0

Wisła-Jaga do przerwy 0-0
strzałów =1,całe szczęście chociaż celny :D

0

po golu dla lille kibice zbiegliz trybuny pod barierki by cieszyć się z gola,tyle że barierki nie wytrzymały i spadli na boisko,rannych koło 30osob podobno

1

a ja właśnie liczę na powrót Wielkiego United na swoje miejsce na szczycie ;)

0

o jezu co tam się znowu dzieje w tym amiens...

1

no kolejny hit angli i znow pachnie 0-0,serio wole ekstraklase :)

0

o ciekawe,też ostatnio byłem tego ciekaw :)

2

no racja :) heh pamiętam jak podbeskidzie wyciągło gościa z okręgowki do ekstraklaasy,reporterka pyta jak przeskok poziomu czuć,a on że w ogóle się to nie różni,może trochę więcej kluby taktycznie grają :)

1

lol ta 1 liga jest lepsza od ekstraklasy ,oglądam sobie głogów vs Opole i fajnie obie drużyny grają,nie kopią się po czołach jak większość ekstraklasy więc nie dziwi mnie już lider z zabrza :D

Hahah jaka haja w głogowie

5

no i United liderem,pewnie city dostanie lub remis i robi się bardzo ładnie,a i wygrana West Hamu cieszy. Go United po tytuł :)

3

mam nadzieję że w końcu te P$G się zatnie i będą szejki płakać

0

ktoś musi pilnować porządku :D

4

o kurdę,prawie jak wygrana w totka,gratulację :D

0

dobrze Arkowcu ,przepraszam :)

0

o jezu sympatia to masakra jak kasę tylko ciągli od użytkowników :D

0

niby tak ale ziomek po studiach,łeb na karku ma jednak pol rodziny miał już w anglii także pewnie lepiej było mu wyjechać :) nie zapomne znajomego brata który wyjechał całą rodziną,był mega fachurą,także w anglii była dla niego bieda dlatego przeniosł się z swoją firmą do francji,no to dopiero masakra

0

jasne każdy,ale sory moim zdaniem znależć tam można tylko..noo każdy wie o co chodzi,mówie o portalu Fotka...troszke lepszy Badoo :D

0

Za Lechem przemierzamy cały świat ! :)

0

jak to powiedziałem ziomkowi,niech sprowadzi rodzine całą,i nie da się tym terorystą zastraszyć,to najważniejsze w dzisiejszej europie,mam nadzieję że on lub ja go odwiedzę za jakiś czas :)

2

nie wiem jak wy ale ja trochę wypiłem,dziś pożegnałem się z przyjacielem,który w niedziele rusza do Anglii tym razem raczej na stałe,eh coraz więcej ludzi ucieka z tej Polski i to jest smutne ale na prawdę skoro tam zarabia się w dwa tygodnie naszą miesięczną pensje to jest śmiech na sali

0

Arka to dla nas honor i sprawa !!!
ale co ten z cracovii trafił to jest mistrz :D

każdy to powie,Cracovia rządzi w Krakowie !!!

2

hahah czekam na to :D

0

tak lech i legia maja skład ala kupa,żeby ich beniaminek jechał z zabrza

1

budyń czekoladowy przekladany herbatnikami z waniliowym mega :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

gargamel ładnie tam ora,nawet wardęge XD

0

wieczorami ,jak w sejmie :D

0

Pod celą, pod celą
poezje się mielą,
gdzie Rawicz, gdzie Wronki,
poezji tam pąki.

2

ta i słuchania na tych swoich głośniczkach popków i innych śmiesznych rapów z pod ziemi xd

1

Miło,ale nie dzięki,zbieram bilety tylko na mecze na których byłem :P

17

nie najbardziej drażnią moherowe berety chodzące jak żółwie całą szerokością w miejscu gdzie się ich nie da wyminąć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?