0

Człowiek czeka do 23, trening otwarty przed walką Adamek vs Miller, a tu żadnej transmisji z tego :D

0

Co raz bardziej widzę podobieństwa straszne, oprócz paru rzeczy takich jak doganianie Glikiem jakiegoś Mbappe :D

1

Z każdym dniem co raz gorzej tak szczerze mówiąc :D

1

Powoli ten dobry reżyser strasznie upodabnia się do Vegi niestety :D

0

łe, to idę spać :D

0

Paczki za SB o 1? :D

2

Co to za Karolak? Bo chyba nie ten aktor? :D

0

Jest tu ktoś kto ogarnia naprawy PS4? Czyszczenie z kurzu, wymiana laserów itd? Priv.

1

Komentarz jak co roku, ogólnie fifa jest fajna tylko kurde czemu jak lecę sam na sam z bramkarzem spadają mi fpsy na ps4 :D

1

Czy na konsoli brata mogę zalogować się na moje konto w fifie? Nie ma tam żadnych ograniczeń? :D Chcę po prostu sprawdzić czy u niego na konsoli też fifa ma spadki fps jak u mnie grając online

0

Ale martwi mnie to, że z kolegami grając na kanapie też coś takiego się zdarzy

0

Tzn. wiesz ja gram ogólnie tylko online, najczęściej mam przycinkę jak wyjdę sam na sam, coś w tym stylu, grając czasami z kumplami też się zdarzy raz, dwa razy na mecz takie spadanie FPS

0

Pytanko techniczne, jeśli ze 2-3 razy spadną mi fpsy podczas meczu w Fifie, platforma PS4, może być to wina lasera? trzeba wyczyścić?

67

Siedzi jakiś Janek w pierwszym rzędzie z napisem konstytucja, powinni go wywalić na zbity pysk z hali :D

0

Mnie wkurza jedyne spadki fps na ps4, nie wiem czego to wina, że 2-3 razy na mecz tego doświadczam

0

Arias i Rafinha z Bayernu, można gorzej :D

0

Ja mam cały czas problem z formacją odpowiednią, nie wiem czy grać 4 4 2 czy 4 3 3 :D

0

Ja planuję Vidala i Kondogbię, PP Dembele a LP, i tu wlasnie mam problem bo na coutinho mnie nie stać :D

0

No i przede wszystkim w Division Rival są nagrody i to przyzwoite, lepsze niż za fut champions, chyba, że ktoś wbija jakieś elity :D

0

Przecież nie Musisz klikać podwójnie, wciśnięcie dwa razy włącza, raz klikasz i masz stary system

0

Ciekawe czy by pasował do klasycznej 4 4 2 z vidalem i dembele, proces po bokach :D

0

A takie pytanie z innej beki, nie masz czasami czegoś takiego, że podajesz sam na sam i Ci spadną fpsy?

0

ja chciałem mieć jednego byczka silnego, a rodrigo lepszy od williamsa :D

0

czyli jesteś jednym z tych którzy strasznie denerwują :D

0

W hiszpańskiej też zrobisz konkretny skład za 200k, w zależności czy wolisz grać skrzydłami, czy dwoma napastnikami, ja mam trochę problem bo mam skład hiszpański i gram 4 ŚP w środku a trochę w hiszpańskiej brakuje tej pozycji, ale za to Costa i Rodrigo w ataku robią robotę :D

28

Prawdopodobnie tak było, po co im było się męczyć? Zobacz jaki opór postawili tutaj a tam jak gładko.

0

Kurde, to jak ja obejrzę walkę Adamka? :D

0

Czy zna ktoś serwis internetowy DAZN US? Jest on dostępny w Polsce? Będzie tam walka Adamka, bo na razie żadna stacja u nas nie ma praw do tej walki, na stronie u nich jest napisane, że pierwszy miesiąc za free, korzystał ktoś z tego?

0

Czy ktoś z Was w fifie ma czasami spadki fps? Ja czasami zauważam jak wychodzę sam na sam, inne gry ok, platforma ps4

0

Zamiaruję zmienić formację na 4 4 2, albo 4 1 2 1 2 z samymi ŚP, myślałem Vidal i Kondogbia i jakieś skrzydła, a formacja z samymi SP to ciężko bo nie ma za bardzo wyboru w la lidze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?