to spodziewał się ciężkiego meczu,to nie są ogórki
0
Suarez a idz ty....masz fart że spalony był
0
lol wszystko pada.dobra zaraz chyba trzeba bayern ogladac