Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
borussia tylko zwyciestwo
0
ostatni raz postawiłem na borussie,i przeciw Realowi,zebyście niemieckie słabiaki z grupy nie wyszli
0
ide obstawić że real wygra LM,rok temu po grupie mimo mega przewagi Leo byłem pewny krola strzelców pieknego,żałowałem że nie stawiłem bo kurs był bajeczny
0
można wyłączyć i podrzeć kupon,Moje 2zł ! :D
1
no i kupon pojdzie w cholere przez drukowanie wynikow ....
1
nie wierze ramos...
0
Łukasz mistrzu :D
1
oby tak dalej Real,wyjść z połowy nie umią,te podania jak w ekstraklasie xDD
0
no właśnie to czytałem troche śmieszne,bez sensu taki mecz,rozjedziemy ich,oni w ogole nie będą zgrani bo jak mają być,już wolę grać z jakąś Norwegią itp
2
XDD nie serio,te nowe milionery kompletnie mi się nie podobają,ostatnio zaczałem oglądać the Brain,ale to na YT także moge kiedy chce obejrzeć :D
0
no wyrównany mecz,chojniczanka znów walczy o awans a termalica o utrzymanie :D
2
Tym czasem Chrobry Głogów wyrzuca kolejny klub z ekstraklasy z pucharu Polski-Piast,następny rywal to Arka :)
Areczka coraz Bliżej obrony trofeum
6
no no ławke to teraz Real ma kapitalną XDDD czekam dziś na okienko Yarmolenki :)
0
a weź nie gadaj,ja mam często jak mowie a trudno i tak by ne weszło,to wchodzi xDDD
0
i tak nikogo nie kupią także nie ma co mówić :P
2
haha jak zawsze xD o kurde z tymi remisami to pojechał kolega :D United najbardziej pewny z nich moim zdaniem :D
2
borussia-dortmund ciężko będzie XD...borussie,chyba ze real trafi na 0-1 to przełączyć :D
0
zrobił potrójne salto z telemarkiem xDD masakra
0
2-wygrana gościa,1x wygrana lub remis gospodarza,powyżej bramki to po prostu powyżej goli na mecz :P
1
ktoś widział już najnowszy odcinek?
Ostatnia sytuacja masakra,o dziwo,gość podobno przeżył
0
ja na odwrót,BVB,Monaco,Chelsea, no i Bayern :D
1
http://www.theisozone.com/downloads/pc/windows-games/page-7/ może tu,kilka gierek z tej strony ściągłem i działały bez zarzutu
0
no w gimbazie majac 15/16 lat to było to kiedy znalazło się sklep gdzie na legalu można było kupić picie :D oj się wtedy działo grubo xdd
0
haha to fakt,jeden plus takiej pogody :D
27
chyba od 10 lat nie widziałem tyle grzybów w lesie,ludzie ledwo wychodzili z wiadrami(mówie to dla mnie nic nie zostanie,a jednak :D)
no masakra aż żal było wracać do domu,nic tylko chodzić na kolanach i zbierać :D
0
eh wczesniej karnego nie widzial...no Arsenal walczy o miejsce w Lidze Europy :D
6
Jak on tego nie dobił....lol i tak karny powinien być :D
9
coś czuje że dziś Krycha dobije Arsenal :D to było by piękne
0
Probierz trzyma forme :D
1
nie wejdzie,Postawiłem na chelsea :D Bayern stawiam że rozniesie w pył ten cyrk :)