15

pięknie Islandia po awans bezpośredni !!!

8

no nie gra dobrze :D a nie musiał na każdym kroku wbijać szpile w mediach w tą niepodległość

0

no spoko :)

0

a faktycznie 22 lata,sorki troszke się pomyliłem :)

0

Bednarek...najwiekszy interes Lecha :D,ja się pytam gdzie jest Jach z Lubina,przemek Frankowski z Jagi

0

dzieki gościowi Lyon to moj ulubiony klub francuski,on był niesamowity :D

1

fajnie,pamiętam jak na Polsatach oglądałem często kolejki ,mnie się podoba :)

0

Kosowo to nie słabiaki jak gibraltary i san marina,więc coś tam powalczą,2-3 gole mogą tam wpaść

0

zmienić narodowość :D

0

miałem ostatnio podobnie,co kilka minut się powtarzało..eh nie mam pojęcia,też wszystko odłączałem i dalej to samo,mówili mi że może to być grafika lub coś z płytą,ale ostatecznie wolałem kupić nowy komputer

2

W marcu tak z Włochami lub inną potęgą na Śląskim,to było by piękne

1

Szpakowski,Iwański,Zewłakow,sama śmietanka,eh żal będzie tego słuchać :D

2

Austria gra mega piach w tych El. więc możliwe że dziś Serbia będzie świętować awans na mundial
ciekawie będzie wyglądać walka o 2 miejsce Walii z Irlandią
Chociaż póki co z tej grupy 2 miejsce nie łapie się na baraż

0

jednak nie ma co lekceważyć,to są bałkany,oni zawsze walczą do ostatniego gwizdka.choć My mamy narodowy gdzie spokojnie powinno być dobrze,trafić szybko gola jak z Armenią i tylko kontrować :)

1

liczę na Islandie,później już mają Kosowo także byli by pewni barażu a i chorwacja ostatni gra na Ukrainie także kto wie może i bezpośredni awans :)

0

aj no stawiałem porażke argentyny,także wynik nie jest zaskoczeniem,coś czuję że skończą na tym miejscu,niby ekwador o nic nie gra,ale właśnie dlatego zagra pewnie na luzie xd

2

Boliwia Mistrze,rozwalili Argentyne ,teraz remis z Brazylią,a Janusze płaczą że Polska przegrała na Danii pierwszy od 2 lat mecz,brawo :D

0

no i ciekawie ,teraz niech chile i Peru wygra i będę miał ubaw po pachy xD

0

nie,brazylia już remis,a Peru wygra i adios Argentyna ,bijcie się w barażach

1

tak tak ,wiem,zresztą z nimi nigdy łatwych meczów nie było :) tyle że gramy o tej samej porze także nie będzie liczenia na kogoś a walka na całego

0

no jeśli dania przegra to mamy awans i mamy w głębokim powarzaniu kto tam w barażach zagra

2

haha przeecież baraże mamy pewne,1pkt daje nam awans bez patrzenia do Kopenhagi

4

oszczędzaj baterię :D

3

takie powiedzenie słowiańskie :)

0

wieje jakby się ktoś powiesił :D

1

niby tak,ale jednak myślę że teram takie zespoły jak Belgia,szwajcaria są mocniejsze,szkoda mi szczególnie Ghany,bo to jedyny chyba zespoł ktory z poza europy kibicowałem :D

0

nie wiem po co te inne kontynenty walczą o Mundial,i tak wiadomo że Europa zgarnie pełną pulę :D no może coś Brazylia powalczy choć i tak wątpie

0

tak,30 w cieniu :))

0

Ta gra z kija wygrała ,beka była :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?