0

Coś tam sobie przycpal i napisał artykuł :D

0

No ja dostałem 6 paczek za to :D Jazda, 2 paczki po 35k, jedna za 50 i reszta tych ze złotych wymian.

3

Podobno Kołczinio :D

0

Pokaż gola w meczu Anglia Niemcy, bodajże strzelał Lampard, piłka od poprzeczki odbiła się za linią i wyszła i gola nie uznano, był to mecz nawet chyba na mundialu :D

0

Nie znam się na tych cenach, ale jeśli teraz kupię Wassa, to kiedy on straci na wartości?

0

Na atak właśnie z Ben Yedderem chciałem Aspasa, ale kurcze to wbrew mojej filozofii mieć dwóch zwinnych, szybkich bez siły w przepychaniu się :D Dlatego chciałbym Coste

0

Nada się na ŚPO?

0

Masz go na napadzie? Bo jest i ŚPO, jego chcę kupić na pewno ale szukam mu partnera :D I albo Aspas IF 86 albo poczekam na Diego Coste z Atletico :D

0

Fifa 18

Aspas IF 86, Saul IF, Ben Yedder ta biała karta specjalna i Wass IF, grał ktoś którymś z nich? :D

0

Coś jednak w tym terminie jest, Kranjec, w formie czy bez, na skoczniach normalnych skakał średnio, przychodził moment mamutów i nagle skakał świetnie, to samo było z Kochem np.

0

A jak myślisz, przez ten pierwszy tydzień jaka będzie cena?

0

Ciekawe ile może kosztować :D

0

Wytłumaczy ktoś w skrócie dlaczego nagle taki zachwyt? Dopiero usiadłem do komputera a ludzie piszą że Coutinho już u nas? :D

0

Co się stało? Czegoś nie wiem?

0

Bo kurde czytałem już tak różne wersje, a nie wiem czy paki trzymać, czy nie :D Ale może faktycznie zacznę śledzić ten futbin bo coś nie lubię twittera z ea :D

0

Nadal nie wiadomo kiedy?

0

TOTY w Fifie to w ogóle nie będzie w tym roku?

0

A ciekawe jak gra na ŚPO albo napastniku Aspas IF 86, wygląda fajnie jego karta :D

0

Isco jest fajny, ale ta jego wytrzymałość... Ja nie wiem co oni zrobili, że taki Pique, Isco mają strasznie mało staminy

0

Tylko jak tak patrzę, ten Viera jest minimalnie gorszy, a warty 1300, Asensio 40k :D

0

Panowie z Fify :D ŚPO z ligi hiszpańskiej potrzebny, Saul IF? Do tej pory mam Vierę z Las Palmas, Saul wprowadzi coś nowego? Bo statystyk jakichś fajnych niby nie ma, ale Fifa ma to do siebie, że statystyki nie grają :D

0

Heh, to dziwne bo u mnie wyjmuje niesamowite piły, w angielskim składzie mam Courtis, sam na sam z nim to prawie pewniak gol, ter Stegen wyjmuje bardzo dużo sam na sam, gorzej ze strzałami z górą z daleka, ale do takich staram się nie dopuszczać :D

0

Kurtuła jest genialny w tej grze, nie wiem czy nie najlepszy bramkarz, przeciwko De Gei na pewno mi się łatwiej gra, a taka np. ikona Schmeichela to juz w ogole tragedia, slabiutki

0

Oblak dobrze się sprawuje, ja mam w składzie hiszpańskim ter Stegena, co on czasami wyjmuje to głowa mała :D

0

Dobrze się składa bo 30 stycznia mam wizytę u okulisty, może trzeba mocniejsze okulary :D

0

Krople już mam, już drugi raz kupiłem bo kiedys miałem to samo i pomogło, może jeszcze pokombinuje z jasnością ekranu, mam na 45, kontrast 50, może jeszcze ciemniej zrobię albo co ;p

0

Czyli te 80 cm jest wystarczające? Bo niektórzy mówią, że nawet metr od 24" powinno się siedzieć

0

No to w takim razie wszystko jest ok, flicker free jest :P Planuję kupić większe biurko żeby monitor był dalej od oczu, a może różnice robi też matryca IPS? Aż włącze tego dziada laptopa i sprawdzę tym aparatem :D

0

No ale to ten flicker free jest taki zły? :P

Chyba rozumiem, piszes flicker - czyli migotanie, w takim razie monitor z flicker free jest ok? :D

0

Takich pasów nie mam, takie coś pamiętam miałem na LG Flatronie jeszcze tym kwadratowym, a możliwe że i na tym starym laptopie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?