Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
podobno nie chciał być tu wyśmiany że znów strzela ogórkom :)
32
Super Mario :D
https://zapodaj.net/70ab518bf9955.jpg.html
0
eh francja Już prowadzi ;/ ..Tunezja blisko awansu na mundial
0
oho Ronaldo chyba płacze na ławce że nie na strzela a przecież musi gonić Lewego :D
0
ubolewam nad Ghaną
0
Masakra jakie dziś słabe mecze,jedynie ta Bułgaria może być ciekawa :D
no i dziękuje Ghanie za remis ;/ jutro pewnie Egipt zapewni sobie Mundial
Pomyśleć że 3 lata temu Algieria ledwo przegrała z Niemcami,teraz ma 1pkt w grupie eliminacyjnej :)
0
no na u-19 szacun :D
heh właśnie oglądałem końcówke,faktycznie masakra te trąbki xD
1
7 minut xDD
0
oh to były czasy czekało się przed bukiem i pytało ludzi czy obstawią :DD
0
uchodzcy już są w Polsce,tylko póki co jest ich mało
0
dużo ludzi ??
miałem jechać ale bałem się bo mowili że ostatnie bilety zostały
1
raz tylko spotkałem się z dobrymi policjantami :D jak nie miałem kilka lat temu biletu ani dowodu :D z gościami tyle się w radiowozie pogadało na luźno że masakra,sam nie mogłem uwierzyć że skończyło się na upomnieniu
1
gwiazdeczka,żeby nic nie wygrał i skończył jak najgorzej,coś typu Depay który miał być gwiazdą a gra sobie cicho w francji
0
a może cwaniakowali,oni zawsze w mieście krzyczą a później uciekają,może w końcu nasi ich mieli dość a że nie musieli za nimi gonić to wyrównali rachunki
1
już znamy przyczynę bójki na trybunach w meczu z Armenią :
"
O kolejności wieszania flag na kadrze decyduje liczebność grupy a nie czas przybycia na sektor. Tym razem przekonali się o tym kibice Ruchu Radzionków (7), którzy zarezerwowali miejsce fladze liczniejszej grupie Góral & Polonia."
Haha dobrze tak cidrokom xD
0
Francja najtrudniejszy mecz moim zdaniem,Bułgaria u siebie już dawno nie przegrała :) , Bułgaria już gra na luzie, Francja musi uciekać szwecji
0
może ARQ
Baby driver
albo słoneczny Patrol xD
3
niech się odwalą :) znowu szukać młodego dobrego gk na lata,nie ma szans .
niech sobie grają tym Ulrichem :D
0
aha my nie pojedziemy a Niemcy i USA pojedzie :D
0
oczywiście,najlepiej w karnych :D
0
jeśli mieli by grać jak na ostatnim Mundialu to nawet bym chciał :D
5
Kostaryka już oficialnie jedzie na mundial :)
Oby dziś Ghana wygrała a Egipt stracił pkt było by ciekawie
0
czyli Ukraina baraże a Chorwacja do domu :D
0
no fajny grajek ale nie będzie do nas przychodził na ławe bo się zmarnuje,może kiedyś w miejsce Leo
0
hahaha dziękuję,chyba bardziej lubię finlandię od dziś niż Peszko :D
0
ale ten e.Mor ożywił Turcję,ma gość potencjał,ładny drybling :)
0
haha nie no,niech ten turan odchodzi z Barcy,choćby za kilka Kebabów
Hahaha 0-3 :D ale pokryli przy rogu xDD
0
no hah spodziewałem się że ich ukraina zatrzyma a tu może już dziś Islandia ich wyprzedzi :D
2
oj turcja to miał być gorący teren a jest jak w kościele :D
no i jak zwykle miałem przeczucie i nie postawiłem :D
ale co ta Islandia,każdą gorną piłkę wygrywają,nie da się ich przewrócić chyba nigdy,Obronę to chyba mają najbardziej zgraną w Europie
0
Islandia powinna zatrudnić koszykarzy,oni tylko górą robią,ale co ciekawe praktycznie wszystkie górne piłki wygrywają i z tego idą fajne okazje. Szacun :D
Hahahahha ale akcja !!! czapki z głów a turcja to parodia Europy niech dostaną 0-5 :D