Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak,5 goli muszą trafić jeszcze :D
0
szkoda że Holandia już gładko prowadzi
0
podobno same Eleven pachołki
0
najlepiej pij na siedząco,ale pózniej spróbuj wstać :D Powodzenia :D
0
to zalezy od wielu czynikow,jedzenie,czy czest o pijesz itd ...kiedys się piło pamiętam niezle po czym zabraklo popity,walnąłem kubek czystej i odbijałem się od krzaków po barierki :D
0
No jak ktoś w google nie potrafi napisać to pewnie tu będzie prosił :)
0
no to czas obstawić Mistrza Portugalii :)
0
jeju,kto będzie chciał w necie zobaczy mecz,obstawiłem benfice,trudno :) skończcie już płakać :)
0
według mnie gość ma pomysł na tą kadrę i damy radę z nim jeszcze kilka lat przy jego fantastycznym podejściu..co ważne to potrzeba Milika lub Kownackiego na zastąpienie Lewego za pare lat
0
BENFICA zdecydowanie lepsza i na nich głosuję :D
0
ja bym dałover 0-4 czy jakoś tak :D
1
no jak dla mnie to chelsea i Benfica Lepszy mecz i to dużo :D także tak bym głos oddał :)
0
nie wiem,lepszy byl gosc co ukladal z zawiazanymi oczami kostke,a drugi mu gadal co ma robić :D
0
Kocioł czarownic by odżył,ależ marzę o tym :D
0
nie :)
0
Ter Stegen,Buffon,Cortuis
Umtiti,Chielini,Semedo
Veratti,Messi,Modrić
Lewy,Suarez w formie,CR
0
Kostaryka pieknie grała na mundialu wywalając mocne ekipy,dlaczego Panama miała by zagrać gorzej
0
ciężko wejść na Pzpn ? Proszę
https://media.laczynaspilka.pl/files/pzphp/Yzc7MDA_/a9d89a0856bb417d4e3de55060a77b03.pdf
0
spokojnie,Fifa zadziała,że za jakiś czas będzie 64 kadry na Mundialu :)
0
T.Cahill chyba Bohaterem Australii z dwoma golami ,w barażu,Syria ma 10 minut dogrywki by wyrównać grając w 10
0
wszystko się może zdarzyć,czy ktoś stawiał w 2008 że Turcja będzie w 1/2,że Grecja w 2004 ogra potęgi ?
wszystko zależy od formy,dnia,charakteru,jedności drużyny :)
1
Ta chciałbym ,ale wtedy bym powiedział coś jak Konicziła czy jak to tam xD
0
good Morning :D
0
a no z tym to ciężko,mam znajomych którzy po studiach nie za bardzo im dobrze wyszło albo woleli wyjechać na wyspy :) ja bym ogolnie wybrał technikum lub zawodowke,choc sam robiłem zawodowke,niestety tak gowniane praktyki w szkole ze po 3 latach praktycznie niczego mnie nie nauczyli dlatego sam się muszę uczyc z wiekiem :)
0
Irlandia awansuje :D
7
takie niespodzianki to dla mnie truskawka na torcie :D
1
a dzięki powaliło mi się :D
17
Aaauuu,aaauuuu Islandia jedzie na mundial
Kraj nawet nie pół miliona Ludności ogrywa Turcję,Ukrainę,Holandię i Chorwację w grupię
Nie mam pytań :o SZACUN !!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
no Irlandię Liczyłem,Druga Polska :D za kapitalne zachowanie na EURO 2012 szacun na zawsze :D