Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
miała 2 okazje,ale większej kopaniny na szczycie nie widziałem..ja Mam nadzieję że Jaga w końcu zacznie mnie prostych błędów popełniać,wejdzie Sheridan i wyjaśni Pazdana :D
0
to jakie proste podania Jaga psuje to jest dramat,nie dziwie sie że Legia grająca taką padakę i tak ma blisko do lidera skoro chyba najlepiej póki co Lubin i Gornik gra w tej lidze...
0
eh kluby z stolicy,ręką mogą grać a co tam gramy dalej
2
ładnie Lubin,teraz Jaga do boju !
0
haha dobre było o asystentach nawałki" oni są niewydolni, niewidomi " :D
1
haha nie no Hajto to jest mistrz XDD muszę wrocic do oglądania Cafe Futbol :D
0
nie znam sie ale u znajomego w sklepie jest mowione ze jesli sprzedadza fife przed premiera sklep dostanie pół miliona zł kary
1
też o nim pomyślałem,tylko szkoda że nie gra prawie w ogole...może spróbować Świerczoka,w Lubinie całkiem niezły napadzior z epizodem w bundeslidzie
16
tyle z 1 napastnikiem my się kopiemy po czole bo Lewy jest za bardzo pilnowany,Musi spróbować moim zdaniem z Teo lub innym drugim napastnikiem bo będzie źle
1
prawie zawału dostałem jak to zobaczyłem xd tylko nie ta gwiazdeczka
4
troszke niżej masz na październik :D
1
według flashscore gość nie wszedł z ławki,ale i tak bramke trafił dla Sampdorii,no nieźle :D
0
no też myślałem nad Benficą i Celticiem ale kurczę za duże ryzyko :D
0
jak tam wasze kuponiki,ja postanowiłem puścić jak zwykle na styk LM :
Monaco,Chelsea,Bayern i BvB symbolicznie :)
kto nie ryzykuje nie pije szampana xDD
2
no i masz,całą 4 ligę odwołali przez te deszcze... ;/
2
o pierwszy gość który dobrze gada ! szkoda że tam coś u was probierz słabo póki co,ale tak oprawy i doping to jest piękne w Polskiej Piłce :)
0
oj to akurat ciężko,Jaga u siebie jest mocna ale jak skuteczność im wyjdzie tak jak z Piastem może być nie za dobrze. obstaw może Pogoń Ruch lepiej,pewniaczek :)
0
czuje od tygodnia że Legia nie wygra
0
tak mówią :D,tak to jest jak któraś drużyna już nie nadąża za walką o mistrza,jeszcze nie długo będzie Legia-Górnik xD
0
o dziwo jeszcze bilety są tyle że na kocioł Lecha :D
2
Wiem że mało kto lubi Polską piłke,a ja się cieszę że mam bilet na Polskie "EL Classico".szkoda że Lech gra taką padake ,ale wierzę że uda się wygrać przy takiej frekwencji .
0
0
ogolnie cała trójka stabilnie,Leo był osobiście kryty więc fajerwerków nie było :) pique nie grał
1
a potem co,malediwy :D
0
Oczy bolą,ale dotrwałem do końca,ważne punkty i jedziemy dalej,teraz ciekawy mecz w Lizbonie,czuję że będzie mega ofensywny :)
no i wisła przegrała,miły dzień :D
16
haha gomes podaje do Leo a ten od razu głową pokiwał jak zobaczył te podanie xD
1
a ci co światełko do nieba XD?
5
haha sergio myślał że znow przeciw nam faul z niczego :D
5
denis czeka 6 min na zmiane,po czym jeszcze Andre szybciej wchodzi xDDD
0
gościu oby to było to przełamanie,te detale :D