0

Willy Sagnol tymczasowym trenerem Bayernu :D

1

no i właśnie dlatego zabraniają nam węglem palić,bo sami nie mają :D

0

hah jakiś tydzień temu czytałem że go Real chce :d

0

czas wymienić w końcu te progi :D

0

jestem spokojny :),no kolega wyżej podał jego ranking według obecnej formy to tylko chciałem powiedzieć że według obecnej moim zdaniem jesteśmy niżej notowani . :)...no właśnie,byle nie wrzucali za szybko Dembele jak to teraz było,niech gość wróci powoli po kontuzji,choćby trzeba było czekać do lutego,niech będzie w 100% gotów na koniec sezonu. Pique musi się też ogarnąć bo może być nie wesoło

4

a to trzeba miec fart,ja zawsze miałem szkolny szajski skład,jedynie broniłem ich od blamażu :D

0

obecna forma i My tak wysoko,aha,chyba że patrzec tylko na wyniki a nie na grę

3

nie ma nad czym myśleć,odłączenia nie będzie od la ligi,przecież tak by spadły im dochody że masakra,Liga stała by się pewnie coś na wzór szkockiej,za to Szejk by chyba z krzesła spadł jak by zobaczył Barce w lidze :D

0

Ja bym widział Magiere :P ,a tak serio hmm tuchel ciekawa opcja

0

eh oficialnie trzeba czekać na ogłoszenie,dziś po południu ma ogłosić zwolnienie

tak przynajmniej dowiedział się " BILD"

2

Carlo Ancelotti zwolniony,troche szkoda,dobrze mu szło :D

0

dokładnie,Mamy Merkel,Tuska i Trumpa,to są prawdzie osobistości

0

Borussia i Monaco nie wyjdą z grupy :)

0

no i prosze,na 4 mecze tylko chelsea weszła,no mistrz obstawki :D

0

jak dla mnie z taką kadrą to od początku sezonu to jest max 1/4 LM

0

po sezonie mam nadzieje ze Suarez i rakitic odejdą,z takimi graczami to my max ćwierćfinał LM znów osiągniemy,o ile w 1/8 nie wpadniemy na jakiegoś kozaka z 2 miejsca...szkoda,bo powoli wracamy do starych dziejów, gdzie w Europie już nikt nas się nie boi a i my wcale nie jesteśmy już tak mocni

0

nie bo jadą każdego aż miło,mają najstabilniejszą formę i ładny skład

0

Co sie dzieje z benfica..eh szkoda mi ich,za to United,wróże im 1/2 spokojnie

0

ivan wracaj juz do tej sevilli lepiej

0

i mathieu odszedl a ten połamaniec Verma został...

0

jeju Suarez wracaj do formy bo samobój goni już Leo w statystykach :D

4

jeśli ktoś myślał że Sporting to ogórki to beka,ale trzeba oddać,Pique,Rakitić i Suarez to dno,jeśli mają tak grać to niech lepiej po sezonie odchodzą bo tylko oczy bolą

4

zrobił cyrk i schodzi xD

0

z takim pique to my z lepszymi dużo nie ugramy

0

prosze żeby Sporting wywalił Juve z LM :D

0

jak równy z równym

0

Pique jak w a klasie robiony znowu

0

jeśli ktoś widział jak grali z Olimpiacosem to spodziewał się ciężkiego meczu,to nie są ogórki

0

Suarez a idz ty....masz fart że spalony był

0

lol wszystko pada.dobra zaraz chyba trzeba bayern ogladac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?