Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe na ile osob ta trybuna :D
0
"do jakiego kraju wybrał byś się na zimowy urlop?
gość: Austria
babka: to może Wiedeń "
:DD
0
czasem się zastanawiam że swensea grając w Walii co roku była by w LM,ale no tak,w anglii mają kase i dlatego tak fajny skład mogą zebrać,tak samo jak Polskie hokejowe kluby uciekające do innych lig ;)
3
haha tego tyle w necie jest ze masakra,czasem tracę wiarę w naród jak to widzęxd
0
oj to by Arsenal całkowicie z pucharów wyleciał :D
0
Pazdan był najlepszy ,jak gość zagra teraz w kadrze na takim poziomie to jestem pewny ze nawet baraży nie będzie
5
nie ma szans,gdyby już była ta liga,to pewnie coś na wzór szkocji,10/12 zespołów w 1 lidze i granie 4 rund
0
lol kolejny ciężki przeciwnik w Europie dla Polski,nie dobrze ;)
0
hah to mi jakaś włoszka ostatnio pisała xd nawet niezła była :D
1
troche taki farbowany lis :D ogolnie dla mnie gość ostatnio za duzo twituje i dużo gada a mało gra
0
a niech się odwrócą kibice,przestaną dopingować jak ostatnio z Lubinem i będzie spoko :)
1
najlepszy,może fabian,rybus,glik,cionek,piszczek,krychowiak,zielinski,grosik,Makuszewski,Lewy,Teo
0
Kasa,nigdy w życiu by nie odeszła od la ligi,szybko by federacja przekonała by się o swoim błędzie tak mi się wydaje
4
do tego w dobrym momencie to uchwycili wychodzi na to :
"Omyłkowego nalotu Afgańskich Sił powietrznych na WC" XDD
0
no baraże będę mieli łatwe w sumie,ale smutne to jest ze kiedyś argentyna była wielka,a teraz w niej wielki jest tylko Leo,Bez niego ich kompletnie nie widzę póki co :)
0
no właśnie,przyznają się do wszystkiego,a nikt nic nie zrobi bo ktoś ma w tym gruby interes
0
hah no z ich grą to nie wróże im nic dobrego :)
0
to był gość,pamiętam w pesie jak miałeś Puyola to było jasne że będzie 0 z tyłu :D legenda :)
0
powiedzmy sobie otwarcie,wiele jest w polsce klubów gdzie podobne rzeczy się dzieją gdy klub gra padake ,gornik spadał to co się działo w niecieczy chyba każdy pamięta,teraz lechia odpadała w Bytovie kibice cisną piłkarzą od różnych by sciagali barwy
0
jest szansa :) nie chciałbyś wiedzieć jakie ja stare sprzedałem za 100 xD
1
może powiedzieć ci co znaczy :) ,ja za to nie czaje Wielkopolskiej gwary,może też mają się odłączyć ?,wiadomo że co region to trochę inna gwara której się nie rozumie ,tak jest na całym świecie
1
kiedyś byłem za odłączeniem,były huty kopalnie,teraz większość jest pozamykana,sprzedana i już takiego bogactwa by nie było.
0
dobrze romeo tez powiedział o sobie,podsumował idealnie ten ruch legii,że wstyd nazywać siebie trenerem :)
3
nie wie bo przy 3-0 wyszedł szukać Magiery xDD
9
taki to wczoraj widok na kocioł :)
https://zapodaj.net/af19723a6cbbc.jpg.html
4
o to że "kibice" legii pobili swoich piłkarzy po powrocie do stolicy xD,niby lekko ale i tak beka
4
Legia to jest patologia,ale i tak wczoraj najbardziej bawił mnie Pazdan i broź,Jevtić ich kręcił jak Messi :)
0
Padła,legła z warszawy,padła legła z warszawy :D
8
Pozdrowienia z pociągu do Poznania,miłego dnia :)
Dziś Lech,mecz swój gra
całą wuchtę kiboli za sobą ma
więc walcz,wygraj mecz
niech nasz doping do zwycięstwa niesie Cię ! :)
0
no zdecydowanie,aż boję się co za bilet za stówe kupiłem,i jaką kopaninę jutro zobaczę :D ale grunt to atmosfera na trybunach :D