0

borussia tylko zwyciestwo

0

ostatni raz postawiłem na borussie,i przeciw Realowi,zebyście niemieckie słabiaki z grupy nie wyszli

0

ide obstawić że real wygra LM,rok temu po grupie mimo mega przewagi Leo byłem pewny krola strzelców pieknego,żałowałem że nie stawiłem bo kurs był bajeczny

0

można wyłączyć i podrzeć kupon,Moje 2zł ! :D

1

no i kupon pojdzie w cholere przez drukowanie wynikow ....

1

nie wierze ramos...

0

Łukasz mistrzu :D

1

oby tak dalej Real,wyjść z połowy nie umią,te podania jak w ekstraklasie xDD

0

no właśnie to czytałem troche śmieszne,bez sensu taki mecz,rozjedziemy ich,oni w ogole nie będą zgrani bo jak mają być,już wolę grać z jakąś Norwegią itp

2

XDD nie serio,te nowe milionery kompletnie mi się nie podobają,ostatnio zaczałem oglądać the Brain,ale to na YT także moge kiedy chce obejrzeć :D

0

no wyrównany mecz,chojniczanka znów walczy o awans a termalica o utrzymanie :D

2

Tym czasem Chrobry Głogów wyrzuca kolejny klub z ekstraklasy z pucharu Polski-Piast,następny rywal to Arka :)

Areczka coraz Bliżej obrony trofeum

6

no no ławke to teraz Real ma kapitalną XDDD czekam dziś na okienko Yarmolenki :)

0

a weź nie gadaj,ja mam często jak mowie a trudno i tak by ne weszło,to wchodzi xDDD

0

i tak nikogo nie kupią także nie ma co mówić :P

2

haha jak zawsze xD o kurde z tymi remisami to pojechał kolega :D United najbardziej pewny z nich moim zdaniem :D

2

borussia-dortmund ciężko będzie XD...borussie,chyba ze real trafi na 0-1 to przełączyć :D

0

zrobił potrójne salto z telemarkiem xDD masakra

0

2-wygrana gościa,1x wygrana lub remis gospodarza,powyżej bramki to po prostu powyżej goli na mecz :P

1

ktoś widział już najnowszy odcinek?
Ostatnia sytuacja masakra,o dziwo,gość podobno przeżył

0

ja na odwrót,BVB,Monaco,Chelsea, no i Bayern :D

1

http://www.theisozone.com/downloads/pc/windows-games/page-7/ może tu,kilka gierek z tej strony ściągłem i działały bez zarzutu

0

no w gimbazie majac 15/16 lat to było to kiedy znalazło się sklep gdzie na legalu można było kupić picie :D oj się wtedy działo grubo xdd

0

haha to fakt,jeden plus takiej pogody :D

27

chyba od 10 lat nie widziałem tyle grzybów w lesie,ludzie ledwo wychodzili z wiadrami(mówie to dla mnie nic nie zostanie,a jednak :D)
no masakra aż żal było wracać do domu,nic tylko chodzić na kolanach i zbierać :D

0

eh wczesniej karnego nie widzial...no Arsenal walczy o miejsce w Lidze Europy :D

6

Jak on tego nie dobił....lol i tak karny powinien być :D

9

coś czuje że dziś Krycha dobije Arsenal :D to było by piękne

0

Probierz trzyma forme :D

1

nie wejdzie,Postawiłem na chelsea :D Bayern stawiam że rozniesie w pył ten cyrk :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?