Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
tee gościu,zaczynam się bać,dosłownie 10 minut temu oglądałem to na YT :D
0
no tak ale widziałeś je,w jednym 0 strzałów celnych a jego bramke :D
0
mnie też,gość nic nie gra,Fabiański broni fajnie w Anglii,no ale może "słabszy" rywal to chcę mu dać coś zagrać
2
Gramy u siebie,Polacy gramy u siebie !
0
2-2,kolejny mecz z typu tych horrorów kadry
0
Oby go tam Glik ratował,choć z Danią każdy odwalał..jak będzie Kung fu tak nie zdecydowany jak z Lechem to będzie ciekawie xd
6
ja nie wiem czy oni tego nie widzą,co gramy 4-5-1 to Lewy jest obijany i wyłączony,kazdy napastnik daje mu więcej miejsca...stawiam ciężki remis 2-2,obym się mylił
0
o jezu,no to widzę tą kopanine...
0
Lol,gdzie Kamiński i za Karola Teo ...zobaczymy jak to będzie :)
0
to jest niesamowite,jeszcze wyrzucą Australie z Baraży.szacun i powodzenia w rewanżu
0
co ta babka w studiu gada : nie możemy zagrać 4-4-2 nawet jakbysmy bardzo chcieli,nie mamy Milika
Lol a to nie mamy innych napastników...znów Lewy osamotniony będzie kopany i tyle z tego będzie
0
racja mąka grał fajnie na EURO,ale nie wiem,jakoś po przejściu do Legii w tej kadrze gra słabiej. Liczę że Krychowiak łapie formę z Euro i będzie większa rywalizacja, no i co za tym idzie poziom wzrośnie
1
ale się ciesze że dziś Krycha wraca do gry,od razu będzie jakość w środku,bo na drewnianego mąkę i Linettego się patrzeć nie da
0
dobra zmieniam zdanie :d
Fabian zagra,pewnie cionek na lewej tym razem xd
0
Jak ktoś lubi oglądać stopowiczów,polecam mnie się podoba cała ta seria :)
Polecam też serie Michała Patera który całą Rosje praktycznie bez kasy jedzie :D
2
a co to legia,porąbani jacyś
4
Wszyscy fifa a ja tu sobie w takie starocie pykam i jedyne na co czekam to właśnie na Remeke tej gry :)
https://zapodaj.net/96c27d20afc56.bmp.html
Nie ma to jak gry z starego kochanego szaraka :)
4
nawet nie wspominaj o meczu u siebie,najgorszy mecz na jakim byłem,to co grał Wszołek,tam Armenia gdyby była skuteczna by nas ładnie pojechała,dziś ciężko będzie,liczę na te 0-1 bo inaczej z czarnogórą może nie być za wesoło
0
a to luzik spodziewałem się zamknięcia kotła
0
oj w jakie to dni się nie grało,śnieg po kolana to godzinke się odgarniało orlik byle by grać :D czy zasypywanie kałuż dzielnicowego boiska żeby spokojnie grać to było piękne :)
0
grubo pojechał :D Tyskie jest całkiem spoko ale i tak żywiec i Brackie najlepsze :D
1
moimi idolami zawszę będzie Molesta,WWO-Sokół-Pono,Vienio,włodi to był prawdziwy rap,teraz to jakieś rodzynki trzeba szukać wśród chłamu
0
zjedz nizej strone,ktos to nie dawno wklejal
0
Francja,Niemcy,Brazylia
1
haha oczywiście karny z kapelusza :D
0
poniekąt ja,nigdy wcześniej nie oglądałem LM,pierwszy mecz z Chelsea 2005 rok,wtedy klasa Ronaldinho,mimo że w rewanżu to był mój drugi mecz Barcy jaki oglądałem to płakałem jak Terry nas swoim golem wyrzucił z LM :D
0
no słabe pytanie,wiem że są fanboje Leo jak i Krystyny,na szczęście ja Kibicuję Barcy dzięki Magii Roniego :)
0
Haha o kurde zniszczyłeś system :D szacun
0
Haxball,można fajnie kręcić jak Messi :D
1
gdzieś miałem taką sama,tylko z Argentyny :D