0

ciekawe na ile osob ta trybuna :D

0

"do jakiego kraju wybrał byś się na zimowy urlop?
gość: Austria
babka: to może Wiedeń "
:DD

0

czasem się zastanawiam że swensea grając w Walii co roku była by w LM,ale no tak,w anglii mają kase i dlatego tak fajny skład mogą zebrać,tak samo jak Polskie hokejowe kluby uciekające do innych lig ;)

3

haha tego tyle w necie jest ze masakra,czasem tracę wiarę w naród jak to widzęxd

0

oj to by Arsenal całkowicie z pucharów wyleciał :D

0

Pazdan był najlepszy ,jak gość zagra teraz w kadrze na takim poziomie to jestem pewny ze nawet baraży nie będzie

5

nie ma szans,gdyby już była ta liga,to pewnie coś na wzór szkocji,10/12 zespołów w 1 lidze i granie 4 rund

0

lol kolejny ciężki przeciwnik w Europie dla Polski,nie dobrze ;)

0

hah to mi jakaś włoszka ostatnio pisała xd nawet niezła była :D

1

troche taki farbowany lis :D ogolnie dla mnie gość ostatnio za duzo twituje i dużo gada a mało gra

0

a niech się odwrócą kibice,przestaną dopingować jak ostatnio z Lubinem i będzie spoko :)

1

najlepszy,może fabian,rybus,glik,cionek,piszczek,krychowiak,zielinski,grosik,Makuszewski,Lewy,Teo

0

Kasa,nigdy w życiu by nie odeszła od la ligi,szybko by federacja przekonała by się o swoim błędzie tak mi się wydaje

4

do tego w dobrym momencie to uchwycili wychodzi na to :

"Omyłkowego nalotu Afgańskich Sił powietrznych na WC" XDD

0

no baraże będę mieli łatwe w sumie,ale smutne to jest ze kiedyś argentyna była wielka,a teraz w niej wielki jest tylko Leo,Bez niego ich kompletnie nie widzę póki co :)

0

no właśnie,przyznają się do wszystkiego,a nikt nic nie zrobi bo ktoś ma w tym gruby interes

0

hah no z ich grą to nie wróże im nic dobrego :)

0

to był gość,pamiętam w pesie jak miałeś Puyola to było jasne że będzie 0 z tyłu :D legenda :)

0

powiedzmy sobie otwarcie,wiele jest w polsce klubów gdzie podobne rzeczy się dzieją gdy klub gra padake ,gornik spadał to co się działo w niecieczy chyba każdy pamięta,teraz lechia odpadała w Bytovie kibice cisną piłkarzą od różnych by sciagali barwy

0

jest szansa :) nie chciałbyś wiedzieć jakie ja stare sprzedałem za 100 xD

1

może powiedzieć ci co znaczy :) ,ja za to nie czaje Wielkopolskiej gwary,może też mają się odłączyć ?,wiadomo że co region to trochę inna gwara której się nie rozumie ,tak jest na całym świecie

1

kiedyś byłem za odłączeniem,były huty kopalnie,teraz większość jest pozamykana,sprzedana i już takiego bogactwa by nie było.

0

dobrze romeo tez powiedział o sobie,podsumował idealnie ten ruch legii,że wstyd nazywać siebie trenerem :)

3

nie wie bo przy 3-0 wyszedł szukać Magiery xDD

9

taki to wczoraj widok na kocioł :)
https://zapodaj.net/af19723a6cbbc.jpg.html

4

o to że "kibice" legii pobili swoich piłkarzy po powrocie do stolicy xD,niby lekko ale i tak beka

4

Legia to jest patologia,ale i tak wczoraj najbardziej bawił mnie Pazdan i broź,Jevtić ich kręcił jak Messi :)

0

Padła,legła z warszawy,padła legła z warszawy :D

8

Pozdrowienia z pociągu do Poznania,miłego dnia :)
Dziś Lech,mecz swój gra
całą wuchtę kiboli za sobą ma
więc walcz,wygraj mecz
niech nasz doping do zwycięstwa niesie Cię ! :)

0

no zdecydowanie,aż boję się co za bilet za stówe kupiłem,i jaką kopaninę jutro zobaczę :D ale grunt to atmosfera na trybunach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?