Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy jest sens w ogóle próbować, odkleił się czub buta, a kupowane były rok temu w czerwcu...
0
Szukam w internecie i nie mogę znaleźć, wie ktoś ile Reebok daje gwarancji na buty? Albo intersport?
0
Faktycznie 23 będą napastnicy, sam nie wiem czy czekać na 31, gdzie można trafić wszystkich czy czaić się na napastników
0
A spróbuj normalnie w meczach towarzyskich ustawić sobie porę dnia noc, z siatkami to działa, jak ustawisz, że są napięte w meczach towarzyskich potem takie same masz w FUT
0
hmm, no ale w poniedziałek np. napastnika toty nie będzie?
0
Otwierasz coś tych paczek, które będą 20 października na haloween?
0
Pomysł na z winiar, kurczak w sosie serowym albo smietamowo ziołowym.
0
Ładnie, zobaczymy, może mi wpadnie 31 października Ronaldinho :D
0
Dzisiaj w paczkach elektrum Rashford i Gundogan, ten drugi ma problem ze sprzedażą, ciekawe czy jakiegoś sbc kiedyś z nim nie będzie to by więcej wart był :p
0
Próbowałem tym jego sposobem ale karty, które kupowałem się nie sprzedawały potem :D
0
Moje miasto :D.
0
A masz może pomysł jak zarobić na handlu mając te 100k monet?
0
Zawsze grałem 4-3-3 ale odkąd spróbowałem tej to już zostałem, w moich składach zostały mi takie wymiany jak np. umtiti do hiszpańskiej, baily do angielskiej :D lepsze lewo skrzydło w anglii i koniecznie nasz dembele z barcelony w miejsce tello :D no i przydałby się w sumie napad lepszy choć jestem pozytywnie zaskoczony aspasem i bakambu, ladnie śmigają
0
Nie no, ja mam znacznie gorsze, bo tak naprawdę jeszcze nikogo nie kupiłem dobrego, tylko Jesus trafiony. Mam z ligi hiszpańskiej i angielskiej.
Anglia: Heaton, Young, Kabasele, Stones, Nyom - ŚPD: Krycha, LP:Boufal, PP:Zaha i ŚPO Klassen i napad: Jesus i Welbeck(ten jest na jakiś czas, próbuje co jakiś czas zmieniać, był Batszułaj, jutro zobaczę ile kosztuje Antonio, tak zeby mieć jednego dzika i drugiego silnego :D
Hiszpania: Moya, Juanfran, Vallejo, Lenglet, Digne, ŚPD: Paulinho, PP Tello, LP: Gaitan, ŚPO: Viera, Napad: Bakambu i Aspas
Obie formacje to 4-1-2-1-2
0
To jest niesamowite, że ktoś kupił takiego placka Rakitica za 40k, przecież dużo lepszy jest Paulinho w Fifie a ile tańszy :D
1
tyle bramek co mi już nastrzelał :D jak minie obrońce to już go nikt nie dogoni :D
0
Ja z tydzień temu trafiłem Jesusa, jaki to jest kozak to głowa mała :D Lepszy pewnie niż Bergkamp :D A jaki jest koszt najsłabszej karty Ronaldinho?
0
Właśnie mnie skusiłeś i otworzyłem 3 paczki :D W środku rakitic :D
0
Jaką ikonę chcesz kupić?
1
powiedziałem sobie, że zbieram ile wlezie monet i paczek na toty :D nie otwieram tych z haloween heh, wszystkie paczki za SB też czekają na toty :D
0
Pomyliło mi się z totsami chyba, ale widzę że 31 października będą wszystkie toty do trafienia
0
20th, Friday
Halloween Event
A co to za evencik?
0
Ktoś zna dokładną datę TOTY w fifie? I jak to jest? Przez tydzień TOTY z angielskiej, potem hiszpańskiej? Czy jak?
0
Viera przekozak, Paulinho polecam na ŚPD, wszyscy się odbijają :D
0
no grudzień napisałem tak dla przykładu, ale właśnie chodzi mi o toty pod koniec października, zbieram już monety, paczki itd. :D chcę mieć około 100k monet no i te paczki za SB
0
Zadam jeszcze raz dla pewności pytanie, czy paczki w Fifie za Sqad Battles, FUT Champions jak dostanę w poniedziałek mogą leżeć sobie aż do grudnia?
1
Nie, chyba, że Ci będzie pluła wódką do buzi :v
0
Na pewno paczki za Squad Battles mi nie zginą? :D
1
W listopadzie czy tam pod koniec października będą karty TOTY w fifie, jeśli teraz wszystkie paczki z nagród będę trzymał do tego czasu to będzie się to liczyło jak będą toty do trafienia?
4
A dwa razy szybko sprint kliknij i powinno działać :D