0

Nie wiem czy jest sens w ogóle próbować, odkleił się czub buta, a kupowane były rok temu w czerwcu...

0

Szukam w internecie i nie mogę znaleźć, wie ktoś ile Reebok daje gwarancji na buty? Albo intersport?

0

Faktycznie 23 będą napastnicy, sam nie wiem czy czekać na 31, gdzie można trafić wszystkich czy czaić się na napastników

0

A spróbuj normalnie w meczach towarzyskich ustawić sobie porę dnia noc, z siatkami to działa, jak ustawisz, że są napięte w meczach towarzyskich potem takie same masz w FUT

0

hmm, no ale w poniedziałek np. napastnika toty nie będzie?

0

Otwierasz coś tych paczek, które będą 20 października na haloween?

0

Pomysł na z winiar, kurczak w sosie serowym albo smietamowo ziołowym.

0

Ładnie, zobaczymy, może mi wpadnie 31 października Ronaldinho :D

0

Dzisiaj w paczkach elektrum Rashford i Gundogan, ten drugi ma problem ze sprzedażą, ciekawe czy jakiegoś sbc kiedyś z nim nie będzie to by więcej wart był :p

0

Próbowałem tym jego sposobem ale karty, które kupowałem się nie sprzedawały potem :D

0

Moje miasto :D.

0

A masz może pomysł jak zarobić na handlu mając te 100k monet?

0

Zawsze grałem 4-3-3 ale odkąd spróbowałem tej to już zostałem, w moich składach zostały mi takie wymiany jak np. umtiti do hiszpańskiej, baily do angielskiej :D lepsze lewo skrzydło w anglii i koniecznie nasz dembele z barcelony w miejsce tello :D no i przydałby się w sumie napad lepszy choć jestem pozytywnie zaskoczony aspasem i bakambu, ladnie śmigają

0

Nie no, ja mam znacznie gorsze, bo tak naprawdę jeszcze nikogo nie kupiłem dobrego, tylko Jesus trafiony. Mam z ligi hiszpańskiej i angielskiej.
Anglia: Heaton, Young, Kabasele, Stones, Nyom - ŚPD: Krycha, LP:Boufal, PP:Zaha i ŚPO Klassen i napad: Jesus i Welbeck(ten jest na jakiś czas, próbuje co jakiś czas zmieniać, był Batszułaj, jutro zobaczę ile kosztuje Antonio, tak zeby mieć jednego dzika i drugiego silnego :D

Hiszpania: Moya, Juanfran, Vallejo, Lenglet, Digne, ŚPD: Paulinho, PP Tello, LP: Gaitan, ŚPO: Viera, Napad: Bakambu i Aspas

Obie formacje to 4-1-2-1-2

0

To jest niesamowite, że ktoś kupił takiego placka Rakitica za 40k, przecież dużo lepszy jest Paulinho w Fifie a ile tańszy :D

1

tyle bramek co mi już nastrzelał :D jak minie obrońce to już go nikt nie dogoni :D

0

Ja z tydzień temu trafiłem Jesusa, jaki to jest kozak to głowa mała :D Lepszy pewnie niż Bergkamp :D A jaki jest koszt najsłabszej karty Ronaldinho?

0

Właśnie mnie skusiłeś i otworzyłem 3 paczki :D W środku rakitic :D

0

Jaką ikonę chcesz kupić?

1

powiedziałem sobie, że zbieram ile wlezie monet i paczek na toty :D nie otwieram tych z haloween heh, wszystkie paczki za SB też czekają na toty :D

0

Pomyliło mi się z totsami chyba, ale widzę że 31 października będą wszystkie toty do trafienia

0

20th, Friday
Halloween Event

A co to za evencik?

0

Ktoś zna dokładną datę TOTY w fifie? I jak to jest? Przez tydzień TOTY z angielskiej, potem hiszpańskiej? Czy jak?

0

Viera przekozak, Paulinho polecam na ŚPD, wszyscy się odbijają :D

0

no grudzień napisałem tak dla przykładu, ale właśnie chodzi mi o toty pod koniec października, zbieram już monety, paczki itd. :D chcę mieć około 100k monet no i te paczki za SB

0

Zadam jeszcze raz dla pewności pytanie, czy paczki w Fifie za Sqad Battles, FUT Champions jak dostanę w poniedziałek mogą leżeć sobie aż do grudnia?

1

Nie, chyba, że Ci będzie pluła wódką do buzi :v

0

Na pewno paczki za Squad Battles mi nie zginą? :D

1

W listopadzie czy tam pod koniec października będą karty TOTY w fifie, jeśli teraz wszystkie paczki z nagród będę trzymał do tego czasu to będzie się to liczyło jak będą toty do trafienia?

4

A dwa razy szybko sprint kliknij i powinno działać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?