Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a chciałem w przerwie mówić że dostanie czerwoną,ale ze tak szybko za takie coś XD
0
hahah ręką xD Maradona :D
19
hahah chiniole się cieszą xDDDDDDDDDD
0
Hahahah wzmocnienie,dobrze niech schodzi xDDDD
1
Ci się dzisiaj skapli że Suarez gra na lewej,mega xD
2
Paulinho lepsza forma napastnika niż Suarez :D
2
Złota piłka pewna :D
0
Odidja nas pociśnie,ale się boję,choć Pique pewnie kilka razy pokręci xD
0
miejsca VIP XD ?
0
ile będzie,coś może ponad 50tys chyba xd
1
dokładnie,póżniej data na opakowaniu ma 3 lata xd no ale żeby jeść tak na prawdę zdrowo trzeba by dziennie wydać niezły hajs albo założyć własną gospodę :)
0
Murawa idealnie podlana
Xavi lubi to :)
1
i ta dzisiejsza Chemia w produktach spożywczych,mniam :) nic tylko łapać alergie,choroby
0
Bo Lewy...już ciekawszy mecz CSKA Basel
7
dzisiaj,przed Tv wszyscy podobno :D
0
dziś tylko remis :) ale i tak Roma wyjdzie
0
wow spore hendicapy xd ,trochę ryzyko...Teo coś może trafić
3
Douglas i Grimaldo = Miazga ! :D
0
to znaczy że Qarabach by walczył o mistrza Hiszpanii :D
1
poczekaj na Chelsea albo Juve jeszcze dziś bo to pewniaczki :)
0
Muszą wygrać z Romą,no chyba że dziś lub za dwa tygodnie Roma wygra to może być już za późno :D
Ah Kocham te niespodzianki :D
0
Brawo Azerowie :D
0
no właśnie,chyba po to one są żeby w upał fajnie sobie posiedzieć w plenerze,już widzę jak wszyscy będą po bramach pić jak za bajtla przez tą ustawę...
Paragony to już grubo widzę,chcą wiedzieć ile kasy i na co wydajemy,co jeszcze ?
5
haha jak dla mnie chore ustawy
0
haha co ten bramkarz XDD
0
czyli pewne info,koło 60min Rakitić,
później Gomes,
może Denis za Gerarda
1
nie rozumiem po co go sciagneli w ogole,żeby mu tylko karierę zniszczyć chyba,mógł dalej fajnie grać w Villarreal
0
a idz Ja to zawsze mam pecha xD
0
jak dla mnie słabo,znowu Pique,Roberto na prawej to już jest norma...
0
ten Ndlovu mega kot :D dlaczego uczy się od krula z Madrytu skoro tak fajnie grał ; /