161

Pewnie Neymar sobie kupił xD

0

tak w sumie,jest nie tak dawno ledwo z Cyprem walczyli o wejście do baraży z tego co pamiętam,teraz szwajcaria pewnie znów ich wyprzedzi to trafią na irlandie w barażu xD

0

no goście mnie zaciekawili wejściem na diabelski młyn w Chorzowie,ale każdy następny filmik jest bardziej Kozacki :D

5

hah goście są przekozaki,od samego patrzenia jest mi słabo xD


0

ta tego ma być cała masa,do tego np zjednoczona Serbia,California,Texas

2

gdybym mógł cofnąć czas poszedłbym do zawodowy na mechanika,tak można ludzi kręcić że szok,do tego dorabiać, znajomym trochę taniej auta naprawiać,no i sobiez za free .coś pięknego :)

2

1

czarnogóra ciężki teren,graja o wszystko,nie dawałbym na danie,wyczuwam remis

1

grunt to podejscie co ma byc to będzie,wtedy zdaje się za pierwszym :D

3

a to o tych 20mln Hajto mówił :D
a to czyli Maki za Grosika w pierwszym składzie xd

2

kiedyż to była pasja,hobby,grało się dziennie od rana do wieczora,teraz ostatni raz grałem może z rok temu,także tylko jeździć i oglądać mecze teraz trzeba ;d

0

nie doczekam się jego występu w czwartek :D

9

haha nie mogę z gościa,jeździł w kółko na rondzie XD

1

haah fajne imprezy musiały być xD

2

hahah Hajto wyjechał do niemiec typowy Janusz :D

10

uwaga hajto wbija :D

11

legia to stan umysłu,prezesi,pseudo gwiazdy i kibice xd jak mówił ten footroll,wisła z przed 12 lat była by teraz jak celtic w szkocji i myślę że co roku była by w LM z tamtym składem.

5

haha fajnie by było,niech bierze cały ten szrot i zatapia Bayern :D

0

typowe przed armenią,rok temu grali na kacu :D

0

no to jeśli zagra Pazdan na ligowym poziomie to wyczuwam dramat w ten weekend

0

może dlatego że wielu górników naraża życie pod ziemią,nie mowie o tych zarzadcach co siedza na stołkach u gory

0

pomyślał bym jeszcze nad Makuszewskim,gość ma taką formę że to jest poezja ;)

0

wie może czy gdzieś na necie zobacze live ? tvn player czy co ? :D

0

no też tak mowią :)choć poki co mało gra także tak samo,walka o skład i musi zaczać więcej grać :)

1

Przemek Frankowski z Jagi,moim zdaniem następca Grosika

0

te milionerzy są śmieszne,wystarczy całe dnie siedzieć na tv a wygrasz,połowa pytań o telewizje xD

0

Kucharczyk XDDD

0

w bułce

5

a mnie tam najbardziej rezi denerwuje.yotuberek sie dostał do tv i cwaniakuje :D

1

napewno lepszy program niz szkola czy jak oni tancza na lodzie,betonie czy inne takie,ale tez jestem ciekaw czy to jest planowane,bo niektore serio to jest masakra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?