Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Człowiek czeka do 23, trening otwarty przed walką Adamek vs Miller, a tu żadnej transmisji z tego :D
0
Co raz bardziej widzę podobieństwa straszne, oprócz paru rzeczy takich jak doganianie Glikiem jakiegoś Mbappe :D
1
Z każdym dniem co raz gorzej tak szczerze mówiąc :D
1
Powoli ten dobry reżyser strasznie upodabnia się do Vegi niestety :D
0
łe, to idę spać :D
0
Paczki za SB o 1? :D
2
Co to za Karolak? Bo chyba nie ten aktor? :D
0
Jest tu ktoś kto ogarnia naprawy PS4? Czyszczenie z kurzu, wymiana laserów itd? Priv.
1
Komentarz jak co roku, ogólnie fifa jest fajna tylko kurde czemu jak lecę sam na sam z bramkarzem spadają mi fpsy na ps4 :D
1
Czy na konsoli brata mogę zalogować się na moje konto w fifie? Nie ma tam żadnych ograniczeń? :D Chcę po prostu sprawdzić czy u niego na konsoli też fifa ma spadki fps jak u mnie grając online
0
Ale martwi mnie to, że z kolegami grając na kanapie też coś takiego się zdarzy
0
Tzn. wiesz ja gram ogólnie tylko online, najczęściej mam przycinkę jak wyjdę sam na sam, coś w tym stylu, grając czasami z kumplami też się zdarzy raz, dwa razy na mecz takie spadanie FPS
0
Pytanko techniczne, jeśli ze 2-3 razy spadną mi fpsy podczas meczu w Fifie, platforma PS4, może być to wina lasera? trzeba wyczyścić?
67
Siedzi jakiś Janek w pierwszym rzędzie z napisem konstytucja, powinni go wywalić na zbity pysk z hali :D
0
Mnie wkurza jedyne spadki fps na ps4, nie wiem czego to wina, że 2-3 razy na mecz tego doświadczam
0
Arias i Rafinha z Bayernu, można gorzej :D
0
Ja mam cały czas problem z formacją odpowiednią, nie wiem czy grać 4 4 2 czy 4 3 3 :D
0
Ja planuję Vidala i Kondogbię, PP Dembele a LP, i tu wlasnie mam problem bo na coutinho mnie nie stać :D
0
No i przede wszystkim w Division Rival są nagrody i to przyzwoite, lepsze niż za fut champions, chyba, że ktoś wbija jakieś elity :D
0
Przecież nie Musisz klikać podwójnie, wciśnięcie dwa razy włącza, raz klikasz i masz stary system
0
Ciekawe czy by pasował do klasycznej 4 4 2 z vidalem i dembele, proces po bokach :D
0
A takie pytanie z innej beki, nie masz czasami czegoś takiego, że podajesz sam na sam i Ci spadną fpsy?
0
ja chciałem mieć jednego byczka silnego, a rodrigo lepszy od williamsa :D
0
czyli jesteś jednym z tych którzy strasznie denerwują :D
0
W hiszpańskiej też zrobisz konkretny skład za 200k, w zależności czy wolisz grać skrzydłami, czy dwoma napastnikami, ja mam trochę problem bo mam skład hiszpański i gram 4 ŚP w środku a trochę w hiszpańskiej brakuje tej pozycji, ale za to Costa i Rodrigo w ataku robią robotę :D
28
Prawdopodobnie tak było, po co im było się męczyć? Zobacz jaki opór postawili tutaj a tam jak gładko.
0
Kurde, to jak ja obejrzę walkę Adamka? :D
0
Czy zna ktoś serwis internetowy DAZN US? Jest on dostępny w Polsce? Będzie tam walka Adamka, bo na razie żadna stacja u nas nie ma praw do tej walki, na stronie u nich jest napisane, że pierwszy miesiąc za free, korzystał ktoś z tego?
0
Czy ktoś z Was w fifie ma czasami spadki fps? Ja czasami zauważam jak wychodzę sam na sam, inne gry ok, platforma ps4
0
Zamiaruję zmienić formację na 4 4 2, albo 4 1 2 1 2 z samymi ŚP, myślałem Vidal i Kondogbia i jakieś skrzydła, a formacja z samymi SP to ciężko bo nie ma za bardzo wyboru w la lidze :D