Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
161
Pewnie Neymar sobie kupił xD
0
tak w sumie,jest nie tak dawno ledwo z Cyprem walczyli o wejście do baraży z tego co pamiętam,teraz szwajcaria pewnie znów ich wyprzedzi to trafią na irlandie w barażu xD
0
no goście mnie zaciekawili wejściem na diabelski młyn w Chorzowie,ale każdy następny filmik jest bardziej Kozacki :D
5
hah goście są przekozaki,od samego patrzenia jest mi słabo xD
0
ta tego ma być cała masa,do tego np zjednoczona Serbia,California,Texas
2
gdybym mógł cofnąć czas poszedłbym do zawodowy na mechanika,tak można ludzi kręcić że szok,do tego dorabiać, znajomym trochę taniej auta naprawiać,no i sobiez za free .coś pięknego :)
2
http://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/01/kazdy-student-potrzebuje-praktyki_2017-01-14_05-22-01.jpg
bez spiny ale trochę prawdy w tym jest :)
1
czarnogóra ciężki teren,graja o wszystko,nie dawałbym na danie,wyczuwam remis
1
grunt to podejscie co ma byc to będzie,wtedy zdaje się za pierwszym :D
3
a to o tych 20mln Hajto mówił :D
a to czyli Maki za Grosika w pierwszym składzie xd
2
kiedyż to była pasja,hobby,grało się dziennie od rana do wieczora,teraz ostatni raz grałem może z rok temu,także tylko jeździć i oglądać mecze teraz trzeba ;d
0
nie doczekam się jego występu w czwartek :D
9
haha nie mogę z gościa,jeździł w kółko na rondzie XD
1
haah fajne imprezy musiały być xD
2
hahah Hajto wyjechał do niemiec typowy Janusz :D
10
uwaga hajto wbija :D
11
legia to stan umysłu,prezesi,pseudo gwiazdy i kibice xd jak mówił ten footroll,wisła z przed 12 lat była by teraz jak celtic w szkocji i myślę że co roku była by w LM z tamtym składem.
5
haha fajnie by było,niech bierze cały ten szrot i zatapia Bayern :D
0
typowe przed armenią,rok temu grali na kacu :D
0
no to jeśli zagra Pazdan na ligowym poziomie to wyczuwam dramat w ten weekend
0
może dlatego że wielu górników naraża życie pod ziemią,nie mowie o tych zarzadcach co siedza na stołkach u gory
0
pomyślał bym jeszcze nad Makuszewskim,gość ma taką formę że to jest poezja ;)
0
wie może czy gdzieś na necie zobacze live ? tvn player czy co ? :D
0
no też tak mowią :)choć poki co mało gra także tak samo,walka o skład i musi zaczać więcej grać :)
1
Przemek Frankowski z Jagi,moim zdaniem następca Grosika
0
te milionerzy są śmieszne,wystarczy całe dnie siedzieć na tv a wygrasz,połowa pytań o telewizje xD
0
Kucharczyk XDDD
0
w bułce
5
a mnie tam najbardziej rezi denerwuje.yotuberek sie dostał do tv i cwaniakuje :D
1
napewno lepszy program niz szkola czy jak oni tancza na lodzie,betonie czy inne takie,ale tez jestem ciekaw czy to jest planowane,bo niektore serio to jest masakra :D