Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siada jak mucha na monitorze.
0
Pytanie do Fifaczy, o dodatek WC 18 a dokładniej WC FUT, w jeden dzień udało mi się ogarnąć super skład, włącznie z trafieniem Messiego, Coutinho, Lukaku i wiele innych overalli 88, Wy też tak macie, że lecą takie fajne karty?
0
Czy opcja optymalizacji dysku w antywirusie Norton to jest to samo co defragmentacja?
1
Oby, oby :D
0
Stawki chyba niemieckie :D
0
Na pewno remisik się trafi :D
0
Kassi gamoń, główka go bolała i zepsuł mi kupon, miałem, że Izu wygra na punkty, a przegrana Najmana mi weszła jak w masło...
0
Gran Turismo Sport to raczej porażka z ich strony, najlepszym Gran Turismo to była z tego co pamiętam 5 na PS3, każdy na nią czekał i warto było.
0
A no co zrobisz, zrobili galę na stadionie, ktorego nie potrafią wypelnic :D
0
Czy ktoś się orientuje o wazeniu przed "Narodową Galą Boksu" czy będzie w telewizji? :D
0
Hm, na pewno mają, bo ja nawet edytowałem mój numer i było ok.
2
Nie musisz nic zakrywać, to jest bezpieczne
0
Może jednak :D
0
Szukam studenta, studentki prawa :D stawiam piwo w razie pomocy :D
0
Dobra, nadal szukam studenta prawa, bo napisały do mnie 2 osoby dla żartu, które nie mają pojęcia :D
0
Kurde, robicie nadzieję, że ktoś się zgłosił :D
0
Szukam studentów prawa, potrzebuję pomocy, a dla nich to powinien być pikuś :D
1
Ja polecam rowery firmy lazaro, to co podałeś to chyba Decsthlon? Jakoś nie bardzo mam do nich przekonanie.
0
Mam coś takiego:
stan faktyczny: Dnia 31 marca Janina Kowalska otrzymała ostateczną odmowną decyzję SKO w przedmiocie przyznania jej córce Annie Kowalskiej renty. Organ w uzasadnieniu argumentował swoją decyzję niejednoznaczną opinią lekarza orzecznika oraz faktem, że żywiciel rodziny Ryszard Kowalski dorabia do pensji w sposób nielegalny. W niniejszej sprawie złóż skargę od decyzji.
0
Tak jest, dla wtajemniczonych wiadomo, ale potrafisz, nie potrafisz? :D
0
Drugi raz spytam i obiecuję, że ostatni, szukam kogoś kto potrafi dobrze napisać skargę do WSA :)
0
Jest tu jakiś urzędnik potrafiący napisać dobrze skargę do WSA? :>
0
Ale z tego co mówił w serwisie, Stihl na dole głowicy ma takie coś, że można śmiało cisnąć po ziemi bez obaw, ciekawe jak to z tym jest.
0
A powiedz mi jeszcze, jak kosisz kosą spalinową, to jeździsz przy samej ziemi? Normalnie dotykając głowicą, czy jak to się tam nazywa ziemi? Czy starasz się minimalnie nad ziemią?
0
Niby o pietruszkę, ale sezon bez przegranej kusi :D
0
Warto dodać, że ostatni ale w Barcelonie, podziwiać jeszcze będzie go można :>
0
No oby, ale nadal nie wiadomo :D Jest w programie ale brak opisu :D
0
Czy ktoś się orientuje jaki mecz w niedzielę za tydzień na TVP2? Bo nie napisali, który mecz Ekstraklasy puszczają :D
2
Angulo! Dlaczego tego nie trafiłeś? :D
0
Do kosy Stihla prawdopodobnie dorzucamy prawdopodobnie tą kosiarkę:
http://allegro.pl/al-ko-highline-kosiarka-spalinowa-z-napedem-honda-i7174514192.html#thumb/4
Wszystko to co nam potrzeba plus silnik hondy, a w zestawie jeszcze sporo zejdzie z ceny :D