Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drewno !! :D
0
za darmo to by był ciekawy ruch,ogolnie gość mi się podoba w kilku meczach naprawdę pokazał spory potencjał
0
oni te spalone to losowo pokazują xDD to się nazywa sędziowanie
0
albo w końcu dać szanse jako zmienika Sampera lub kupić kogoś młodego
34
Hit ekstraklasy katalońskiej XD
1
dzięki za pyrzpomnienie że tej kolejki nie obstawiłem...lol xD
0
no dziś to mamy skuteczność niezłą XDD
0
albo vidal albo samobój,Luis nie dotknał piłki :D
0
ahahaha co Vidal pojechał Xd
2
no nic,jeszcze 3 mecze,po drodze w LM i zaczynamy prawdziwe egzaminy w La liga z Atletico to będzie pokaz na czym stoimy
0
ależ rwana ta gra póki co ,ciężko się to ogląda xd,byle była wygrana :D
0
hahah gol jak kiedyś United z Bayernem :D
0
Suarez to w tym sezonie podań nie ma,każde praktycznie nie celne
0
Ter Stegen co on nas ratuje w tym sezonie
0
faul na złamanie nogi ale co tam,po co kartki wyciągać ...
1
on chyba wszystkie hymny śpiewa :D
2
już mi się podoba ten klubik,oby się utrzymali w lidze,Vamos Katalonia,Vamos Barca
0
niestety mi też,myślałem że od nich się nie odchodzi xD
0
co ta malaga ...
0
jeju załamałeś mnie xd,ten typ gra w Gironie lol,często z nami ma mecze życia,oby dziś tak nie było :D
0
miał gość słabą skuteczność ale robił Lewemu robotę,eh szkoda gościa,bo kto go w kadrze zastąpi,Teo,Wilczek? ten sam czas i znów taka kontuzja to będzie dramat i koniec poważnej kariery...
0
a LISY walczą dalej :D
0
koniec Napoli,Baskowie znow trafiąją,chyba można gratulować powoli xd
0
chyba go już wyprzedza
0
Ale ta Borussia ma luz,masakra i to z nie najgorszą imienniczką a tak ich jadą,oby trzymali taką formę chociaż na grupę LM :D
0
chyba nie jest gotowy na gre co 3 dni od poczatku,może dlatego ławka,ale fakt jeśli nie będzie dostawał tyle szans co ostatnio pewnie rok max dwa i odejdzie i znowu gdzieś będzie czarował
0
gol haha 2-3
0
ale oni są porąbani,te ich rządy niech się wytłuką a nie wciągać w to ludzi których wojna pochłonie,szkoda,że Ludzkość jest tak głupia i się sami pozabijają niszcząc tą piękną planete
1
Paulinho,zaskoczenie,brak Denisa wielkie zaskoczenie,Vidal kolejna szansa żeby pokazać że może jednak jest coś wart,cieszy brak amatora Pique
0
gol do szatni a więc horror dla Liverpoolu w drugiej połowie,eh marzy mi się walka United z Liverpoolem o Mistrza,ale niestety to Manchestery i Chelsea tylko stać na taką walke do końca