0

Priw, chciałbym zobaczyć wygląd dorosłych psów właśnie żywionych tak "domowo" bez takich smakołyków drogich :D

0

Nie kupujesz żadnej takiej drogiej karmy?

0

Czy ma ktoś z użytkowników rasowego, dużego psa? Przykład owczarek kaukaski, niemiecki? Mam takie pytanie, wiadomo, że na początku jak jest szczeniak to trzeba karmy jakieś dobre ładować, typu bosch czy brit, a jak jest potem jak pies już jest dorosły? Można zmienić na karmę typu pedigree, która nie kosztuje już 200 zł za 20 kg? :D

3

dog de Bordeaux

0

Akurat takich jest sporo, i co z tego?

0

Ale żeś ze stroną wyjechał :D Za reklamowanie tego syfu to ban!

0

Podstawowa :D Jak ma coś wpaść to wpadnie :D

0

Jaki masz system?

0

To jest zrobione, ale nadal nic ;/

0

Pytanie do informatyków, mam dwa ekrany podpięte pod komputer, jeden to monitor, drugi telewizor. I teraz taki problem, że chciałbym mieć monitor jako główny, a jest odwrotnie. Jak wlączam kompa to przeważnie telewizor jest jeszcze wylączony i na monitorze muszę czekać aż pojawi mi się okno do wpisania hasła. Szukałem tego problemu w google, no chyba, że tak ma być, dodam, że monitor jest podpięty display portem a telewizor przewodem hdmi.

0

Obejrzyj sobie tablety od Huawei, poniżej 2k kozacki sprzęt kupisz.

0

11 września chyba

0

Mam nadzieję, że nadal będą robić Air Show w Radomiu, bo co jak co, ale Radom opanował te pokazy do perfekcji :D A tak się składa, że jestem z Radomia to mam na pokazy blisko, chodzę praktycznie zawsze jak są mimo, że większość się powtarza, ostatnimi czasy nawet nie siedzę do końca ale pooglądać warto :D

0

A kto wie czy to nie było ostatnie Air Show w Radomiu :D Jestem z Radomia i ponoć są plany na to lotnisko zastępcze dla Warszawy, ciekawe co wtedy z pokazami.

0

Haha, mi to samo, oba mecze ekstraklasy a Sociedad pokazało klasę, i jeszcze ta ich akcja 4 na 1, jak można bylo tego nie strzelić :/

1

Czyżby pierwszy kupon w tym sezonie wszedł? :O Wystarczy, że Sociedad wygra i za dwójeczkę 73 zł, szaleństwo :D

0

Smogu się najadłeś? :D

1

Czy mi się wydaje, czy w końcu nie ma tego idealnego kleju w każdym przyjęciu piłki? :D

0

To po co takie głupoty pisać? :D Potem ktoś zobaczy i będzie powtarzał :D

0

Oczywiście do Sosnowca też nic nie mam.

0

Pochwal się koleżko skąd jesteś, z jakiegoś Sosnowca?

1

Coś czuję, że pogoda popsuje show, a co do tematu, jestem z Radomia :D

0

Pytanko do graczy, chciałbym przetestować swój sprzęt i pograć w tą otwartą betę Battlefield 5, czy muszę sie do niej jakoś zapisywać? Czy po prostu ściągam tego 4 września, czy tam 6 z Origin?

0

Wincyj xd, Wincyj.

0

Zawsze może tych pieniedzy nie przyjąć:D

0

Promocyjna aktywacja pakietu jest możliwa do 31.07.

Znalazłem takie coś :D

0

Na stronie pilot.wp . pl masz darmową transmisję z Polsatu, legalna :D

0

Jesteś śmieszny jak palący się tramwaj.

0

No wlasnie coś nie idzie, a nie chcę nic na siłę :D

0

Mam pytanie co do monitora Philips 243S, mam niby funkcję PIVOT, obracanie ekranu pionowo, wie ktoś może jak to zrobić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?