Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a wiesz sam nie wiem,niby ok ,tyle że ja troche się boje o tą obrone(Pique),a Sporting to ile miał okazji z Pireusem to głowa mała,tak wie my to nie grecy :)
0
stara gwardia : Terminator 2,skazani na shawshank(jakoś tak :) ),zielona mila,czas surferów,chłopaki nie płaczą. żeby wybrać ten najlepszy no ciężko :D
0
ja ryzykuje,obstawiam BvB,Bayern I Chelsea plus Monaco :D
0
zasmucę cię,chelsea musi wygrać :D
0
chciałem na nią dać ale kurczę jednak się boje :D,niby fajnie grają,no ale ostatnio ich sędzia nieźle przekręcił i mogli się załamać xD
0
nie grają, no i to definitywny koniec marzeń Polski w LM,skoro wątpie żeby teraz byli rozstawieni,bo połowe mniej drużyn wchodzi z eliminacji :D
0
na Tureckim terenie Lipsk nie da rady,stawiałbym wygraną turków
64
myślę ze koło 3 paprykarzy :D
0
PUK dosaniesz w salonie sieci
0
BvB,Monaco pewniaczki :D
35
nigdy w życiu,ja mu życze jak najgorszej kariery po tym co teraz odwala, niech skończy jak Depay który w United miał być nowym "C.Ronaldo"
1
Motor 3 liga i co roku o włos o 2 ligę xd ale stadion maja piękny
0
wczoraj ktoś odpowiedział oryginalnie pamiętam na to pytanie :D....ja bym skoczył z dachu zawsze jakaś adrenalina :D
0
e tam nie ważne która liga ważne że jest komu kibicować ;)
1
wiadomo ja swiętowałem awanse z klubem od 3 do 1ligi i powrót do ekstraklasy po 21 latach,niestety teraz klub upadł i jedynie co zostało to chodzenie na 4 ligę i wspieranie sztam w ekstraklasiei 1 lidze
0
poczekajcie z tym,po co kupowałem bilety na lecha :D
1
heh przyznam że zaczałem im tak bardziej kibicować po obejrzeniu Hooligansa :D
2
West ham ,Manchester United, arka i lech,Lyon za Juninho i jego kapitalne wolne :D
1
na plarzy na plarzy :D
13
Atletico Chelsea nie taki super,obstawiam kopanine na maxa xd
0
na mecz np Legia sherif przyjście w szaliku Lecha by nie przeszło :D
3
lepiej nie będę pisać,ale typowo jak dla byłych graczyodchodzących do stolicy,za tydzień pewnie podobnie Hamalainen zostanie przywitany :D
0
zresztą kibice ładnie go tam przywitali :D
0
brac goretzke za free,ale pewnie go sprzatnie Bayern,oni mają kapitalną taktykę,transfery za darmo pół roku wcześniej
0
haha właśnie,tylko że on kupił za 800zł,także troszke drogo jak za flache :D
3
Jaga Jaga Jaga....No i za tydzień w Poznianiu Legia na kolanach,Bardzo o to proszę :)
1
Jaga ale urwał tak !!!
0
typowe dla biedniejszych klubów
0
Co ta jaga zrobiła teraz .jezu
1
uwierz mi da się wygrać na polskiej lidze,a przy większym szczęściu to kokosy obstawiajac 1,2 ligę