Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Priw, chciałbym zobaczyć wygląd dorosłych psów właśnie żywionych tak "domowo" bez takich smakołyków drogich :D
0
Nie kupujesz żadnej takiej drogiej karmy?
0
Czy ma ktoś z użytkowników rasowego, dużego psa? Przykład owczarek kaukaski, niemiecki? Mam takie pytanie, wiadomo, że na początku jak jest szczeniak to trzeba karmy jakieś dobre ładować, typu bosch czy brit, a jak jest potem jak pies już jest dorosły? Można zmienić na karmę typu pedigree, która nie kosztuje już 200 zł za 20 kg? :D
3
dog de Bordeaux
0
Akurat takich jest sporo, i co z tego?
0
Ale żeś ze stroną wyjechał :D Za reklamowanie tego syfu to ban!
0
Podstawowa :D Jak ma coś wpaść to wpadnie :D
0
Jaki masz system?
0
To jest zrobione, ale nadal nic ;/
0
Pytanie do informatyków, mam dwa ekrany podpięte pod komputer, jeden to monitor, drugi telewizor. I teraz taki problem, że chciałbym mieć monitor jako główny, a jest odwrotnie. Jak wlączam kompa to przeważnie telewizor jest jeszcze wylączony i na monitorze muszę czekać aż pojawi mi się okno do wpisania hasła. Szukałem tego problemu w google, no chyba, że tak ma być, dodam, że monitor jest podpięty display portem a telewizor przewodem hdmi.
0
Obejrzyj sobie tablety od Huawei, poniżej 2k kozacki sprzęt kupisz.
0
11 września chyba
0
Mam nadzieję, że nadal będą robić Air Show w Radomiu, bo co jak co, ale Radom opanował te pokazy do perfekcji :D A tak się składa, że jestem z Radomia to mam na pokazy blisko, chodzę praktycznie zawsze jak są mimo, że większość się powtarza, ostatnimi czasy nawet nie siedzę do końca ale pooglądać warto :D
0
A kto wie czy to nie było ostatnie Air Show w Radomiu :D Jestem z Radomia i ponoć są plany na to lotnisko zastępcze dla Warszawy, ciekawe co wtedy z pokazami.
0
Haha, mi to samo, oba mecze ekstraklasy a Sociedad pokazało klasę, i jeszcze ta ich akcja 4 na 1, jak można bylo tego nie strzelić :/
1
Czyżby pierwszy kupon w tym sezonie wszedł? :O Wystarczy, że Sociedad wygra i za dwójeczkę 73 zł, szaleństwo :D
0
Smogu się najadłeś? :D
1
Czy mi się wydaje, czy w końcu nie ma tego idealnego kleju w każdym przyjęciu piłki? :D
0
To po co takie głupoty pisać? :D Potem ktoś zobaczy i będzie powtarzał :D
0
Oczywiście do Sosnowca też nic nie mam.
0
Pochwal się koleżko skąd jesteś, z jakiegoś Sosnowca?
1
Coś czuję, że pogoda popsuje show, a co do tematu, jestem z Radomia :D
0
Pytanko do graczy, chciałbym przetestować swój sprzęt i pograć w tą otwartą betę Battlefield 5, czy muszę sie do niej jakoś zapisywać? Czy po prostu ściągam tego 4 września, czy tam 6 z Origin?
0
Wincyj xd, Wincyj.
0
Zawsze może tych pieniedzy nie przyjąć:D
0
Promocyjna aktywacja pakietu jest możliwa do 31.07.
Znalazłem takie coś :D
0
Na stronie pilot.wp . pl masz darmową transmisję z Polsatu, legalna :D
0
Jesteś śmieszny jak palący się tramwaj.
0
No wlasnie coś nie idzie, a nie chcę nic na siłę :D
0
Mam pytanie co do monitora Philips 243S, mam niby funkcję PIVOT, obracanie ekranu pionowo, wie ktoś może jak to zrobić?