0

a wiesz sam nie wiem,niby ok ,tyle że ja troche się boje o tą obrone(Pique),a Sporting to ile miał okazji z Pireusem to głowa mała,tak wie my to nie grecy :)

0

stara gwardia : Terminator 2,skazani na shawshank(jakoś tak :) ),zielona mila,czas surferów,chłopaki nie płaczą. żeby wybrać ten najlepszy no ciężko :D

0

ja ryzykuje,obstawiam BvB,Bayern I Chelsea plus Monaco :D

0

zasmucę cię,chelsea musi wygrać :D

0

chciałem na nią dać ale kurczę jednak się boje :D,niby fajnie grają,no ale ostatnio ich sędzia nieźle przekręcił i mogli się załamać xD

0

nie grają, no i to definitywny koniec marzeń Polski w LM,skoro wątpie żeby teraz byli rozstawieni,bo połowe mniej drużyn wchodzi z eliminacji :D

0

na Tureckim terenie Lipsk nie da rady,stawiałbym wygraną turków

64

myślę ze koło 3 paprykarzy :D

0

PUK dosaniesz w salonie sieci

0

BvB,Monaco pewniaczki :D

35

nigdy w życiu,ja mu życze jak najgorszej kariery po tym co teraz odwala, niech skończy jak Depay który w United miał być nowym "C.Ronaldo"

1

Motor 3 liga i co roku o włos o 2 ligę xd ale stadion maja piękny

0

wczoraj ktoś odpowiedział oryginalnie pamiętam na to pytanie :D....ja bym skoczył z dachu zawsze jakaś adrenalina :D

0

e tam nie ważne która liga ważne że jest komu kibicować ;)

1

wiadomo ja swiętowałem awanse z klubem od 3 do 1ligi i powrót do ekstraklasy po 21 latach,niestety teraz klub upadł i jedynie co zostało to chodzenie na 4 ligę i wspieranie sztam w ekstraklasiei 1 lidze

0

poczekajcie z tym,po co kupowałem bilety na lecha :D

1

heh przyznam że zaczałem im tak bardziej kibicować po obejrzeniu Hooligansa :D

2

West ham ,Manchester United, arka i lech,Lyon za Juninho i jego kapitalne wolne :D

1

na plarzy na plarzy :D

13

Atletico Chelsea nie taki super,obstawiam kopanine na maxa xd

0

na mecz np Legia sherif przyjście w szaliku Lecha by nie przeszło :D

3

lepiej nie będę pisać,ale typowo jak dla byłych graczyodchodzących do stolicy,za tydzień pewnie podobnie Hamalainen zostanie przywitany :D

0

zresztą kibice ładnie go tam przywitali :D

0

brac goretzke za free,ale pewnie go sprzatnie Bayern,oni mają kapitalną taktykę,transfery za darmo pół roku wcześniej

0

haha właśnie,tylko że on kupił za 800zł,także troszke drogo jak za flache :D

3

Jaga Jaga Jaga....No i za tydzień w Poznianiu Legia na kolanach,Bardzo o to proszę :)

1

Jaga ale urwał tak !!!

0

typowe dla biedniejszych klubów

0

Co ta jaga zrobiła teraz .jezu

1

uwierz mi da się wygrać na polskiej lidze,a przy większym szczęściu to kokosy obstawiajac 1,2 ligę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?