0

1 grudnia na Kremlu

0

ależ sobie gramy na luzie,Pazdan chyba lepszy od Glika póki co,no i te podania Zielińskiego,żeby grał gość tak w każdym meczu kadry :)

2

trzeba balować na Plebani,dziwisz się :DD

4

Po bilety do Rosji
Do boju Orły !!! :)

0

Pazdan to samo,tyle że często oni mają dwie twarzę,ta lepsza na szczęście w kadrze

0

tak to ma być jedyna zmiana w składzie

0

od 15 :D ale przynajmniej przymniałem sobie cudowny gol Piszcza w podgoricy :)

0

popieram,jakoś ich nie lubię,grają taki piach że nie wierzę że wygrają na ekwadorze,ale zaraz tutaj obrońcy wyskoczą z hają :D

0

odkujesz się w następnej kolejce :D

0

haha nie dziwie się :D i pomyśleć wtedy takie coś przewidzieć,Malediwy welcome to :D

2

a co Kostaryka robiła 4 lata to chyba wiemy,pięknie Anglików i Włochów wyrolowali :D

0

sprobuj meczosy tam zawsze ogladam

9

Piękny gest :)

2

Head Ball Online :D

0

oho coś czuję że Grecja nie załapię się na baraże,pkt do rankingu już nie zdobędzie a ledwo się trzymają tych Baraży

0

a Turan też sobie tylko siedzi i kase zbiera,czekam aż w końcu odejdą,pewnie za grosze ale trudno

1

udanej Imprezy :D

9

nie
aha czyli lepiej przegrać finał bo i tak już to jest osiągniecie niż wygrać xDD
zawsze wierzę że możemy wygrać puchar
Pokazała to kiedyś Dania,jak i Grecja

0

z taką grą szczerze wątpie :D o ile wejdą,w co wątpię,to Niemcy ich pojadą jak Brazylię ;D

0

szkoda strzępić ryja panie :)

0

kto>,chyba norwedzy,jak irlandia przegra nie ma szans spaść po za baraże ?

0

ja tam nie lubię Niemiec i USA do tego Portugali
Chile właśnie lubię,fajnie ofensywnie grają :)

1

"To"-kolejny przereklamowany film,żal hajsu na takie filmy :)

0

2 to był dramat,3 znów trochę lepsza

0

spodziewam się że Ukraina wejdzie do baraży no i liczę na Irlandie z Walią :) ciekawe kt o będzie tym przegranym z 2 miejsc

0

Makuszewski wejdzie i pozamiata :)

2

bo chyba pierwsze się liczy bilans bramek w grupie,a nie bezpośrednie mecze ;d

0

nie,grają ostatnią kolejkę ze sobą,tylko 1 wchodzi,szwajcaria ma 3pkt przewagi

3

ma ten magnes na piłkę xd

1

jak dla mnie Największy charakter w Piłce chyba na świecie :) gość jest Wielki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?