Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trałka ! KOLEJORZ !!!
0
no zaczyna się kabaret Polskich sędziów,sędzia nie dyktuje karnego za ewidentne zagranie ręką gracza Korony,a kartek to gość chyba zapomniał w szatni
0
Szkoda troche Lubina,ale Arka się odradza i ładnie,teraz czas na Lecha :D
0
niech zwija kebaby i do Turcji
0
albo familiade,tam często jest śmiech z odpowiedzi no i sucharów :D
0
Lech spokojnie,Arka ciężko,Lubin mocny,zależy od skuteczności świerczoka dużo :)
2
Lech u siebie to jest całkiem inna drużyna,pytanie czy będą skuteczni tylko pozostaje
0
Leszek i Lubin dziś,do tego Hokej na Katowice i Polonie,będą sensacje :D
5 bym dorzucił Hanover
1
oni są zabawni z tymi sankcjami...a Kim dalej testuje rakiety,tylko modlić się żeby któraś w końcu nie trafiła bo się zacznie armagedon
0
o kurcze,kozak :D brawo
2
eh Kim zaczyna przedstawienie...niech sie jankesi i ruskie jeszcze wplontają w afere i będzie taki bigos że świat tego nie posprząta
0
obrońca który jak już gra trafia gola xD niezły gość jest
0
jeśli dałeś na nich to ciężko powiedzieć,póki co dostają do przerwy ale przeważają,pewnie znów będzie dramatyczna końcówka :D
0
Brawo Arsenal jeszcze 3 gole i będzie git :D
3
byle nie odchodził za jakieś 3mln
0
pada koło 20tys ich pojechało no ładnie XD
2
zawsze jak tu są pewni straty Realu to oni gładko wygrywają :D
0
no i Ruch znów się popisał traci gola na remis w 95min,
przynajmniej nie przegrali derbów
0
no chciałbym na taki mundial pojechać ale z cenami trochę pojechali dla gości,jeszcze wizę trzeba by załatwić
0
Legie i górnik
0
Lyon,Young Boys , Bilbao a zawsze cieszą mnie niespodzianki taka jak 12 lat temu CSKA
0
Budapeszt,Wrocław,Barcelona :D
1
Sporo meczy,ciężko powiedzieć ale w Lidze Europy często są niespodzianki w grupie :)
2
w zime to tylko z brazylijskiej ligi przychodzą,kiedy Barca czy Real zrobili większy transfer zimą ? a wy dalej z tym Cou :D
0
Brawo Ty :D !
2
zdziwisz sie jak będzie mecz celticu z Bayernem :D
0
haha :D Goetze kurde dawno gościa w futbolu nie widziałem :D
0
Haha pięknie Szachtar ;)
0
no Napoli póki co dno,oby tak dalej,szkoda że Zieliński zawalił gola ale bywa :D
1
to co gość zrobił na Olimpiadzie,Komentator,jak i ja chyba płakaliśmy z szczęścia po jego wyczynie :D
"ugaśił ten olimpijski płomień nadziei rywali"