2

podobno nie chciał być tu wyśmiany że znów strzela ogórkom :)

32

0

eh francja Już prowadzi ;/ ..Tunezja blisko awansu na mundial

0

oho Ronaldo chyba płacze na ławce że nie na strzela a przecież musi gonić Lewego :D

0

ubolewam nad Ghaną

0

Masakra jakie dziś słabe mecze,jedynie ta Bułgaria może być ciekawa :D

no i dziękuje Ghanie za remis ;/ jutro pewnie Egipt zapewni sobie Mundial

Pomyśleć że 3 lata temu Algieria ledwo przegrała z Niemcami,teraz ma 1pkt w grupie eliminacyjnej :)

0

no na u-19 szacun :D
heh właśnie oglądałem końcówke,faktycznie masakra te trąbki xD

1

7 minut xDD

0

oh to były czasy czekało się przed bukiem i pytało ludzi czy obstawią :DD

0

uchodzcy już są w Polsce,tylko póki co jest ich mało

0

dużo ludzi ??
miałem jechać ale bałem się bo mowili że ostatnie bilety zostały

1

raz tylko spotkałem się z dobrymi policjantami :D jak nie miałem kilka lat temu biletu ani dowodu :D z gościami tyle się w radiowozie pogadało na luźno że masakra,sam nie mogłem uwierzyć że skończyło się na upomnieniu

1

gwiazdeczka,żeby nic nie wygrał i skończył jak najgorzej,coś typu Depay który miał być gwiazdą a gra sobie cicho w francji

0

a może cwaniakowali,oni zawsze w mieście krzyczą a później uciekają,może w końcu nasi ich mieli dość a że nie musieli za nimi gonić to wyrównali rachunki

1

już znamy przyczynę bójki na trybunach w meczu z Armenią :
"
O kolejności wieszania flag na kadrze decyduje liczebność grupy a nie czas przybycia na sektor. Tym razem przekonali się o tym kibice Ruchu Radzionków (7), którzy zarezerwowali miejsce fladze liczniejszej grupie Góral & Polonia."

Haha dobrze tak cidrokom xD

0

Francja najtrudniejszy mecz moim zdaniem,Bułgaria u siebie już dawno nie przegrała :) , Bułgaria już gra na luzie, Francja musi uciekać szwecji

0

może ARQ
Baby driver

albo słoneczny Patrol xD

3

niech się odwalą :) znowu szukać młodego dobrego gk na lata,nie ma szans .
niech sobie grają tym Ulrichem :D

0

aha my nie pojedziemy a Niemcy i USA pojedzie :D

0

oczywiście,najlepiej w karnych :D

0

jeśli mieli by grać jak na ostatnim Mundialu to nawet bym chciał :D

5

Kostaryka już oficialnie jedzie na mundial :)
Oby dziś Ghana wygrała a Egipt stracił pkt było by ciekawie

0

czyli Ukraina baraże a Chorwacja do domu :D

0

no fajny grajek ale nie będzie do nas przychodził na ławe bo się zmarnuje,może kiedyś w miejsce Leo

0

hahaha dziękuję,chyba bardziej lubię finlandię od dziś niż Peszko :D

0

ale ten e.Mor ożywił Turcję,ma gość potencjał,ładny drybling :)

0

haha nie no,niech ten turan odchodzi z Barcy,choćby za kilka Kebabów

Hahaha 0-3 :D ale pokryli przy rogu xDD

0

no hah spodziewałem się że ich ukraina zatrzyma a tu może już dziś Islandia ich wyprzedzi :D

2

oj turcja to miał być gorący teren a jest jak w kościele :D

no i jak zwykle miałem przeczucie i nie postawiłem :D

ale co ta Islandia,każdą gorną piłkę wygrywają,nie da się ich przewrócić chyba nigdy,Obronę to chyba mają najbardziej zgraną w Europie

0

Islandia powinna zatrudnić koszykarzy,oni tylko górą robią,ale co ciekawe praktycznie wszystkie górne piłki wygrywają i z tego idą fajne okazje. Szacun :D



Hahahahha ale akcja !!! czapki z głów a turcja to parodia Europy niech dostaną 0-5 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?