0

Siada jak mucha na monitorze.

0

Pytanie do Fifaczy, o dodatek WC 18 a dokładniej WC FUT, w jeden dzień udało mi się ogarnąć super skład, włącznie z trafieniem Messiego, Coutinho, Lukaku i wiele innych overalli 88, Wy też tak macie, że lecą takie fajne karty?

0

Czy opcja optymalizacji dysku w antywirusie Norton to jest to samo co defragmentacja?

1

Oby, oby :D

0

Stawki chyba niemieckie :D

0

Na pewno remisik się trafi :D

0

Kassi gamoń, główka go bolała i zepsuł mi kupon, miałem, że Izu wygra na punkty, a przegrana Najmana mi weszła jak w masło...

0

Gran Turismo Sport to raczej porażka z ich strony, najlepszym Gran Turismo to była z tego co pamiętam 5 na PS3, każdy na nią czekał i warto było.

0

A no co zrobisz, zrobili galę na stadionie, ktorego nie potrafią wypelnic :D

0

Czy ktoś się orientuje o wazeniu przed "Narodową Galą Boksu" czy będzie w telewizji? :D

0

Hm, na pewno mają, bo ja nawet edytowałem mój numer i było ok.

2

Nie musisz nic zakrywać, to jest bezpieczne

0

Może jednak :D

0

Szukam studenta, studentki prawa :D stawiam piwo w razie pomocy :D

0

Dobra, nadal szukam studenta prawa, bo napisały do mnie 2 osoby dla żartu, które nie mają pojęcia :D

0

Kurde, robicie nadzieję, że ktoś się zgłosił :D

0

Szukam studentów prawa, potrzebuję pomocy, a dla nich to powinien być pikuś :D

1

Ja polecam rowery firmy lazaro, to co podałeś to chyba Decsthlon? Jakoś nie bardzo mam do nich przekonanie.

0

Mam coś takiego:

stan faktyczny: Dnia 31 marca Janina Kowalska otrzymała ostateczną odmowną decyzję SKO w przedmiocie przyznania jej córce Annie Kowalskiej renty. Organ w uzasadnieniu argumentował swoją decyzję niejednoznaczną opinią lekarza orzecznika oraz faktem, że żywiciel rodziny Ryszard Kowalski dorabia do pensji w sposób nielegalny. W niniejszej sprawie złóż skargę od decyzji.

0

Tak jest, dla wtajemniczonych wiadomo, ale potrafisz, nie potrafisz? :D

0

Drugi raz spytam i obiecuję, że ostatni, szukam kogoś kto potrafi dobrze napisać skargę do WSA :)

0

Jest tu jakiś urzędnik potrafiący napisać dobrze skargę do WSA? :>

0

Ale z tego co mówił w serwisie, Stihl na dole głowicy ma takie coś, że można śmiało cisnąć po ziemi bez obaw, ciekawe jak to z tym jest.

0

A powiedz mi jeszcze, jak kosisz kosą spalinową, to jeździsz przy samej ziemi? Normalnie dotykając głowicą, czy jak to się tam nazywa ziemi? Czy starasz się minimalnie nad ziemią?

0

Niby o pietruszkę, ale sezon bez przegranej kusi :D

0

Warto dodać, że ostatni ale w Barcelonie, podziwiać jeszcze będzie go można :>

0

No oby, ale nadal nie wiadomo :D Jest w programie ale brak opisu :D

0

Czy ktoś się orientuje jaki mecz w niedzielę za tydzień na TVP2? Bo nie napisali, który mecz Ekstraklasy puszczają :D

2

Angulo! Dlaczego tego nie trafiłeś? :D

0

Do kosy Stihla prawdopodobnie dorzucamy prawdopodobnie tą kosiarkę:
http://allegro.pl/al-ko-highline-kosiarka-spalinowa-z-napedem-honda-i7174514192.html#thumb/4

Wszystko to co nam potrzeba plus silnik hondy, a w zestawie jeszcze sporo zejdzie z ceny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?