0

a chciałem w przerwie mówić że dostanie czerwoną,ale ze tak szybko za takie coś XD

0

hahah ręką xD Maradona :D

19

hahah chiniole się cieszą xDDDDDDDDDD

0

Hahahah wzmocnienie,dobrze niech schodzi xDDDD

1

Ci się dzisiaj skapli że Suarez gra na lewej,mega xD

2

Paulinho lepsza forma napastnika niż Suarez :D

2

Złota piłka pewna :D

0

Odidja nas pociśnie,ale się boję,choć Pique pewnie kilka razy pokręci xD

0

miejsca VIP XD ?

0

ile będzie,coś może ponad 50tys chyba xd

1

dokładnie,póżniej data na opakowaniu ma 3 lata xd no ale żeby jeść tak na prawdę zdrowo trzeba by dziennie wydać niezły hajs albo założyć własną gospodę :)

0

Murawa idealnie podlana
Xavi lubi to :)

1

i ta dzisiejsza Chemia w produktach spożywczych,mniam :) nic tylko łapać alergie,choroby

0

Bo Lewy...już ciekawszy mecz CSKA Basel

7

dzisiaj,przed Tv wszyscy podobno :D

0

dziś tylko remis :) ale i tak Roma wyjdzie

0

wow spore hendicapy xd ,trochę ryzyko...Teo coś może trafić

3

Douglas i Grimaldo = Miazga ! :D

0

to znaczy że Qarabach by walczył o mistrza Hiszpanii :D

1

poczekaj na Chelsea albo Juve jeszcze dziś bo to pewniaczki :)

0

Muszą wygrać z Romą,no chyba że dziś lub za dwa tygodnie Roma wygra to może być już za późno :D
Ah Kocham te niespodzianki :D

0

Brawo Azerowie :D

0

no właśnie,chyba po to one są żeby w upał fajnie sobie posiedzieć w plenerze,już widzę jak wszyscy będą po bramach pić jak za bajtla przez tą ustawę...

Paragony to już grubo widzę,chcą wiedzieć ile kasy i na co wydajemy,co jeszcze ?

5

haha jak dla mnie chore ustawy

0

haha co ten bramkarz XDD

0

czyli pewne info,koło 60min Rakitić,
później Gomes,
może Denis za Gerarda

1

nie rozumiem po co go sciagneli w ogole,żeby mu tylko karierę zniszczyć chyba,mógł dalej fajnie grać w Villarreal

0

a idz Ja to zawsze mam pecha xD

0

jak dla mnie słabo,znowu Pique,Roberto na prawej to już jest norma...

0

ten Ndlovu mega kot :D dlaczego uczy się od krula z Madrytu skoro tak fajnie grał ; /

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?