0

Drewno !! :D

0

za darmo to by był ciekawy ruch,ogolnie gość mi się podoba w kilku meczach naprawdę pokazał spory potencjał

0

oni te spalone to losowo pokazują xDD to się nazywa sędziowanie

0

albo w końcu dać szanse jako zmienika Sampera lub kupić kogoś młodego

34

Hit ekstraklasy katalońskiej XD

1

dzięki za pyrzpomnienie że tej kolejki nie obstawiłem...lol xD

0

no dziś to mamy skuteczność niezłą XDD

0

albo vidal albo samobój,Luis nie dotknał piłki :D

0

ahahaha co Vidal pojechał Xd

2

no nic,jeszcze 3 mecze,po drodze w LM i zaczynamy prawdziwe egzaminy w La liga z Atletico to będzie pokaz na czym stoimy

0

ależ rwana ta gra póki co ,ciężko się to ogląda xd,byle była wygrana :D

0

hahah gol jak kiedyś United z Bayernem :D

0

Suarez to w tym sezonie podań nie ma,każde praktycznie nie celne

0

Ter Stegen co on nas ratuje w tym sezonie

0

faul na złamanie nogi ale co tam,po co kartki wyciągać ...

1

on chyba wszystkie hymny śpiewa :D

2

już mi się podoba ten klubik,oby się utrzymali w lidze,Vamos Katalonia,Vamos Barca

0

niestety mi też,myślałem że od nich się nie odchodzi xD

0

co ta malaga ...

0

jeju załamałeś mnie xd,ten typ gra w Gironie lol,często z nami ma mecze życia,oby dziś tak nie było :D

0

miał gość słabą skuteczność ale robił Lewemu robotę,eh szkoda gościa,bo kto go w kadrze zastąpi,Teo,Wilczek? ten sam czas i znów taka kontuzja to będzie dramat i koniec poważnej kariery...

0

a LISY walczą dalej :D

0

koniec Napoli,Baskowie znow trafiąją,chyba można gratulować powoli xd

0

chyba go już wyprzedza

0

Ale ta Borussia ma luz,masakra i to z nie najgorszą imienniczką a tak ich jadą,oby trzymali taką formę chociaż na grupę LM :D

0

chyba nie jest gotowy na gre co 3 dni od poczatku,może dlatego ławka,ale fakt jeśli nie będzie dostawał tyle szans co ostatnio pewnie rok max dwa i odejdzie i znowu gdzieś będzie czarował

0

gol haha 2-3

0

ale oni są porąbani,te ich rządy niech się wytłuką a nie wciągać w to ludzi których wojna pochłonie,szkoda,że Ludzkość jest tak głupia i się sami pozabijają niszcząc tą piękną planete

1

Paulinho,zaskoczenie,brak Denisa wielkie zaskoczenie,Vidal kolejna szansa żeby pokazać że może jednak jest coś wart,cieszy brak amatora Pique

0

gol do szatni a więc horror dla Liverpoolu w drugiej połowie,eh marzy mi się walka United z Liverpoolem o Mistrza,ale niestety to Manchestery i Chelsea tylko stać na taką walke do końca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?