0

Czy wiatraki w komputerze powinny chodzić non stop? Czy włączają się dopiero gdy zachodzi taka potrzeba?

0

700 zł?

0

Spójrz na wynik united: D

1

Podłącz kablem do konsoli, potem juz powinno być ok.

0

Bodajże chodzi tylko o taką sytuację że piłka jest w bramce całym obwodem i sędzia tego nie uznaje, nie chodzi o spalone.

0

Nie wiem czy to wina grypy, czy mojej jakiejś tam skoliozy ale ostatnio coś mnie plecy pobolewają, a ostatnio spędzam sporo czasu tylko siedząć, uczelnia, potem coś przy komputerze itd, stąd pytanie :D

0

http://allegro.pl/podkladka-podporka-ledzwiowa-pod-plecy-na-fotel-i6783272816.html

Czy ktoś może używa czegoś takiego do fotela do kompa?

1

Haha, czytam sobie komentarz i dopiero po chwili zorientowałem się, że chodzi o mnie :D Ah, ta grypa :D Mogłeś napisać PW w sumie :D Wybrałem Philipsa, jutro powinienem już mieć cały zestaw, więc zobaczę co i jak.

2

Ja kupiłem, ale jeszcze nie czytałem :D Czekam aż zalicze egzaminy :D

0

no coż, zobaczymy jak się dorwę do nowego sprzętu, akurat w święta potestuje :D

0

Czyli teoretycznie powinno pójść na lajcie, a na jakich wymaganiach grasz?

0

Na jakim sprzęcie grasz w battlefielda 1? Czy w jakeigo tam grasz?

0

Ja właśnie chciałbym ściagnąć Battlefielda najnowszego, nowy sprzęt będę miał i z ciekawości sprawdziłbym go ;p

2

Wiadomo, online nie pogram, ale jak się któraś gra spodoba to zawsze można pójść do sklepu :D

0

Czy teraz ściągnięcie gry typu GTA V, Battlefield 1, jest problem potem z jej instalacją? Jak to wygląda z najnowszymi grami na PC?

0

U mnie wybór padł na Philipsa w końcu, w środę odbieram już wszystko i trzeba testować :D

0

https://www.morele.net/monitor-philips-243s7ejmb-00-1619459/

A co myślisz o takim jako monitorze uniwersalnym? Głośniki, IPS, regulacje kąta, wysokości, USB, mi się wydaje, że jest dużo lepszy niż LG, który ja podałem i chyba zmienię zamówienie własnie na tego.

0

Nie wydaje mi się, że w meczu Barcy będzie ponad 3 bramki :D A drugi mecz wali remisem :D Ale kto wie, życzę wygranej :D

1

Jakieś opinie o monitorach AOC? KToś coś? :D

0

W sumie ten AOC to nie jedt jakąś dobra marka, ciekawe jak z jakością wykonania

0

Więcej przemawia za AOC, wbudowane głośniki, regulacje, a częstotliwość w lg chyba to chwyt marketingowy... Ciekawe czy nie będzie robił problemu ze zmianą, dałem zadatku 200 zł ale to na cały zestaw komputerowy, w sumie zawsze mam 14 dni na zwrot...

0

Czyli jak sądzisz, taki uniwersalny, i do gier(nie jestem jakimś zawodowym graczem) i do przeglądania internetu, youtuba, lepszy będzie ten aoc czy to lg? aoc nie powiem, przekonuje tą regulacją wysokości i pochylenia

0

Z tego co wiem te pomarańczowe paski to efekt regulacji, odpowiednia regulacja kontrastu czy czegoś tam je usuwa, bo wiadomo jak są ustawione monitory na półkach sklepowych, aby jak najbardziej raziło w oczy :D No właśnie ja już mam ten monitor zamówiony razem z całym komputerem, ale zawsze można wymienić go na inny...

0

https://www.morele.net/monitor-lg-24mp59g-p-1227351/

Czy taki monitor sprawdzi się też do normalnego użytku? Czyli internet, filmy? Znajdę coś lepszego w podobnej cenie?

12

ja mam kufel Barcelony, tatuażów nienawidzę, sorry :D

0

skutek jest na pewno taki, że co raz większa liczba osób traci do policji zaufanie, mówię to jak kandydat do dostania się do policji, niedługo kolejna próba :D a tracą zaufanie przez to, że prawo jakie jest w policji takie jest niestety

0

Pytanie, czy jeśli poczekam do stycznia, nawet jakby miały stanieć, komputer cały będzie za 4500, to jeśli stanieją to o jakąś dużą kwotę? Bo nie chcę mi sie wierzyć, że dajmy na to w czerwcu, choć do czerwca nie będę czekał, ta karta będzie za 700 zł :D

0

No ale ten Gigabyte jest też dobry? Czy ten drugi Phoenix? Bardzo się różnią?

0

Z tego co wiem to te ceny są różne, rok temu np. na święta procesory i karty były tańsze niż 1 stycznia, bo w nowy rok dolar poszedł w górę i wszystko zdrożało

0

W czym ona jest lepsza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?