Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
pięknie Islandia po awans bezpośredni !!!
8
no nie gra dobrze :D a nie musiał na każdym kroku wbijać szpile w mediach w tą niepodległość
0
no spoko :)
0
a faktycznie 22 lata,sorki troszke się pomyliłem :)
0
Bednarek...najwiekszy interes Lecha :D,ja się pytam gdzie jest Jach z Lubina,przemek Frankowski z Jagi
0
dzieki gościowi Lyon to moj ulubiony klub francuski,on był niesamowity :D
1
fajnie,pamiętam jak na Polsatach oglądałem często kolejki ,mnie się podoba :)
0
Kosowo to nie słabiaki jak gibraltary i san marina,więc coś tam powalczą,2-3 gole mogą tam wpaść
0
zmienić narodowość :D
0
miałem ostatnio podobnie,co kilka minut się powtarzało..eh nie mam pojęcia,też wszystko odłączałem i dalej to samo,mówili mi że może to być grafika lub coś z płytą,ale ostatecznie wolałem kupić nowy komputer
2
W marcu tak z Włochami lub inną potęgą na Śląskim,to było by piękne
1
Szpakowski,Iwański,Zewłakow,sama śmietanka,eh żal będzie tego słuchać :D
2
Austria gra mega piach w tych El. więc możliwe że dziś Serbia będzie świętować awans na mundial
ciekawie będzie wyglądać walka o 2 miejsce Walii z Irlandią
Chociaż póki co z tej grupy 2 miejsce nie łapie się na baraż
0
jednak nie ma co lekceważyć,to są bałkany,oni zawsze walczą do ostatniego gwizdka.choć My mamy narodowy gdzie spokojnie powinno być dobrze,trafić szybko gola jak z Armenią i tylko kontrować :)
1
liczę na Islandie,później już mają Kosowo także byli by pewni barażu a i chorwacja ostatni gra na Ukrainie także kto wie może i bezpośredni awans :)
0
aj no stawiałem porażke argentyny,także wynik nie jest zaskoczeniem,coś czuję że skończą na tym miejscu,niby ekwador o nic nie gra,ale właśnie dlatego zagra pewnie na luzie xd
2
Boliwia Mistrze,rozwalili Argentyne ,teraz remis z Brazylią,a Janusze płaczą że Polska przegrała na Danii pierwszy od 2 lat mecz,brawo :D
0
no i ciekawie ,teraz niech chile i Peru wygra i będę miał ubaw po pachy xD
0
nie,brazylia już remis,a Peru wygra i adios Argentyna ,bijcie się w barażach
0
https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/photos/a.548001168715353.1073741828.547999712048832/782840628564738/?type=3&theater
1
tak tak ,wiem,zresztą z nimi nigdy łatwych meczów nie było :) tyle że gramy o tej samej porze także nie będzie liczenia na kogoś a walka na całego
0
no jeśli dania przegra to mamy awans i mamy w głębokim powarzaniu kto tam w barażach zagra
2
haha przeecież baraże mamy pewne,1pkt daje nam awans bez patrzenia do Kopenhagi
4
oszczędzaj baterię :D
3
takie powiedzenie słowiańskie :)
0
wieje jakby się ktoś powiesił :D
1
niby tak,ale jednak myślę że teram takie zespoły jak Belgia,szwajcaria są mocniejsze,szkoda mi szczególnie Ghany,bo to jedyny chyba zespoł ktory z poza europy kibicowałem :D
0
nie wiem po co te inne kontynenty walczą o Mundial,i tak wiadomo że Europa zgarnie pełną pulę :D no może coś Brazylia powalczy choć i tak wątpie
0
tak,30 w cieniu :))
0
Ta gra z kija wygrała ,beka była :D