Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś tam sobie przycpal i napisał artykuł :D
0
No ja dostałem 6 paczek za to :D Jazda, 2 paczki po 35k, jedna za 50 i reszta tych ze złotych wymian.
3
Podobno Kołczinio :D
0
Pokaż gola w meczu Anglia Niemcy, bodajże strzelał Lampard, piłka od poprzeczki odbiła się za linią i wyszła i gola nie uznano, był to mecz nawet chyba na mundialu :D
0
Nie znam się na tych cenach, ale jeśli teraz kupię Wassa, to kiedy on straci na wartości?
0
Na atak właśnie z Ben Yedderem chciałem Aspasa, ale kurcze to wbrew mojej filozofii mieć dwóch zwinnych, szybkich bez siły w przepychaniu się :D Dlatego chciałbym Coste
0
Nada się na ŚPO?
0
Masz go na napadzie? Bo jest i ŚPO, jego chcę kupić na pewno ale szukam mu partnera :D I albo Aspas IF 86 albo poczekam na Diego Coste z Atletico :D
0
Fifa 18
Aspas IF 86, Saul IF, Ben Yedder ta biała karta specjalna i Wass IF, grał ktoś którymś z nich? :D
0
Coś jednak w tym terminie jest, Kranjec, w formie czy bez, na skoczniach normalnych skakał średnio, przychodził moment mamutów i nagle skakał świetnie, to samo było z Kochem np.
0
A jak myślisz, przez ten pierwszy tydzień jaka będzie cena?
0
Ciekawe ile może kosztować :D
0
Wytłumaczy ktoś w skrócie dlaczego nagle taki zachwyt? Dopiero usiadłem do komputera a ludzie piszą że Coutinho już u nas? :D
0
Co się stało? Czegoś nie wiem?
0
Bo kurde czytałem już tak różne wersje, a nie wiem czy paki trzymać, czy nie :D Ale może faktycznie zacznę śledzić ten futbin bo coś nie lubię twittera z ea :D
0
Nadal nie wiadomo kiedy?
0
TOTY w Fifie to w ogóle nie będzie w tym roku?
0
A ciekawe jak gra na ŚPO albo napastniku Aspas IF 86, wygląda fajnie jego karta :D
0
Isco jest fajny, ale ta jego wytrzymałość... Ja nie wiem co oni zrobili, że taki Pique, Isco mają strasznie mało staminy
0
Tylko jak tak patrzę, ten Viera jest minimalnie gorszy, a warty 1300, Asensio 40k :D
0
Panowie z Fify :D ŚPO z ligi hiszpańskiej potrzebny, Saul IF? Do tej pory mam Vierę z Las Palmas, Saul wprowadzi coś nowego? Bo statystyk jakichś fajnych niby nie ma, ale Fifa ma to do siebie, że statystyki nie grają :D
0
Heh, to dziwne bo u mnie wyjmuje niesamowite piły, w angielskim składzie mam Courtis, sam na sam z nim to prawie pewniak gol, ter Stegen wyjmuje bardzo dużo sam na sam, gorzej ze strzałami z górą z daleka, ale do takich staram się nie dopuszczać :D
0
Kurtuła jest genialny w tej grze, nie wiem czy nie najlepszy bramkarz, przeciwko De Gei na pewno mi się łatwiej gra, a taka np. ikona Schmeichela to juz w ogole tragedia, slabiutki
0
Oblak dobrze się sprawuje, ja mam w składzie hiszpańskim ter Stegena, co on czasami wyjmuje to głowa mała :D
0
Dobrze się składa bo 30 stycznia mam wizytę u okulisty, może trzeba mocniejsze okulary :D
0
Krople już mam, już drugi raz kupiłem bo kiedys miałem to samo i pomogło, może jeszcze pokombinuje z jasnością ekranu, mam na 45, kontrast 50, może jeszcze ciemniej zrobię albo co ;p
0
Czyli te 80 cm jest wystarczające? Bo niektórzy mówią, że nawet metr od 24" powinno się siedzieć
0
No to w takim razie wszystko jest ok, flicker free jest :P Planuję kupić większe biurko żeby monitor był dalej od oczu, a może różnice robi też matryca IPS? Aż włącze tego dziada laptopa i sprawdzę tym aparatem :D
0
No ale to ten flicker free jest taki zły? :P
Chyba rozumiem, piszes flicker - czyli migotanie, w takim razie monitor z flicker free jest ok? :D
0
Takich pasów nie mam, takie coś pamiętam miałem na LG Flatronie jeszcze tym kwadratowym, a możliwe że i na tym starym laptopie.