0

tak,5 goli muszą trafić jeszcze :D

0

szkoda że Holandia już gładko prowadzi

0

podobno same Eleven pachołki

0

najlepiej pij na siedząco,ale pózniej spróbuj wstać :D Powodzenia :D

0

to zalezy od wielu czynikow,jedzenie,czy czest o pijesz itd ...kiedys się piło pamiętam niezle po czym zabraklo popity,walnąłem kubek czystej i odbijałem się od krzaków po barierki :D

0

No jak ktoś w google nie potrafi napisać to pewnie tu będzie prosił :)

0

no to czas obstawić Mistrza Portugalii :)

0

jeju,kto będzie chciał w necie zobaczy mecz,obstawiłem benfice,trudno :) skończcie już płakać :)

0

według mnie gość ma pomysł na tą kadrę i damy radę z nim jeszcze kilka lat przy jego fantastycznym podejściu..co ważne to potrzeba Milika lub Kownackiego na zastąpienie Lewego za pare lat

0

BENFICA zdecydowanie lepsza i na nich głosuję :D

0

ja bym dałover 0-4 czy jakoś tak :D

1

no jak dla mnie to chelsea i Benfica Lepszy mecz i to dużo :D także tak bym głos oddał :)

0

nie wiem,lepszy byl gosc co ukladal z zawiazanymi oczami kostke,a drugi mu gadal co ma robić :D

0

Kocioł czarownic by odżył,ależ marzę o tym :D

0

nie :)

0

Ter Stegen,Buffon,Cortuis

Umtiti,Chielini,Semedo
Veratti,Messi,Modrić

Lewy,Suarez w formie,CR

0

Kostaryka pieknie grała na mundialu wywalając mocne ekipy,dlaczego Panama miała by zagrać gorzej

0

0

spokojnie,Fifa zadziała,że za jakiś czas będzie 64 kadry na Mundialu :)

0

T.Cahill chyba Bohaterem Australii z dwoma golami ,w barażu,Syria ma 10 minut dogrywki by wyrównać grając w 10

0

wszystko się może zdarzyć,czy ktoś stawiał w 2008 że Turcja będzie w 1/2,że Grecja w 2004 ogra potęgi ?
wszystko zależy od formy,dnia,charakteru,jedności drużyny :)

1

Ta chciałbym ,ale wtedy bym powiedział coś jak Konicziła czy jak to tam xD

0

good Morning :D

0

a no z tym to ciężko,mam znajomych którzy po studiach nie za bardzo im dobrze wyszło albo woleli wyjechać na wyspy :) ja bym ogolnie wybrał technikum lub zawodowke,choc sam robiłem zawodowke,niestety tak gowniane praktyki w szkole ze po 3 latach praktycznie niczego mnie nie nauczyli dlatego sam się muszę uczyc z wiekiem :)

0

Irlandia awansuje :D

7

takie niespodzianki to dla mnie truskawka na torcie :D

1

a dzięki powaliło mi się :D

17

Aaauuu,aaauuuu Islandia jedzie na mundial
Kraj nawet nie pół miliona Ludności ogrywa Turcję,Ukrainę,Holandię i Chorwację w grupię
Nie mam pytań :o SZACUN !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

no Irlandię Liczyłem,Druga Polska :D za kapitalne zachowanie na EURO 2012 szacun na zawsze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?