0

Trałka ! KOLEJORZ !!!

0

no zaczyna się kabaret Polskich sędziów,sędzia nie dyktuje karnego za ewidentne zagranie ręką gracza Korony,a kartek to gość chyba zapomniał w szatni

0

Szkoda troche Lubina,ale Arka się odradza i ładnie,teraz czas na Lecha :D

0

niech zwija kebaby i do Turcji

0

albo familiade,tam często jest śmiech z odpowiedzi no i sucharów :D

0

Lech spokojnie,Arka ciężko,Lubin mocny,zależy od skuteczności świerczoka dużo :)

2

Lech u siebie to jest całkiem inna drużyna,pytanie czy będą skuteczni tylko pozostaje

0

Leszek i Lubin dziś,do tego Hokej na Katowice i Polonie,będą sensacje :D
5 bym dorzucił Hanover

1

oni są zabawni z tymi sankcjami...a Kim dalej testuje rakiety,tylko modlić się żeby któraś w końcu nie trafiła bo się zacznie armagedon

0

o kurcze,kozak :D brawo

2

eh Kim zaczyna przedstawienie...niech sie jankesi i ruskie jeszcze wplontają w afere i będzie taki bigos że świat tego nie posprząta

0

obrońca który jak już gra trafia gola xD niezły gość jest

0

jeśli dałeś na nich to ciężko powiedzieć,póki co dostają do przerwy ale przeważają,pewnie znów będzie dramatyczna końcówka :D

0

Brawo Arsenal jeszcze 3 gole i będzie git :D

3

byle nie odchodził za jakieś 3mln

0

pada koło 20tys ich pojechało no ładnie XD

2

zawsze jak tu są pewni straty Realu to oni gładko wygrywają :D

0

no i Ruch znów się popisał traci gola na remis w 95min,
przynajmniej nie przegrali derbów

0

no chciałbym na taki mundial pojechać ale z cenami trochę pojechali dla gości,jeszcze wizę trzeba by załatwić

0

Legie i górnik

0

Lyon,Young Boys , Bilbao a zawsze cieszą mnie niespodzianki taka jak 12 lat temu CSKA

0

Budapeszt,Wrocław,Barcelona :D

1

Sporo meczy,ciężko powiedzieć ale w Lidze Europy często są niespodzianki w grupie :)

2

w zime to tylko z brazylijskiej ligi przychodzą,kiedy Barca czy Real zrobili większy transfer zimą ? a wy dalej z tym Cou :D

0

Brawo Ty :D !

2

zdziwisz sie jak będzie mecz celticu z Bayernem :D

0

haha :D Goetze kurde dawno gościa w futbolu nie widziałem :D

0

Haha pięknie Szachtar ;)

0

no Napoli póki co dno,oby tak dalej,szkoda że Zieliński zawalił gola ale bywa :D

1

to co gość zrobił na Olimpiadzie,Komentator,jak i ja chyba płakaliśmy z szczęścia po jego wyczynie :D



"ugaśił ten olimpijski płomień nadziei rywali"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?