Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1 grudnia na Kremlu
0
ależ sobie gramy na luzie,Pazdan chyba lepszy od Glika póki co,no i te podania Zielińskiego,żeby grał gość tak w każdym meczu kadry :)
2
trzeba balować na Plebani,dziwisz się :DD
4
Po bilety do Rosji
Do boju Orły !!! :)
0
Pazdan to samo,tyle że często oni mają dwie twarzę,ta lepsza na szczęście w kadrze
0
tak to ma być jedyna zmiana w składzie
0
od 15 :D ale przynajmniej przymniałem sobie cudowny gol Piszcza w podgoricy :)
0
popieram,jakoś ich nie lubię,grają taki piach że nie wierzę że wygrają na ekwadorze,ale zaraz tutaj obrońcy wyskoczą z hają :D
0
odkujesz się w następnej kolejce :D
0
haha nie dziwie się :D i pomyśleć wtedy takie coś przewidzieć,Malediwy welcome to :D
2
a co Kostaryka robiła 4 lata to chyba wiemy,pięknie Anglików i Włochów wyrolowali :D
0
sprobuj meczosy tam zawsze ogladam
9
Piękny gest :)
2
Head Ball Online :D
0
oho coś czuję że Grecja nie załapię się na baraże,pkt do rankingu już nie zdobędzie a ledwo się trzymają tych Baraży
0
a Turan też sobie tylko siedzi i kase zbiera,czekam aż w końcu odejdą,pewnie za grosze ale trudno
1
udanej Imprezy :D
9
nie
aha czyli lepiej przegrać finał bo i tak już to jest osiągniecie niż wygrać xDD
zawsze wierzę że możemy wygrać puchar
Pokazała to kiedyś Dania,jak i Grecja
0
z taką grą szczerze wątpie :D o ile wejdą,w co wątpię,to Niemcy ich pojadą jak Brazylię ;D
0
szkoda strzępić ryja panie :)
0
kto>,chyba norwedzy,jak irlandia przegra nie ma szans spaść po za baraże ?
0
ja tam nie lubię Niemiec i USA do tego Portugali
Chile właśnie lubię,fajnie ofensywnie grają :)
1
"To"-kolejny przereklamowany film,żal hajsu na takie filmy :)
0
2 to był dramat,3 znów trochę lepsza
0
spodziewam się że Ukraina wejdzie do baraży no i liczę na Irlandie z Walią :) ciekawe kt o będzie tym przegranym z 2 miejsc
0
Makuszewski wejdzie i pozamiata :)
2
bo chyba pierwsze się liczy bilans bramek w grupie,a nie bezpośrednie mecze ;d
0
nie,grają ostatnią kolejkę ze sobą,tylko 1 wchodzi,szwajcaria ma 3pkt przewagi
3
ma ten magnes na piłkę xd
1
jak dla mnie Największy charakter w Piłce chyba na świecie :) gość jest Wielki