Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wezmę dzisiaj, to mogę już jutro normalnie zrezygnować czy muszę dopiero pod koniec tej promocji?
0
Po upływie 13 dni? Chyba powinieneś napisać w ciągu 13 dni? :D
0
Ja bym miał to samo pytanie, tylko zrezygnowałbym już jutro :D
Znalazłem coś takiego:
2. Dostęp za 0 zł przez 14 dni, potem opłata pobierana automatycznie z karty w zależności od wybranego pakietu co 30 dni, do momentu rezygnacji poprzez przycisk ANULUJ w sekcji MOJE KONTO. Rezygnacja możliwa najpóźniej na 24 godziny(!!) przed każdym nowym okresem rozliczeniowym
Czyli po prostu musisz kliknąć anuluj najlepiej 2 dni przed końcem trwania tej promocji.
0
No i jest paczka za 125k a w niej najlepsza karta to Ter Stegen i In Form jakiegoś z Ajaxu, dramat :D
1
Na razie jest tylko obrazek, tak jakby 3 paczki i napisane 16-19, ciekawe, ciekawe, akurat jak zbieram na De Bryune :D
0
Od 16 do 19 lutego w Fifie jest ten księżycowy nowy rok, codziennie będą dawać po paczce czy tylko w poniedzialek? :D
0
Z godzinkę maks mi się wydaje
0
A co do Chrome to mam pytanie, bo wczoraj usunąłem bo mnie pewna rzecz denerwowała, otwieram stronę, obok kursora mam takie kółeczko ładujące się, znika, przerzucam się na drugą zakładkę i znowu na chwilę się pojawia tak jakby coś pracowało w tle, nie wiem o co chodzi, też tak masz?
0
Trzeba mieć przeglądarkę Chrome? Nie można tego zrobić na Firefoxie?
2
Patrząc tak typowo kto jest faworytem, to zdecydowanie jest to PSG, ale jednak Real to Real, na pewno stać ich na to żeby sprężyć się i pokonać PSG, ale jeśli ktoś ma być faworytem tego dwumeczu patrząc na formę obu zespołów to jest to na pewno PSG.
0
Czyli lipton, jak zwykle EA coś odwala :D
0
Kiedyś widziałem taką stronę, że można połączyć z nią konto na EA i pokazuje wszystkie karty, ich aktualną wartość na rynku transferowym itd. Wie ktoś jak takie coś zrobić? Nawet nie wiedziałem a jakieś ogórki z Rostowa miałem gdzieś tam w kartach srebrnych a warci po 5k :D
1
Ja też nie pracuję bo student, ale 400 zł dawałem jako chrzestny :D
0
Panowie, żeby przez TeamSpeak mówić tak "anonimowo", jak taki masa, jakiś program do tego jest? :D
0
Gra ktoś teraz w Fifę i ma straszne problemy w grze? Czytaj lagi?
3
Róbcie screeny, Wellinger tego nie wygra :D Jeśli w ogóle będzie na podium.
0
Jakieś kuponiki na dzisiaj? Pewniaczki? Spurs? :D
0
Zastanawiam się nad tym Casemiro, w rzeczywistości go nie trawię heh :D Ciekawe jak się nim gra w Fifie
0
Fifa
Dzisiaj zmuszony byłem zmienić formację i trochę skład, oceń jakiś pro gracz :D
http://www.futhead.com/18/squads/2886549/
2
Może już nie pobiega niedługo w niedzielę :D
2
Z dystansem :D
0
https://pbs.twimg.com/media/DVcOuhwVMAEtUem.jpg:large
Masz :D Słabiutka w tym tygodniu
0
Na pewno nie jest tak jak po pijaku, mimo wszystko masz trzeźwą głowę i brak opóźnionych reakcji :D
0
Tak jak napisałem, punktów za to Ci dać nie mogą, po prostu najwyżej skończysz jazdę, ale bez żadnego mandatu :D
0
W prawie nie ma czegoś takiego jak zakaz jazdy ze złamaną, czy w jakikolwiek inny sposób uszkodzoną nogą :D Aczkolwiek, policjant Cię sprawdzający, jeśli uzna, że możesz stwarzać zagrożenie, zakaże Ci dalszej podróży.
0
Ja polecam zawsze ludziom kupować używane PS4, czy PS3, tak samo będę robił z PS5. Nie lubię kupować ogolnie używanych rzeczy ale co do Playstation wiem, że są bezawaryjne :D Sam w tamtym roku kupiłem PS4 za 500 zł używane i 0 problemów, śmiga jak nówka. A różnic z PS4 Pro na telewizorze HD się nie doświadczy, wiem, bo mój brat ma wersję pro i dopóki nie kup tv 4k to żadnej różnicy :D
13
Nie ma szans na wyjście PS5 w tym roku, coś się chyba temu Panu pomyliło :D Trochę czytam na temat konsol, ciekawe skąd ten gościu miał informacje o czymś takim :D Z tego co się orientowałem, PS5 to minimum rok 2019.
0
Pewnie do jakiejs korespondencji w razie czego, ale nie bój się, przy tak wielkich firmach nie miej obawy o nic :D
0
Messi jak zagra na 100% to Kante nie będzie wiedział co się dzieje :D
0
Albo jest nowym klientem, ja jak byłem pytać o cenę takiego czegoś to też wyszło coś koło tego, więc jadę na streamach :D